Вівторок
24-05-21
18:46

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Цілющі властивості дереваЦілющі властивості дерева:

Кожен має знати "своє” дерево і у важкі хвилини звертатися до нього по допомогу. Про лікувальні властивості дерев розмова із травознавцем Анатолієм Терещуком.

Пане Анатолію, ви переконані, що рослини лікують не лише тіло, але й душу. У чому полягає таке лікування?

— Душа людини — це приймач космічної енергії, та через те, що ми безпричинно сердимось, хвилюємось через мізерні життєві проблеми, йде збій і втрачається єднання з природою. І ось тоді, коли порушується гармонія у думках та почуттях, душа починає хворіти. Слідом за нею занедужує і тіло.
Рослини дають бадьорість, після перебування у лісі багато людей змінюються. У хворих поліпшується самопочуття, з’являються нові інтереси. З допомогою рослин і дерев у душу людини надходить космічна енергія, вона починає відчувати себе окриленою, бачити радощі у житті. Всі турботи та проблеми лишаються позаду. Так непомітно для себе ми лікуємось у лісі, в цьому природному стаціонарі.

Що відбувається, коли людина підходить до "зеленого цілителя”?

— Спостереженнями доведено, що чим ближче ми підходимо до дерева, тим більше відчуваємо фізичну та душевну легкість, а обійнявши дерево, проймаємось енергетичним потоком, що буквально пронизує нас. Енерготерапевти бачать, як біоенергія окремого дерева починає кружляти навколо людини, наділяючи її ауру рівними лініями, згладжуючи виступи і заповнюючи провалля. При цьому дерево аж ніяк не страждає, воно є посередником між небом і людиною.

Але ліс великий. Як вибрати "своє” дерево?

— Ваше дерево те, до якого хочеться підійти, яке більше до вподоби. Знайти "своє” дерево дуже просто: треба увійти в ліс у розслабленому стані, бути спокійним, ходити, слухаючи "внутрішній голос”. Ноги самі "приведуть” вас до вашого "зеленого цілителя”. Єдина умова: дерево має бути міцне, старе, вікове. У таких велетнів зв’язок із космосом міцніший, їх "антени” налаштовувались сотні років.

Чи є конкретні прийоми лікування?

— Звичайно. Перш за все під час "спілкування” з деревом намагайтеся бути відкритими, ставтеся до нього з повагою і ні в якому разі не вимагайте служіння тільки вашим інтересам. Приходити до "свого” дерева треба регулярно, бажано в одну і ту ж годину.

Отже, станьте або сядьте навпроти дерева на відстані близько півметра. Розслабтеся, зосередьтесь. Помалу простягніть до нього руки, долонями вперед. Повторіть рух декілька разів. Пильно дивіться на дерево, відчуваючи, як цілюща енергія проникає у ваше тіло, наповнює приємною прохолодою. Спілкування з деревом завжди закінчуйте його "закриттям” чітко виконаним жестом, що триває секунду-дві та закриває вихід лікувальної енергії. Після цього не забудьте подякувати своєму цілителю, відчуйте до нього ніжність, як до близької людини.

Мабуть, у кожного дерева свої властивості: одні додають сили, інші забирають надлишок енергії. Розкажіть про особливості різних порід.

— На цю тему є дуже багато відомостей у літературі. Тому лише коротко зупинюсь на відмінностях різних порід. Так, береза має м’яку енергетику. Вона добре знімає втому, підвищує загальний тонус людини, нейтралізує негативні наслідки дрібних стресів, допомагає відновити душевну гармонію. Спілкування з дубом заряджає людину активною енергією, заспокоює душу, нормалізує тиск, роботу нервової системи і серця. Але підходити до нього треба лише у спокійному стані. Енергія сосни дарує людям здоров’я, потенцію і житейську мудрість. Сосна заспокоює, знімає депресивний стан, спілкування з нею корисне не тільки для фізично слабких людей, але і для тих, у кого, як то кажуть, душа не на місці. Тополя чорна (осокір) — могутнє джерело біоенергії, вона тонізує людину, дарує ясність думкам, підсилює інтуїцію. Обніміть на декілька хвилин тополю — і втому як рукою зніме. Але довго стояти біля неї не можна — станеться "відтік енергії”. Перебуваючи під ялиною, легко зосередитись, сконцентрувати свої думки в одному напрямку. Після спілкування з цим деревом з’являється впевненість у своїх силах.

Кажуть, що є й дерева-вампіри, які відбирають енергію. Що відбувається з людиною після зустрічі з ними?

— До вампірів відносяться осика, вільха та деякі інші дерева. Але не треба бути упередженим відносно до них. Ці дерева мають свою місію: виводять "брудну” енергію у безодню Космосу, забезпечуючи процес енергообміну. Тому, вирішивши підійти до дерева-донора для підзарядки, спочатку буде корисним постояти поруч із деревом-вампіром, яке забере неприємні емоції та погані думки.
Але стояти довго біля такого дерева не варто, воно почне "витягувати” необхідні людині життєві сили. Наприклад, проведені біля осики більш як 10 хвилин, спричинять запаморочення, слабкість, нудоту. Хоча короткочасне спілкування з цим деревом допомагає при неврозах, забирає безпричинні страхи, нав’язливі думки.

Побувати у лісі — це добре, та не кожен має змогу часто виїжджати на природу. Як бути у такому випадку?

— До речі, ефект оздоровлення, отриманий у лісі, швидко проходить. Якщо не будете регулярно приходити до свого дерева, старі хвороби повернуться. Тому на цей випадок є інший дієвий засіб — талісмани. Шматочок дерева теж має зв’язок із космосом і, поки не згниє, допомагатиме людині, постійно підтримуючи її сили. Я радив би скористатися системою лікувальної дії дерев у залежності від дати народження людини, яку склали ще мудреці Стародавньої Галії, і зробити собі талісман, відщепивши шматочок від дерева, яке найбільше підходить за своїми біоенергетичними характеристиками. Якщо ж це дерево-вампір, то просто підходьте до нього час від часу, щоб зняти увесь негатив, який, безумовно, заважає вам у житті.

 
__________________________________________________________

Січень: народженим 1 числа підходить яблуня, з 2 по 11 — ялина, з 12 по 24 — в’яз, з 25 по 31 — кипарис.

Лютий: з 1 по 3 — кипарис, з 4 по 8 — липа, з 9 по 18 — кедр, з 19 по 29 — сосна.

Березень: з 1 по 10 — верба, з 11 по 20 — липа, 21 — дуб, з 22 по 31 — ліщина.

Квітень: з 1 по 10 — горобина, з 11 по 20 — клен, з 21 по 30 — волоський горіх.

Травень: з 1 по 3 — тополя чорна, з 3 по 14 — жасмин, з 15 по 24 — каштан, з 25 по 31 — ясен.

Червень: з 1 по 3 — ясен, з 4 по 13 — граб, з 14 по 23 — липа, 24 — береза, з 25 по 30 — яблуня.

Липень: з 1 по 4 — яблуня, з 5 по 14 — ялина, з 15 по 25 — в’яз, з 26 по 31 — кипарис.

Серпень: з 1 по 4 — кипарис, з 5 по 13 — тополя чорна, з 14 по 23 — сосна, з 24 по 31 — волоський горіх.

Вересень: з 1 по 2 — ліщина, з 3 по 12 — верба, з 13 по 22 — липа, 23 — слива, з 24 по 30 — ліщина.

Жовтень: з 1 по 3 — ліщина, з 4 по 13 — горобина, з 14 по 28 — клен, з 29 по 31 — волоський горіх.

Листопад: з 1 по 11 — ліщина, з 12 по 21 — каштан, з 22 по 30 — ясен.

Грудень: 1 — ясен, з 2 по 11 — граб, з 12 по 21 — липа, 22 — бук, з 23 по 31 — яблуня.

Універсальні дерева, що підходять усім, — дуб та береза.

__________________________________________________________
Читайте також:

на головну.


[10-10-31][Все для туристів]
Миколая? (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Відпустка в Германії: дешево і сердито (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
На Маковицю (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Данія: визначні пам'ятки (0)