Понеділок
24-07-15
07:29

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Цілюще джерело м.Яремче лікує хвороби шлунку,кишки,гастріт,жовчний міхур.


Цілюще джерело м.Яремче.  RU
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
У народі здавна шанують джерело, отой дивний струмочок, що наблукавшись у надрах землі, пробивається на її поверхню. Джерело найцінніший скарб для спраглої людини. Його профільтрована і настояна у глибинах землі вода – найсмачніший у світі напій, що відновлює силу, повертає здоров’я. Гуцульщина покрита густою сіткою потоків, струмків і джерел. З ними пов’язаний щоденний побут горян, тому в усі віки гуцули шанобливо, з священним трепетом ставилися до води ,  до чистих, цілющих животоків, подарованих людині Богом... Не залешайтесь і ви байдужими до джерела! Впорядковуйте його – воно має довго напоювати людей, від нього повноводнішими будуть ріки, багатою і красивою стане природа рідного краю.
 
   Фото Стенда
___________________________________________________________________
Лікувальні властивості:

Вода джерела за іонно-хімічним складом відноситься до сульфатно-гідрокарбонатної кальцієво-магнієвого типу. За ступенем мінералізації вода відноситься до слабо мінералізованих і містить біля 2 г солей у літрі води, має лужну реакцію рН-10. За кількістю розчинних мінеральних речовин та вмістом біологічних компонентів вода відноситься до лікувально столової.

 

Наявність гідрокарбонатних іонів сприяє кращому засвоєнню макро- і мікроелементів. Потрапляючи в шлунок, гідрокарбонати стимулюють секреторну діяльність шлунку. Окрім того, маючи лужний ефект, вона є поміченею при хронічному гастриті з підвищенею кислотністю,виразковій хворобі шлунку і дванадцятипалої кишки. Вона очищає шлунок і сечові шляхи, знімає запалення при хворобах печінки і жовчовивідних шляхів.
 
 
         Фото Джерела

Наявність сульфатного іону має здатність стимулювати моторику кишківника і жовчного міхура. Така вода сприяє в активації процесів окислення в організмі, поліпшує відтік жовчі, перешкоджає утворенню камені у жовчному міхурі.

Вода містить необхідні для організму біогенні елементи та мікроелементи Fe, Cu, Mn, Ag і ір., має хороші органолептичні властивості.

Для застосування з ціллю профілактики і лікування потребує індивідуальної консультації лікаря.


___________________________________________________________________

Карпатський Національний Природний Парк.

Яремчанське лісництво

(площа 3073 га)

            Знаходиться на лівому березі р. Прут в околицях м.Яремче і входить в район ялицево-ялиново-букових та ялино-ялицево-букових пригор ганських лісів.

            Особливо науково-лісівничу цінність представляють букові праліси (ур. Межизвірна 87 ка, кв. 16) і зростання сосни звичайної (ур. Сісня 10,3 га, кв. 9).

            Лісові насадження: молодняки – 35%, середньовікові – 55%, пристигаючі – 2%, стиглі та перестійні – 8%.

            Гідрологічна мережа представлена лівими притоками р. Прут (Жонка, Чорногірчик, Кам’янка, Явірник).

            Чагарниковий трав’яний і моховий покриви задаровують своїм екологічним розмаїттям, окремі представники якого занесені до Червоної книги України (любка дволиста, арніка гірська, зозулинець плямистий).

            Різноманітний тваринний світ, серед хребетних зустрічаються види, що занесені до Червоної книги України: тритон карпатський, тритон гірський, саламандра плямиста, мідянка, глухар, пугач, сич-горобець, буро зубка альпійська, мала кутора, горностай, норка європейська, борсук, видра, рись.

             Для рекреаційного природокористування виділені зони стаціонарної та регульованої рекреації.

             Для послуг відвідувачів – вольєр не господарство, рекреаційні зони «Жонка» «Водоспад», мережа еколого-пізнавальних стежок («Наш друг - природа», «На гору чорногорицю»).
___________________________________________________________________
на головну.    


[10-12-28][Все для туристів]
Карпати без кордонів (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Подарунок з Китаю - шовк (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Альпи - добре, а Карпати - краще! (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Легенда про озеро Синевір (4)