Неділя
22-01-23
21:03

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Казахстанський Алтай

Казахстанський Алтай

Алтай - одне з самих таємничих місць Центральної Азії. Не дивлячись на те що велика частина Золотих гір розташована в Росії, Монголії і Китаї, сама незвідана знаходиться на сході Казахстану в труднодоступній і від цього ще загадковішій місцевості.

Казахська Спарта
Алтай просочений д

вухом пригод, це ідеальне місце відпочинку любителів екстриму. Той, хто не боїться непередбачених обставин, вибоїстих доріг і спартанських умов, в цьому розкішному казахстанському оазисі відчуватиме себе як риба у воді.
Висота найвищої гори на Алтаї - Білухи, близько 4506 метрів. Місцеві жителі вважають, що її подвійний пік є будинком матері Умай - жіночої половини Хан Тенгрі. Завдяки каскаду білих гірських річок, що беруть свій початок в Білусі, передгір'я Алтая отримала назва Біла Вода.
Про тваринний і рослинний світ Алтая складаються легенди. У густих кедрових лісах Катон-карагайського заповідника мешкають сніжні барси і манули, червоні вовки і бурі ведмеді, лосі, соболі, бурундуки, білки-летяги... Унікальна природа Алтая знаходиться під захистом держави і включена в список усесвітньої спадщини природи ЮНЕСЬКО.


Туризм
Кожен від простого любителя прогулянок по горах до професійного альпініста - з лишком виправдає свої витрати на подорож по Алтаю. Туристичний сезон тут триває до початку жовтня. Для звичайної екскурсії можна вибрати гірські хребти Білухи, що ведуть до льодовика Берел мимо Арсанського і Коккольського водопадів уздовж Чорної і Білої річок, або шлях, прокладений кочівниками до гірського озера Ушколь. Сходження на Білуху - історія непроста. Від Рахманова, знаменитого своїми радоновими джерелами, переходите через льодовик Геблер і йдете до перевалу Білухи. Розбиваєте тут базовий табір і починаєте сходження.


Рибалка
Західний Казахстан - рай для рибаків. Озеро Зайсан, що розкинулося на площі близько 1800 квадратних кілометрів, оточено степом. Його глибина не Зайсан Чорний Іртиш. Щука більше десяти кілограмів - не рідкість в Маркаколь. Удачливий рибак може зловити в цих озерах все, що не побажає його душу: харіуса, вусаня, тайменя.
Відпочинок у Карпатах

Спорт
Казахстанський Алтай багатий незвіданими річками, які хороші для сплавів на, що не «об'їздили»

плотах: це Уба, Тургусун, Кара-каба і Кальжір. За бажання можете замовити індивідуальний тур будь-якої складності - від безпечного і тихого сімейного до екстремального.
Ще менше Алтай досліджений велосипедистами. Грунтові дороги і копальні ідеальні для подорожі на гірському велосипеді. Віддаєте перевагу велопутешествія наодинці? Тоді підніжжя гори Катунь і побережжя озера Маркаколь стануть справжнім велосипедним раєм для Вас. Якщо ж Ви віддаєте перевагу справжньому сідлу над велосипедним, а залізного коня - живому, то відправляйтеся в шлях верхи.

Здоров'я
Головна гордість місцевого краю - марали. Впродовж багатьох століть з рогів молодих оленів тут здобувають пантокрин, що володіє чудодійними лікувальними властивостями. На численних мараловодчеських фермах деколи містяться декілька сотень оленів. Влітку відростки моральіх рогів спилюють, з

атем виварюють, отримуючи спеціальний екстракт. Вважається, що ванни, збагачені пантокрином, омолоджують і укріплюють імунну систему. До речі, подібні лікувальні ванни можна прийняти на більшості місцевих ферм, розводящих маралів.

Історія
Свідоцтва стародавніх поселень на Алтаї можна знайти в містечку під назвою Берел. Тут виявлено близько 30 сакських курганів, що датуються IV століттям до н.е. Унікальна історія казахстанського Алтая ще і тим, що серед місцевих жителів до цих пір можна зустріти старообрядців. Ще в VII столітті частина російських старовірів, що відокремилися від російської християнської православної церкви, бігла до Сибіру. Багато хто з них так і не дійшов до неї, осівши в цих місцях. Тут же вони заснували декілька сіл. Нащадки біженців до цих пір живуть в Корабіче.
Комірами в цей загадковий край є місто Усть-каменогорськ, що засноване в 1720 році, граничить на сході з цілою смугою фортів, побудованих колись для захисту Російської імперії від джунгар. Місто було местомом посилання і свого часу уславилося інтелектуальною і промисловою столицею.
Усть-каменогорськ - ідеальне місце, звідки слід починати подорож по Алтаю.[09-10-23][Все для туристів]
Банки міста Яремча – Гроші? (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Ліванський кедр - диво природи (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Шведський стіл» де і як (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Туніс: музеї і пам'ятники (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-08-15)
Переглядів: 1158 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: