Неділя
24-07-14
19:05

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Фотоальбом гостинного двору


Фотоальбом. Гостинного двору
_________________________________________________________________________

Фото № 1. Білий гриб "Карпатський". Фото зроблене в літній період. Білий гриб росте в сосновому та смерековому лісі. На передньому плані кусочки гілочок смереки. Білий гриб та дика ягода "Ожина". В Літній та Осінній період, відпочиваючи у нас, Ви можете їх збирати, готувати, їсти та любуватись.

 

Фото № 2. По дорозі на "Буковицю". Чарівна та прекрасна г. Буковиця, є закінченням хребта "Горган". На фото лавочки з накриттям в літній період. Ці лавочки знаходяться на відстані 30-хв. від вершини Буковиці. Ми проводимо екскурсії на гору. Похід займає цілий день у дві сторони. Відпочиваючи у нас Ви маєте можливість побачити цю красу.

 

Фото № 3. "Поляна Буковиці". Схил приблизно 60-70 градусів. На фото неповторна поляна Буковиці. Точніше її половина. В літній період трава досягає 50-см. Зустрічається: "Ялівець", "Акація", "Сосна", "Ялина", "Ромашка", "Кульбаба" "Чорниця", "Суниця", "Білий гриб" та багато іншого.

 

Фото № 4. "Гора". Карпати молоді гори. Вони тільки розпочинають формуватися і змінюються кожного дня. Найвища вершина г. "Говерла" - це тільки початок формації новітніх Карпат.

 

Фото № 5. "Білий гриб". Осінній білий гриб. Знайдений в буковому лісі. На фото пожовкле листя та прекрасний білий гриб "Буровик". Знайдений на відстані 400 м. від нашого гостинного двору "Вечір в Карпатах" 

 

Фото № 6. "Вид з Буковиці". Повноцінний вид з г. Буковиця  у напрямку на Яремче. На фото Велика поляна Буковиці. На задньому плані гірські масиви "Щівка", "Чорногориця" та ін. Фото зроблене в літній період. Ви також можете побувати на даній горі, відпочиваючи у нас.

 

Фото № 7. "Ватра".  На фото гуцульська похідна ватра. Вогнище розкладене в лісі та обкладене диким каменем. Ви також можете посидіти біля чарівної Ватри в лісі, у нас є багато спеціально відведених місць для цього.

 

Фото № 8. "м. Яремче". На фото м. Яремче. Фото зроблене з прекрасного хр. "Горган", найвищої його вершини "Катеринки". Ми організовуємо походи на "Горган" дивіться в розділі "додаткові послуги". З вершини розливається прекрасний краєвид, що просто дух захоплює.

 

Фото № 9. "Водоспад". Маловідомий маленький водоспад на р. "Жонка". Знаходиться неподалік "Цілющого джерела" вниз за течією. Висота спаду води 15 м.

_________________________________________________________________________

Сторінок   1   2   3   4   5   6   7   8  9  10  11  12  13  14  15  16 17 18 19 20

на головну.
 [11-01-16][Все для туристів]
Галопом по стежках (0)

[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Ой кувала зозуленька (2)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Ісламська Республіка Іран (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Болгарія очима туриста (0)