Понеділок
24-12-30
16:42

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

Вольєрне господарство з оленями та дикими кабанами.


Вольєрне господарство з оленями та дикими кабанами.  RU
___________________________________________________________________
Вольєрне господарство.
Створено в 1992 році з метою збереження та розмноження парнокопитних.
Площа 5,3 га, розділена на 6 секцій.
   
Олень благородний. Один з найбільших парнокопитних. Довжина тіла понад 2,5 м, вага до 300 кг. Для самців характерні гіллясті роги, які з початком весни щороку змінюються. Живиться різноманітною рослинною їжею. Живе родинними групами, де ватажками є найсильніші самці, хоча стадо завжди веде стара самка. Парування проходить з третьої декади вересня і триває 2-3 тижні, супроводжується запеклими бійками спмців та голосним ревінням. В другій половині травня – на початку червня самка народжує одне, рідше двоє оленят. В холодні та сніжні зими збиваються в стада, в літній період тримаються по одинці.
 
Кабан дикий. Парнокопитний, кремезне тіло завдовжки до 1.75 м, жива вага – 120-250 кг, в окремих сікачів – до 350 кг, висота в холці до 1 м при порівняно коротких ногах. У дорослих спмців ікла. Всеїдна тварина, активна в ночі, тримається стадами, тільки старі сікачі ведуть одинокий і бродячий спосіб життя. Парування проходить в листопаді – грудні. Період вагітності 16 – 17 тижнів, в березні народжують до 10 поросят. Поросята до трьохмісячного віку мають своєрідне забарвлення – по спині та боках проходять повздовжні світлі смуги.

Козуля європейська.
Найменший представник з родини оленів, вага самців до 40 кг, самок до 35 кг. Для самців характерні  роги з трьома відростками, які скидаються в жовтні-листопаді, а на їх місці формуються нові. В літній період тримаються по одинці, в зимовий створюють невеликі стада, головує стара самка. Живляться різноманітною рослинною їжею. Парування проходить з кінця липня по середину серпня, в травні народжують двох, рідше одне або троє малят.
 
Лисиця звичайна
Хижак з родини собачих. Тіло видовжине, струнке, довжина – близько 90 см. Морда гостра, кінцівки відносно короткі, проте сильні, що дозволяє лисиці робити довгі стрибки, в яких допомагає пухнастий хвіст. Хутро лисиці яскраво-рудого забарвлення.
Населяють переважно відкриті місцевості. У норах переховуються від переслідувань, негоди і під час виведення молодняку. На полювання виходять звичайно надвечір. Живляться різними дрібними ссавцями.
Вирита нора йде похило вглиб на 1 – 1,5 м, а потім тягнеться під землею на 3 – 4 м. Характерна особливість – кілька вихідних отворів.
В кінці березня самка народжує п’ять – шість лисенят. На початку травня виповзають з нори, граються між собою. А з червня вже беруть участь в полювання.
Важливе значення має лисиця і як цінний мисловсько-промисловий хутровий звір.

Шановні відвідувачі Карпат.
Відвідуючи маршрути та місця відпочинку, дотримуйтесь правил природоохоронного режиму!
Забороняється:

-         відхилятися від вказаного маршруту, походу;
-         курити та смітити, розпалювати вогнища у невідведених для цього місцях;
-         рвати квіти та пошкоджувати дерева;
-         руйнувати гнізда птахів;
-         створювати зайвий шум.

___________________________________________________________________
 на головну.


[11-01-16][Все для туристів]
Прекрасна країна Руїнія (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Курорти Білорусії 3 (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Легенда про озеро Синевір (4)
[09-09-19][Карпати]
Карпати г. Синячка (1400м) біля Яремче. (0)