Вода джерела за іонно-хімічним складом відноситься до сульфатно-гідрокарбонатної кальцієво-магнієвого типу. За ступенем мінералізації вода відноситься до слабо мінералізованих і містить біля 2 г солей у літрі води, має лужну реакцію рН-10. За кількістю розчинних мінеральних речовин та вмістом біологічних компонентів вода відноситься до лікувально столової.
Наявність сульфатного іону має здатність стимулювати моторику кишківника і жовчного міхура. Така вода сприяє в активації процесів окислення в організмі, поліпшує відтік жовчі, перешкоджає утворенню камені у жовчному міхурі.
Вода містить необхідні для організму біогенні елементи та мікроелементи Fe, Cu, Mn, Ag і ір., має хороші органолептичні властивості.
Для застосування з ціллю профілактики і лікування потребує індивідуальної консультації лікаря.
Карпатський Національний Природний Парк.
Яремчанське лісництво
(площа
Знаходиться на лівому березі р. Прут в околицях м.Яремче і входить в район ялицево-ялиново-букових та ялино-ялицево-букових пригор ганських лісів.
Особливо науково-лісівничу цінність представляють букові праліси (ур. Межизвірна 87 ка, кв. 16) і зростання сосни звичайної (ур. Сісня
Лісові насадження: молодняки – 35%, середньовікові – 55%, пристигаючі – 2%, стиглі та перестійні – 8%.
Гідрологічна мережа представлена лівими притоками р. Прут (Жонка, Чорногірчик, Кам’янка, Явірник).
Чагарниковий трав’яний і моховий покриви задаровують своїм екологічним розмаїттям, окремі представники якого занесені до Червоної книги України (любка дволиста, арніка гірська, зозулинець плямистий).
Різноманітний тваринний світ, серед хребетних зустрічаються види, що занесені до Червоної книги України: тритон карпатський, тритон гірський, саламандра плямиста, мідянка, глухар, пугач, сич-горобець, буро зубка альпійська, мала кутора, горностай, норка європейська, борсук, видра, рись.
Для рекреаційного природокористування виділені зони стаціонарної та регульованої рекреації.