Субота
19-12-07
11:42

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Мага Віра. Сторінка 246
50. Москвинські большевицькі титули. Архітектоніка "правітєльства" большевицької Московитії та, що була в епоху династії Романових — лєнінці нічого не змінили.
Большевики кинули в народ гасло "геть баронів, графів, дюків, царів!" І використали вірші Тараса Шевченка: "Трудящі, "нащо здалися вам царі... ви ж таки люди, не собаки!""Большевики кинули в народ гасло "геть баронів, графів, дюків, царів!" І використали вірші Тараса Шевченка: "Трудящі, "нащо здалися вам царі... ви ж таки люди, не собаки!""
Справа, очевидно, не в титулах, а у їх значеннях. У крісло задушеного барона сів секретар райпарткому. Він має права більші, як барон. Він поводиться з кріпаками (колхозниками) гірше, як барон.
Колхозник — кріпак, бо він державним законом закріплений працювати в колхозі. Він не має пашпорту — посвідки, яка б стверджувала гідність його особи. Він не має жодних правних документів при собі. Він не має жодного права переїхати жити до міста. Живучи в місті без пашпорта, він буде арештований, як злочинець. Він буде покараний і так, як у часи феодалізму, привезений до "общини" (колхозу). Немає в світі страшнішої неволі, як та неволя, яку сконструювали червоні москвинські барони (секретарі райпарткомів).
Щоб збунтованих кріпаків (колхозників) могли червоні жандарми успішніше присмиряти, президент Річард Ніксон, заприятелювавши з диктатором Леонідом Брежнєвим, передав Москві "модерні поліційні і кримінологічні еквіпменти". Сенатор Г. Джексон твердить, що "висилкою цього "еквіпменту" Америка допомагає КҐБ тримати дисидентів під ще гострішою контролею".
51. Секретар обкому партії — червоний граф, якому червоні барони зобов'язані давати звіти про продукційні вироби кріпаків (колхозників). Коли червоний барон не виконує розпорядження червоного графа, у нього титул відбирається.
Не дивуймося — так було і в часи династії Романових. Барон А. Черкасов, граф Н. Булгарі, князь С. Трубецькой, князь Е. Оболєвський, князь Д. Щепін-Ростов не виконали розпоряджень імператора Ніколая і тому були арештовані. Вони незважаючи на те, що мали на грудях ордени слави і доблесті, отримані в 1812 році під час війни з Наполеоном, були вивезені на каторгу в Сибір. Їхні друзі (дворяни — визначні царські офіцери) Рилєєв, Пестель, Муравйов-Апостол, Бестужев-Рюмін — розстріляні.
52. У Києві живе красний дюк (секретар компартії України, яка фактично є Тайною Канцелярією — відділом компартії Московитії). Красний дюк — це губернатор, який має ті самі права, що колишній царський губернатор-монгол Бібіков, душитель Малоросії.
Красний дюк виконує розпорядження красного царя (генерального секретаря компартії імперії Московитії). Секретар — титул вдало підібраний. Слово "секретум" означає "секретно", "секретаріус" значить "секретний". Він (секретар компартії імперії Московитії) зі своєю шайкою засекречує від трудящого народу всі свої злочини спритніше, як цар.
Червоні барони, графи, дюки — підтримані червоним дворянством (привілейованою елітою імперії Лєніна). Я вже говорив, що грецьке слово "герой" значить "півбог". І про це всі ми знаємо з грецької мітології, і знаємо з писань Гесіода. Греки героям (півбогам) приносили в жертву волів, овець і обов'язково вночі.
53. І такими півбогами (героями) були у Греції Ахіл, Геракл, Еней. Юлій Цезар вважав себе потомком героя Енея. І большевицька Московитія має культ героїв (півбогів).
Герой, тобто, півбог Совєтського Союза — титул установлений після вимордування голодом шість мільйонів Українців — 16 квітня 1934 року.
Півбог Совєтського Союза отримує "Жалованную Грамоту”, запроваджену ще Катериною Другою, "Грамоту Президії Верховної Ради СССР", отримує медаль "Золота зірка" і "Орден Лєніна".
"Герой Соціялістичної Праці" — отримує грамоту красного дворянина, "видану Президією Верховної Ради СССР", отримує медаль "Серп і молот", "Орден Лєніна" — титул, установлений 27 грудня 1938 року.
Герої СССР — красні магнати, лєнінська буржуазія. На аеродромах, на залізницях, в міліції, в різних державних установах люди їм зобов'язані давати дорогу, державні урядовці перед ними клонять чола, в учбових закладах діти героїв — привілейоване чадо лєнінське.
54. І красне дворянство знає, що "Конституція СССР" — приманлива пропагандивна брошура, яка виконує роль провокатора. Кріпак, який в обороні свого права покликається на "Конституцію", пише петиції до уряду — наївна людина тому, що світлі почування душі своєї розтаємничує перед професійними катами.
Ні червоні дворяни, ні червоні кріпаки не мають права притемнювати культ Лєніна. Хто каже, що Лєнін помилявся, той збунтований раб. Справжній борець за волю петицій не пише — у катів волі не благає. Він, проявляючи подивугідний священний подвиг, висаджує в повітря гнізда катів народу. Знає він, що кати народу звертають увагу тільки на ту петицію, яка говорить мовою вогню і заліза.
55. Донька кріпака, коли вона була особливо чарівною, ніжною, барон їй давав кращу працю, робив її своєю служницею. Донька кріпака (колхозника), коли вона особливо чарівна, ніжна, барон (секретар рай- парткому) звільняє її з колхозного ярма і робить її своєю секретаркою, або служницею... І така кріпачка не має права говорити людям, що секретар партійної організації примусив її до співжиття. Секретар районної партійної організації тримає у своїх залізних рукавицях всі правні і виконавчі органи району.
56. Червоні барони, графи, дюки, комісари, щоб рабів колхозників і рабів робітників тримати зручніше в покорі, створили "червону знать" і червоний моральний терор. У кожному колхозі є п'ятисотниці, знатні свинарки, доярки — їм на груди чіпляють різні бляшані медалі, ордени (ярлики), що вони люди довір'я. При їхній допомозі контролюється мислення, праця і почування колхозного кріпацтва.
Поет — продажний співець колхозного кріпацтва Павло Усенко у збірнику, виданому в 1948 році (стор. 101), пише "Ударники степу наповнили сад — гуляє, танцює колхозная знать".
Москва володіє Україною, використовуючи досвід Монгольської орди. Хан тримав в Україні баскаків (душителів), яким підкорялися місцеві старости; монгол хан — авторитет України.
57. Цар тримав в Україні губернаторів, яким підкорялися місцеві козацькі атамани, полковники — москаль цар — авторитет України. Секретар (червоний цар Московитії) тримає в Україні губернаторів (секретарів обкомів партії), які виконують директиви Москви — москаль секретар — авторитет України. Україна в неволі — в Україні немає українського (від чужих сил незалежного) авторитету. Ті українці, які вважають, що Україна буде вільною, коли Її духовним авторитетом стане римський папа, не є воістинно достойні сини України.
58. Латинські і грецькі релігійні титули. Римський папа має багато титулів, один з них — "Найсвятіший Отець". Президент Америки Гарі Труман, вважаючи себе духовним провідником Американського Народу, відмовився римського папу звати своїм отцем.
Кардинали, звертаючись до римського папи, кажуть: "Ваша Святосте". Знаємо, римський "папа" значить римський "батько".
Є таїна у всіх релігіях світу — там, де духовний провідник не осяяний титулом священности, немає релігії, немає порядку, немає натхнення між віруючими.
Ісус сам себе проголосив "сином Отця Небесного", і почалася сварка — одні вважають, що Ісус — бунтар, лжепророк, бо він порушив догму віри Мойсеєвої. Інші вірять, що Ісус -"Син Отця Небесного". Рибаки, які беззастережно повірили, що їхній земляк Ісус "Син Отця Небесного", своєю вірою сколихнули мислі і почування людей. Люди йшли і йшли, щоб подивитися на юдейця, який себе вважає "Сином Отця Небесного" і має біля себе вірних визнавців. Ні, ніхто так, як юдейці, не вміє творити легенд про своїх синів, і в цьому духовна сила стада синів Ізраелевих.
59. Коли б кардинали почали до римського папи звертатися окликом "гай, камерад!", католицизм перестав би бути релігією. Кардинали, обожнюючи римського папу, на своєму особистому прикладі учать католиків духовної і адміністративної дисципліни. Вони кажуть, що обожнення папи є справою святої католицької догми. Большевики, знаючи історію державної архітектури, обожнюють Лєніна. Обожнюючи Лєніна, вони тримають лєнінців у рамках дисципліни.
Коли українці виступатимуть проти чужих авторитетів (римського папи, москвинського провідника) і не творитимуть рідного (українського) авторитету, вони вважатимуться душевно збоченими бунтарями. Ніхто в світі з ними не схоче сидіти поруч.
Слово "кардинал" постало з слова "кардіналіс", що значить "головний". Католик, звертаючись до кардинала, каже "Ваша Еміненція Кардинал", слово "емінент" значить "знаменитість".
Слово "архиєпископ" (і про це я вже згадував) складається з двох слів: "архі" — старший і "єпископ" — наглядач. Наприклад, римський папа, щоб володіти душею стада українців греко-католиків, призначує особисто своїх вірних наглядачів (єпископів). Стадо зобов'язане давати таким папським наглядачам дари і мовчати.


[11-01-17][Все для туристів]
Крумплі, бараболя, мандибурка... (0)

[09-09-19][Карпати]
Панорами Карпатських Гір (0)
[09-08-22][Відпочинок за кордоном.]
Перу: Мочика або що було до інків? (0)
[09-09-19][Карпати]
Карпатські Горгани. (0)