Четвер
20-08-13
00:00

1. Təqdimat Ukrayna istirahət, şəhər Yaremche [23]
2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche [23]
3. Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [23]
4. عرض الباقي في أوكرانيا، Yaremche المدينة [23]
5. Aanbieding van die res in die Oekraïne, die stad Yaremche [23]
6. Aurkezpena Ukrainan gainerako, hiria Yaremche [23]
7. Прэзентацыя Адпачынку ва Украіну, горад Яремче [23]
8. Представяне на почивка в Украйна, гр. Yaremche [23]
9. Trình bày của các phần còn lại tại Ukraina, thành phố Yaremche [23]
10. Cyflwyniad o'r gweddill yn yr Wcrain, Yaremche ddinas [23]
11. Ներկայացում մնացածը Ուկրաինայում, քաղաքը Yaremche [23]
12. Prezantasyon rès la nan Ikrèn, Yaremche lavil [23]
13. यूक्रेन में आराम की प्रस्तुति, शहर Yaremche [23]
14. Presentatie van de rest in de Oekraïne, de stad Yaremche [23]
15. Παρουσίαση της υπόλοιπης στην Ουκρανία, πόλη Yaremche [23]
16. პრეზენტაცია დანარჩენი უკრაინაში, ქალაქ Yaremche [23]
17. Presentación do resto da Ucraína, cidade Yaremche [23]
18. Præsentation af resten i Ukraine, by Yaremche [23]
19. Ettekanne ülejäänud Ukraina linn Yaremche [23]
20. מצגת של שאר באוקראינה, בעיר Yaremche [23]
21. פּרעזענטירונג פון די מנוחה אין אוקריינא, שטאָט יאַרעמטשע [23]
22. Penyajian sisanya di Ukraina, kota Yaremche [23]
23. Cur i láthair ar an chuid eile san Úcráin, chathair Yaremche [23]
24. Kynning á hvíla í Úkraínu, borg Yaremche [23]
25. Presentación del resto de Ucrania, ciudad Yaremche [23]
26. Presentazione del resto in Ucraina, città Yaremche [23]
27. Presentació de la resta d'Ucraïna, ciutat Yaremche [23]
28. 介绍在乌克兰各地,市Yaremche [23]
29. 其餘介紹在烏克蘭,城市Yaremche [23]
30. 프레 젠 테이션 우크라이나의 나머지 부분, 도시 Yaremche [23]
31. Presentation of Ukraine ceteris civitas Yaremche [23]
32. Iepazīstināšana ar pārējo Ukrainā, pilsētas Yaremche [23]
33. Pristatymas Ukrainoje poilsio, miestas Yaremche [23]
34. Презентација на одмор во Украина, градот Yaremche [23]
35. Penyajian sisanya di Ukraine, bandar Yaremche [23]
36. Preżentazzjoni tal-bqija fl-Ukrajna, belt Yaremche [23]
37. Präsentation der Rest in der Ukraine, Stadt Yaremche [23]
38. Presentasjon av resten i Ukraina, by Yaremche [23]
39. ارائه تفریح و سرگرمی در اوکراین ، شهرستان Yaremche [23]
40. Prezentacja reszta na Ukrainie, miasto Jaremcze [23]
41. Apresentação do resto da Ucrânia, cidade Yaremche [23]
42. Презентация Отдыха в Украину, город Яремче [12]
43. Prezentarea restul în Ucraina, oraş Yaremche [23]
44. Презентација остатак у Украјини, град Иаремцхе [23]
45. Prezentácia zo zvyšku na Ukrajine, mesto Yaremche [23]
46. Predstavitev počitka v Ukrajini, mesto Yaremche [23]
47. Uwasilishaji wa mapumziko ya Ukraine, mji Yaremche [23]
48. การนำเสนอส่วนที่เหลือในยูเครน, เมือง Yaremche [23]
49. Sunum Ukrayna dinlenme, şehir Yaremche [23]
50. Bemutatása a többi ukrajnai városban Yaremche [23]
51. Презентація Відпочинку в Україні, місто Яремче [10]
52. ڈیمو یوکرائن میں باقی کی، شہر Yaremche [23]
53. Pagtatanghal ng mga pahinga sa Ukraine, lungsod Yaremche [23]
54. Esittely loput Ukrainan kaupunki Yaremche [23]
55. Présentation du reste en Ukraine, ville Yaremche [23]
56. Prezentacija odmora u Ukrajini, gradu Yaremche [23]
57. Prezentace ze zbytku na Ukrajině, město Yaremche [23]
58. Presentation av resten i Ukraina, stad Yaremche [23]
59. プレゼンテーションウクライナの残りの部分、都市Yaremche [23]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche » 2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche

У категорії матеріалів: 23
Показано матеріалів: 14-23
Сторінки: « 1 2

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Vetëm sot, vetëm në atë moment, pikërisht, ne ju ftojmë sinqerisht të zhytet në një vorbull e surpriza, bukuri dhe përvojat e paharrueshme! Jeni gati? Go!
2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche | Переглядів: 675 | Додав: vechervkarpatah | Дата: 11-02-01 | Коментарі (0)

Hiking, Boat Tours, peshkimi, sportet dimërore pushime.
2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche | Переглядів: 641 | Додав: vechervkarpatah | Дата: 11-01-31 | Коментарі (0)

peisazhet Unique, ajrit të shëndetshëm, ujë të ftohtë pranverë, emocionues trembita zë, provokuese muzikë hutsul valle dhe një trekëndëshi tërheq buzë Yaremchanski.
2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche | Переглядів: 641 | Додав: vechervkarpatah | Дата: 11-01-31 | Коментарі (0)

Pothuajse gjysma e territorit Yaremchanschini ndodhet brenda Parkut Kombëtar të Karpate e natyrës - e para në Ukrainë, e themeluar në vitin 1980. Parku mbulon një sipërfaqe prej 50.300 hektarë. Karpate SPE është subjekt i Ministrisë së Mjedisit dhe Burimeve Natyrore. ndarë në 12 rrethe strukturor pyll.
2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche | Переглядів: 584 | Додав: vechervkarpatah | Дата: 11-01-29 | Коментарі (0)

-Ruajtur zonë - të dizajnuara për mbrojtjen dhe ripërtëritjen e komplekseve më të vlefshme natyrore, regjimi është përcaktuar në përputhje me kërkesat e vendosura për të rezervave natyrore;
2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche | Переглядів: 665 | Додав: vechervkarpatah | Дата: 11-01-28 | Коментарі (0)

Geologically Yaremchanschina takon Karpatet palosur.
2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche | Переглядів: 596 | Додав: vechervkarpatah | Дата: 11-01-27 | Коментарі (0)

Të qytetit mbulon pjesën jugperëndimore të rajonit Ivano-Frankivsk, duke zënë pjesën qendrore të Karpateve të Ukrainës në kuadër të formacioneve rock e Gorgan, Pokutsko-Bukovina Karpatet dhe Mali i Zi.
2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche | Переглядів: 636 | Додав: vechervkarpatah | Дата: 11-01-27 | Коментарі (0)

Kohë më parë Hutsulia jetonte një djalë i ri dhe i bukur. Emri i tij ishte Prut.
2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche | Переглядів: 655 | Додав: vechervkarpatah | Дата: 11-01-25 | Коментарі (0)

Rreth 200 lloje të kërpudhave janë vendosur në Karpate ukrainas. Në formën dhe ngjyrën e kërpudhat janë aq të ndryshme që ju mund t'i kapërcyer ato dhe jo edhe atë njoftim. Ngjashëm me lule dhe krahët e fluturave, për tas dhe vezë, cadra dhe pavuchkiv, dhe topa patychky, shirita dhe Ruche, kapele dhe kapele, e kapën dhe lawns buzë, shpatet e livadhe alpine dhe madje edhe një shpat të pjerrët.
2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche | Переглядів: 1318 | Додав: vechervkarpatah | Дата: 11-01-25 | Коментарі (0)

Mbillni-viyu-posivayu

Përshëndetje Gëzuar Vitin e Ri

Mbillni bujarisht me duart e

Në katin e në një bankë
2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche | Переглядів: 846 | Додав: vechervkarpatah | Дата: 11-01-25 | Коментарі (0)

1-13 14-23