Середа
24-05-08
20:34

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

Мага Віра. Сторінка 241




26. Що означає слово "аристократія", звідки воно, чиє воно? Є такі люди, які почувши слово "аристократія", готові брати дрюк і казати: "Де вона та гнила аристократія! Геть її! Я з холопів холоп, і таким залишуся, мозолі на руках — то моя слава і моя честь!"
"Нащо нам аристократія?! Ми всі селяни, селяни — найкращі люди, чесні, працьовиті, щедрі і вірні сини землі. З селян вийшов найбільший син України Тарас Шевченко, селяни мову зберегли, обряди. Та ж і Ви, Побратиме Леве Силенко, з простої селянської родини вийшли!"
Думаю я: справді, я глибоко люблю мою добру селянську націю, та не хочу любити її сліпою любов'ю.
Знаю, що тільки невелика частина селян пішла до Скоропадського, Петлюри, більшість казала: "Моя хата скраю, ніхто мене з землі не скине! Яка влада буде, така й буде".
Не можна за ці слова гніватися на селянина, не мав він добрих учителів, попи ж його навчили, що "всяка влада від Бога". І він вірить попам. Я вважаю, що український селянин сам повинен зробити переоцінку свого характеру собі (і тільки собі) на користь. Він повинен не вичікувати "чия бере" і "хто землі більше дає", а йти за кличами своїх великих синів. І свою землю з жодних рук не брати, і владу свою він повинен сам утверджати.
27. І думаю я: в українських селянських родинах є дочки, які красою обличчя, поставою, вибагливістю мови і вишуканістю манер справжні аристократки. Та національною свідомістю вони (правда, не всі) темні рабині (преподобні парафіянки, або передові колгоспні кріпачки). Вони не знають (бо їм недозволено знати) ні змісту свого самобутнього "я", ні правдивої історії свого народу. В них немає національної температури. Людина без національної температури не є достойною, тобто не є аристократом.
Є твердження, що грецьке слово "арістос" означає "кращий", "достойний", "нобел", а слово "кратос" значить "сила". Отже слово "аристократія" в точному перекладі означає "достойна сила", аристократ — людина, яка належить до достойної сили.
28. "Якщо слово "аристократія" означає "достойна сила", то як тоді розуміти термін "большевицька аристократія?"" Дуже просто: партизанський загін, який бореться за волю народу, має командира і бандитський загін, який грабує людей, має командира. Большевицька достойна сила не має жодної достойности — та з нею світ рахується тому, що вона тримає в руках золото, атомові бомби, армію.
У Лесі Українки читаємо: "І манери, і вирази, і поведення, все те в нього так тонко, аристократично виходить". У Нечуя-Левицького читаємо, що "гордість, то прикмета аристократа". Є загальна думка в українській літературі, що слово "аристократичний" значить "шляхетний", "благородний", "лицарський".
29. У марксизмі "аристократи — кляса експлуататорів". Перевіримо: Фрідріх Енгельс — друг Карла Маркса був аристократом (власником морської багатої транспортової фірми "Ермен-Енгельс").
Аристократи Карл Маркс (внук рабіна і син магната Гершеля Маркса), Джені фон Вестфален (дочка пруського барона — жінка Карла Маркса), капіталіст Фрідріх Енгельс прагнули несвідомі пролетарські маси використати, як зручне знаряддя, при допомозі якого вони хотіли дійти до влади. Карл Маркс, як знаємо, у своїй партії дав своїм двом зятям найголовніші посади. Призначив їх (на випадок перемоги Пролетарської революції) бути володарями Західної Европи.
Ульянов (Лєнін) був аристократом (дворянином), і маршал Тухачевський та інші "красні командири" були дворянами, які боролися проти дворян. Декабристи були аристократами, ще раз підкреслюю, що є "аристократи" тьми і є аристократи світла.
30. Вертаючись до слова "арістос", стверджую, що воно створене з кореня "арі". У "Ведах" слова "арі" і "ар'я" означають "достойний", "кращий", "вірночесний". Санскритське слово "крату" означає "сила", "розум", "право", "охорона". З староукраїнського (санскритського) слова "ар'якрату" греки створили слово "аристократія".
"Ар'я", "арі" створене зі слова "ор", "ор'я"; наш Родоначальник Тато Орь (Ар) був першим аристократом народів Індо-Европейської раси. Санскритське слово "крату" в значенні "благородний", "достойний" й сьогодні живе в нашій мові. "Господь послав Тебе нам, кроткого пророка", — пише Тарас Шевченко. Слово "кроткий" (походить від слова "крату") значить "достойний".
Аристократ (достойна людина, великий син народу) може народитися і в убогій селянській хатині. Тарас Шевченко був великим аристократом Українського Народу. Тарас Шевченко своєю силою похитнув основи трону рабовласницької Москвинської монархії.


[09-10-09]
Ідея створення сайта vechervkarpatah.at.ua (0)

[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Легенда про с. Вороненко (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Туризм в Білорусі (1)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Туристичний гороскоп. Де і як відпочити 10-16 березня (0)