Зимовий відпочинок — це перш за все відпочинок для душі. Саме взимку, коли весь світ вкритий сніговою ковдрою, ніщо не нагадує про гамір буденного життя. Споглядання казкових ландшафтів, прогулянки на природі, яскраве зоряне небо в морозний вечір — такого не побачиш, відпочиваючи в іншу пору року, а тим більше сидячи в офісі.
А ще краще доповнити релаксуючий відпочинок яскравими розвагами — зимовими видами спорту. Таке поєднання — міцний коктейль для заряду бадьорістю і здоров'ям на цілий рік. Саме зимовий відпочинок можна назвати найбільш активним, корисним для розуму та організму. Він може дати поштовх не тільки у новий рік, а й у нове життя!
Ця книга — путівник по зимових розвагах. Вона допоможе обрати місце для відпочинку саме на ваш смак. Гірськолижні курорти описані у всій їх повноті: витяги, траси, готелі, ресторани, прокати. Довідкова інформація допоможе заздалегідь підібрати готель і забронювати місця на зручний для вас час. Цікаво буде ознайомитися з історичними та географічними відомостями про обране місце відпочинку і, звичайно, з туристичними об'єктами, які можна відвідати у вільний час. Таким чином, ви не прогайнуєте жодної хвилини свого безцінного відпочинку! Середня висота Карпатських гір — 1200-
Гори розташовані на території чотирьох областей України: Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької. Регіон також умовно поділяється на дві частини — Прикарпаття і і Закарпаття. Однак у зв'язку з географічним положенням до Карпатського регіону включають також Тернопільську та Хмельницьку області. Це пов'язано з тим, що на території Львівської, Тернопільської, Хмельницької областей є мальовничі пасма з гористих пагорбів — Розточчя і Товтри (місцева назва у Тернопільській та Хмельницькій областях — Медобори). Між Розточчям, Товтрами з одного боку та Карпатами з другого протікає потужна водна артерія — Дністер. Таким чином, однотипна місцевість, практично позбавлена рівнин, та річкова мережа, яка об'єднувала землі довкола Дністра, утворили «малу батьківщину» для місцевого українського населення з мовною однорідністю, схожими традиціями, спільною історією та долею.
З Івано-Франківська до ТК "Буковель" (110 км) через міста Надвірна, Яремче, села Микуличин, Татарів.
На території ТК "Буковель" є безкоштовна автостоянка