Неділя
19-12-08
01:12

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Мага Віра. Сторінка 291
20. "Учителю, Ви визнаєте розвід (розлучення)? "
- Подружнє життя — об'єднання добровільне. Ті, які добровільно зійшлися, мають право добровільно розійтися. І коли вони є людьми благородними, розлучення їх не робить ворогами. Діти болісно переживають незгоду між татом і мамою.
Муж і жена, маючи дітей, повинні жити для тілесного і духовного здоров'я їхнього: для свого майбутнього. І дбати, щоб діти були розумно одружені. Щоб родинні доробки не були передані в чужі (і часто ворожі) руки.
21. "Чи аборт — переривання вагітности оперативним способом, справа моральна?"
- Жінку (і особливо молоду дівчину), яка через прикру помилку (обман, недобровільні стосунки) примушена бути вагітною, не треба примушувати ставати матір'ю. Одружені здорові люди не мають права переривати вагітности оперативним способом. Їх гнобитиме сумління: а може мала народитися така людина, що прославила б не тільки рід, а й Вітчизну, весь Світ?!
"А як перенаселення?" — Коли в Україні-Русі буде 350 мільйонів жителів, можна буде почати обмірковувати питання про реµулювання приросту населення.
22. "Що думаєте про вино?"
- Вино — достойний напиток тих, які вміють бути достойними, а не тих, які, отруївшись надмірним вживанням вина, утратили почуття достоїнства, себе знещасливлюють, родину руйнують.
Вино — напій серця, а коли воно робиться напоєм розуму, тоді серце стає безсовісним, а розум — глупим, а вино — прокляттям.
23. "Як ставитися до гомосексуалізму?"
- Рідна Українська Національна Віра — Віра природня, віра здорової душі і здорового розуму. Гомосексуаліст — людина протиприроднього статевого потягу: прагне мати статевий зв'язок з особою своєї статі. Усе, що в людині протиприродне, принижує єство її.
24. "Чи Ви оправдуєте нерівні подружжя?"
- Любов вірна, ніжна, приємна — краса людяности. Любов — почуття вище, як бідність, багатство, старість, молодість. Любов — особисті почування людини, на які ніхто не має права зазіхати, жорстоко в них вторгатися. Ширше про це оповідаю у Сімох Законах Правильного Життя.
Добре, щоб дівчина одружувалася своєчасно. Ті дівчата, які себе присвячують науці, мистецтву, громадській праці, звичайно, одружуватися не спішать. Розумний той юнак, який, одружуючись, має в руках ремесло, здібність віддано трудитися. Він і вона повинні дбати, щоб діти мали не тільки відповідні умови для життя, а й рідний спосіб життя, щоб вони самі себе не загубили на хвилях житейського моря.
25. "Учителю, та людина доброго слова не варта; я її добре знаю. Чому Ви з нею розмовляєте?"
- Варта та людина доброго слова чи ні — але вона є людиною. Кожна людина хоче бути вислухана, підбадьорена — заохочена до доброї праці, збагачена надією на краще завтра. Коли вона зла, я повинен з нею розмовляти, щоб вона подобрішала.
Чому кажеш: "та людина?" У кожної людини є ім'я і прізвище. Людина може знати тисячі слів високоякісних, милих. Та найкращим для неї словом завжди буде її ім'я.
Інколи розумні, але не виховані (або жорстокі чи перебільшено соромливі) люди не говорять людині (рідній чи знайомій) її ім'я. Я раджу тобі: зустрічаючись і прощаючись з милим для тебе чи немилим одновірцем, м'яко кажи: "Доброю дня, Побратиме Мирославе, приємно вас бачити", "До побачення, Посестро Ладо, приємно було у Вас гостювати".
26 "Чому в однієї людини приятелів хоч гать гати, а в іншої — й з свічкою вдень не знайдеш?"
- Знаємо: не всі люди народжені однаковими, рівними за розумом, почуваннями, талантами, ростом, здоров'ям. Кожна людина має щось своє, щось неповторне.
Кожний хоче приятелювати з людиною доброї вдачі. Є люди, які обдаровані вмінням подобатися людям. "Як це вміння відчути?" Візьму два приклади: є два диригенти — одного співаки люблять, а другого — недолюблюють. Чому? "Гей, куди потягнув, випив чи з гулянки вертаєшся?" І співак з сорому не знає, де себе подіти? І співати вже не хочеться, і голос став, як у хворого. "Приятелю дорогий, дозвольте вам помогти. У вас вийде добре, співайте: до-ре-мі.., так, так, у вас може вийти ще краще!"
У кожної людини розвинене почуття самолюбства, самооцінки. Ніяка людина не хоче бути принижена. Коли вважаєш себе людиною вихованою, то так виправляй помилку ближнього свого, щоб він мав на душі приємність. Не кажи: "Гей, помилка!" Підійди і лагідно: "Дозвольте вам помогти". Приємно, коли людина сама каже: "Вибачте, я помилився". Знаємо: чим гірше вихована людина, тим тяжче їй признатися до помилки.
27. "Учителю Лев Силенко, а де ж молодь? Я молода людина, не люблю старших, хочу бути між молодими".
- Не любиш старших? А я, коли був молодим, любив слухати старших людей, шанував їх. І з ними приятелював. Старі діди були моїми учителями, оповідали про життєві досвіди. І я був їхнім уважним слухачем, і мав до них багато запитань.
Не думай, що ти кращий тому, що молодший. Не потішай себе обманом. Молодість, як сад, швидко відцвітає: повіє вітерець і опалі пелюстки летять, і гинуть. Ти молодий, умій гордитися не молодістю, а добрими ділами, знаннями, уміннями, які обіцяють дати корисні плоди твоєму народові і твоїй майбутній родині. Сад славиться не квітами, а плодами.
28. "Учителю, я людина старша й бачу: люди тепер зіпсовані. Я до них промову виголошую, а вони позіхають. А коли кінчив промовляти, радісно плещуть".
- У позіханні часто винуваті не тільки слухачі, а й — промовець. Промовець, який дуже багато говорить про себе, принижує не тільки себе, а й слухачів. Знаю одного побратима, який втомлює людей оповіданнями про себе, і потім журиться, що слухачів немає.
Є одна порада: зустрівшись з приятелем, скажи щось таке, щоб він усміхнувся. Спитай: "Як ваше здоров'я?" Коли скаже: "Добре", скажи: "Гарно виглядаєте", а коли почне казати: "Дуже чуюся хворим", вислови щире співчуття. Вислухай історію хвороби, коли він почне оповідати: терпеливо вислухай. Хто вміє слухати ближнього, той є приємною людиною.
На прощання подавай руку не для відчепности, сухої обрядности, а з щирістю, з почуттями, які йдуть з душі, і які можна читати в очах. Але й щирість не завжди приємна: що з того, що людина говорить щиро, коли її щирости не хочеться любити тому, що вона висловлена по-грубіянському.
29. "Учителю, чому Ви мого приятеля назвали безстидником?"
- Безстидником є той, хто не стидається при кожній нагоді псувати громаді настрій надокучливими, надоїдливими примхами, капризами, забаганками. За дрібнички до ближнього прискіпується.
І дрібнички використовує, щоб оформити недрібничкове обвинувачення, щоб завдати біль нелюбому побратимові. І використовує своє громадське становище, щоб задовольнити свої особисті свавільні (безладні) бажання.
Безстидник в ім'я задоволення свого свавільного бажання готовий до руїни допровадити добрі громадські справи. Він очманілий свавільним духом "Чорної ради". Безстидник сам своїм безстидством виснажує свою життєву силу й ближчих своїх, і затруює атмосферу громадського життя.
30. "Ви хочете, щоб усі віруючі Святині Дажбожої були однаковими?"
- Я щойно сказав: однакових людей немає. Віруючі є і повинні бути різними, але не розрізненими. Повинні бути вільними, але не свавільними. Повинні бути незалежними як особистості, і залежними як члени громади.
Гляньте на пальці! П'ять різних пальців. І сила, краса, щастя і здібність їхня в тому, що всі вони діють узгоджено: усі залежні один від одного в праці, обов'язках, настроях, почуваннях. Коли хворіє один палець, то всі чотири відчувають: і всі прагнуть йому помогти перемогти хворобу. Їм дає силу їхня взаємозалежність. Уміймо незалежно шукати щастя й силу у взаємозалежності!Гляньте на пальці! П'ять різних пальців. І сила, краса, щастя і здібність їхня в тому, що всі вони діють узгоджено: усі залежні один від одного в праці, обов'язках, настроях, почуваннях. Коли хворіє один палець, то всі чотири відчувають: і всі прагнуть йому помогти перемогти хворобу. Їм дає силу їхня взаємозалежність. Уміймо незалежно шукати щастя й силу у взаємозалежності!


[10-12-28][Все для туристів]
Вовка боятися — в ліс не ходити (0)

[09-07-30][Відпочинок і поради]
Хто добре працює? Той, хто добре відпочиває (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Сербія: національний напій (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Ой кувала зозуленька (0)