Неділя
24-07-14
19:19

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Гірськолижний Курорт світового рівня, Буковель м.Яремче.Гостинний Двір.Котедж


Гірськолижний Курорт №1 в Україні. Курорт Европейського та Світового рівня. Гордість і Візитна картка зимової України це БУКОВЕЛЬ. RU
___________________________________________________________________
Зимовий відпочинок

Зимовий відпочинок — це перш за все відпочинок для душі. Саме взимку, коли весь світ вкри­тий сніговою ковдрою, ніщо не нагадує про гамір буденного життя. Споглядання казкових ландшафтів, прогулянки на природі, яскраве зоряне небо в морозний вечір — такого не по­бачиш, відпочиваючи в іншу пору року, а тим більше сидячи в офісі.

А ще краще доповнити релаксуючий відпочинок яскравими розвагами — зимовими видами спор­ту. Таке поєднання — міцний коктейль для за­ряду бадьорістю і здоров'ям на цілий рік. Саме зимовий відпочинок можна назвати найбільш активним, корисним для розуму та організму. Він може дати поштовх не тільки у новий рік, а й у нове життя!

Ця книга — путівник по зимових розвагах. Вона допоможе обрати місце для відпочинку саме на ваш смак. Гірськолижні курорти описані у всій їх повноті: витяги, траси, готелі, ресторани, прока­ти. Довідкова інформація допоможе заздалегідь підібрати готель і забронювати місця на зруч­ний для вас час. Цікаво буде ознайомитися з історичними та географічними відомостями про обране місце відпочинку і, звичайно, з туристич­ними об'єктами, які можна відвідати у вільний час. Таким чином, ви не прогайнуєте жодної хви­лини свого безцінного відпочинку! Середня висота Карпатських гір — 1200-1400 метрів. Найвища гора Говерла заввишки 2061 метр, вона знаходиться на Чорногорсько­му хребті, який розділяє Закарпатську та Івано-Франківську області. Сніговий покрив у горах тримається зазвичай близько п'яти місяців — з листопада по березень. Для гірськолижних ту­ристів розвивається інфраструктура, яка включає лижні бази, санаторії, готелі, ресторани тощо.

Гори розташовані на території чотирьох об­ластей України: Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької. Регіон також умовно поділяється на дві частини — Прикарпаття і і    Закарпаття. Однак у зв'язку з географічним положенням до Карпатського регіону включають також Тернопільську та Хмельницьку області. Це пов'язано з тим, що на території Львівської, Тер­нопільської, Хмельницької областей є мальовничі пасма з гористих пагорбів — Розточчя і Товтри (місцева назва у Тернопільській та Хмельницькій областях — Медобори). Між Розточчям, Товтрами з одного боку та Карпатами з другого протікає по­тужна водна артерія — Дністер. Таким чином, однотипна місцевість, практично позбавлена рів­нин, та річкова мережа, яка об'єднувала землі до­вкола Дністра, утворили «малу батьківщину» для місцевого українського населення з мовною одно­рідністю, схожими традиціями, спільною історією та долею.

Історія земель Карпатського регіону різнобарв­на—у далекому минулому тут жили скіфи, сарма-ти, фракійці, кельти, готи, алани, авари, болгари та багато інших народів. Ці території, населені здебільшого вже українським населенням, стали у XI столітті осередком Галицького князівства, яке наприкінці XII століття об'єдналося в одну державу з Волинським князівством. Галицько-Во-линська держава проіснувала до середини XIV сто­ліття, згодом ці землі побували у складі Литви, Польщі, а в XVIII столітті були розділені між Ро­сією та Австрією: території сучасних Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей відійшли до складу Австрії, а прилеглі території сучасних Тернопільської та Хмельниць­кої областей опинилися під владою Росії. У пер­шій половині XX століття ці ж землі були пере­розподілені між Чехословаччиною (Закарпаття).
___________________________________________________________________
 
Буковель знаходиться в Чарівному селещі Паляниця на відстані 27 км. від міста Яремче.
Ціни на проживання та харчування в м.Яремче  істотно нижчі, ніж на Буковелі при тому ж рівні сервісу: комфортабельні котеджі з сучасними санвузлами, холодильниками,  супутниковим телебаченням, стильно обставлені новими оригінальними дерев'яними меблями в основному місцевого виробництва.
 
А доїхати до самого кращого на Україні гірськолижного курорту європейського класу Буковель можна всього за 50 хвилин на маршрутці або хвилин за 20-30 на таксі.
___________________________________________________________________
Як дістатись власним транспортом
Власним траспортом зі всіх міст україни Вам потрібно їхати до Івано-Франківська (крім Чернівців та Ужгорода).
З Івано-Франківська до ТК "Буковель" (110 км) через міста Надвірна, Яремче, села Микуличин, Татарів.
На території ТК "Буковель" є безкоштовна автостоянка
___________________________________________________________________
Детальніша інформація на сайті http://www.bukovel.com/ 
 
Інтерективна Карта Схилів Буковеля тут http://www.bukovel.com/map
 
Інформація про те як дістатись до Буковеля тут http://www.bukovel.com/transportation
 
Інформація про тарифи http://www.bukovel.com/tarrifs
 
    
                   Спуск                                         г.Буковель
___________________________________________________________________
 
на головну.                                                                                                               


[10-10-17][Все для туристів]
Писанки (0)

[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
У нетрях Амазонки (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Навіщо ми їдемо у відпустку? (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Ділові тури - уміння суміщати приємне з корисним (0)