Субота
24-06-22
17:26

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Яремче, туризм, наш регіон.

У категорії матеріалів: 150
Показано матеріалів: 144-150
Сторінки: « 1 2 ... 10 11 12

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

 

Яремче – перлина Карпат

Місто обласного підпорядкування на Івано-Франківщинні, візитна картка Гуцульщини та Українських Карпат. Воно вражає кожного, хто ступає чи в'їздить на його територію, своєю красою. Особливо тих, хто приїздить сюди вперше, воно чарує незайманістю і величчю природи дивовижних гірських краєвидів, фантастичних відслонень на правому березі швидкоплинного Прута, що бере свій початок над самісінькою Говерлою – найвищою точкою українських Карпат.

Яремчанщина вже давно стала туристичною Меккою, і зараз вона дуже активно нарощує, розвиває і вдосконалює туристичну інфраструктуру. Особливо приваблює туристів Карпатський національний природній парк, створений у 1980 році з метою збереження унікальних природніх комплексів Горган і Чорногори. Він охоплює територію площею 50,3 тисяч га, в межах абсолютних висот 500 – 2001м. Протяжнісь

Яремче, туризм, наш регіон. | Переглядів: 2169 | Додав: vechervkarpatah | Дата: 09-07-29 | Коментарі (0)

 

Перспективи розвитку туризму в Горганах

Туризм, як одна з провідних галузей світової економіки, окрім соціально економічного, має важливе спортивно-оздоровче значення, природоохоронне, освітньо-виховне та політичне значення. Туризм став частиною стилю життя більш як третини людства і участь у туристичній діяльності можна розглядати як складову якості суспільного становища. Проте, розвиток туристичного бізнесу в Україні спрямований головним чином на вивіз туристів за кордон, що реально означає втрату капіталу для держави та подальше ускладнення сучасне соціально-економічної ситуації у державі.

У зв'язку з цим важливим завданням географічної науки на сьогодні є проведення комплексних досліджень, основою яких є вирішення проблем освоєння нових рекреаційних територій, відновлення старих і стимулювання діяльності існуючих рекреаційних об'єктів, підняття престижу внутрішнього та міжнародного в'їздного туризму.

 

Яремче, туризм, наш регіон. | Переглядів: 2471 | Додав: vechervkarpatah | Дата: 09-07-29 | Коментарі (0)

 

Івано-Франківщина туристична

Івано-Франківська область найвисокогірніша область в Україні. Третина її території займають східні Карпати, а решту – передгірська і рівнинна зони. Тут підносяться найвищі українські вершини – Говерла (2061 м), Бребенскул (2036 м), Піп-Іван (2028 м), Ребра (2001 м). Кліматичні умови - м'яка зима з середньою температурою -5°С і тепле літо (+18°С) – сприяють цілорічному відпочинку та лікуванню. Сніг на схилах Карпат лежить від листопада до травня, що важливо для розвитку гірськолижного туризму. Найбільші ріки – Дністер, Прут та Черемош є цікавими для любителів водного туризму.

Крім традиційних туристичних продуктів, таких як, пішохідні, велосипедні чи кінні прогулянки Карпатами, сплав гірськими річками або рівнинним Дністром, відвідування унікальних об'єктів природи та знаменитих пам'яток історії, широку популярність здобувають вже традиційні міжнародні змагання з парапланеризму на схилах Дністровського каньйону, зльотів байкеів у Косові, фестивалю етномузики у Шешорах, автомобільні пробіги позашляховиків гірською частиною області. Динамічний розвиток туризму відбувається завдяки створенню сучасної відпочинкової інфраструктури з високим рівнем сервісу, розташовані в курортних місцевостях.

 

Яремче, туризм, наш регіон. | Переглядів: 3965 | Додав: vechervkarpatah | Дата: 09-07-29 | Коментарі (0)

 

Історія розвитку екскурсійної діяльності в сучасній Україні

З моменту проголошення незалежності молода українська держава впевненно встала на шлях розбудови власної туристичної галузі. За час, що минув, завершується процес переорієнтації вітчизняного туризму з частини народногосподарського комплексу колишньго СРСР у високорозвинену галузь, що відповідає сучасному стану ринкового середовища, вимогам ефективного використання наявних туристських ресурсів.

Нині в Україні під охороною держави перебувають понад 140 тис. нерухомих пам'яток історії та культури, а саме:

·        Понад 64 тис. пам'яток археології;

·        Понад 54 тис. пам'яток історії;

·        Близько 7 тисяч пам'яток монументального мистецтва;

·        Близько 15 тисяч пам'яток містобудування і архітектури.

Сьогодні одна за одною зникають «білі плями» багатовікової історії українського народу. В поверненні народу його історичної національної пам'яті важливе місце належить екскурсійним маршрутам.

Екскурсія є важливим засобом вивчення історії рідного краю, залучення широких верств населення, насамперед, учнів, молоді до пізнання історико-культурної спадщини, яку залишили нам попередні поколіня.

Об'єктивне і всебічне вивчення історії, історико-культурної спадщини мають стати основою організації екскурсійної справи в Україні на сучасному етапі.

 

Яремче, туризм, наш регіон. | Переглядів: 5715 | Додав: vechervkarpatah | Дата: 09-07-29 | Коментарі (0)

 

Проблеми і перспективи українського туризму

Туристичний бізнес в Україні зазнає жорсткої конкуренції з боку інших держав, та ми й самі нерідко віддаємо перевагу закордонним вояжам.

Останніми роками в Україні прийнято низку державних рішень на зміцнення та розширення законодавчої бази з туризму. Туризм визнано одним з пріоритетних напрямків національної культури й економіки. І це повністю погоджується з світовими тенденціями, які свідчать, що туристична сфера буде індустрією ХХІ століття.

 

Яремче, туризм, наш регіон. | Переглядів: 2465 | Додав: vechervkarpatah | Дата: 09-07-29 | Коментарі (0)

 

Ретроспективний аналіз розвитку туризму в Україні

Протягом останнього десятиліття простежуємо зростання зацікавленості української громадськості проблемами туризму, зокрема – еволюцією мандрівництва і туризму. Обізнаність з великою спадщиною українського та європейських народів допомагає ліпше зрозуміти не лише розвиток мандрівництва в її історичному аспекті, але й численні туристичні прблеми сучасності.

 

Яремче, туризм, наш регіон. | Переглядів: 1557 | Додав: vechervkarpatah | Дата: 09-07-29 | Коментарі (0)

Туризм – одна з найпопулярніших форм активного відпочинку планети. Щорічно десятки мільйонів людей подорожуючи знайомиться з багатствами і красотами, історичними культурними пам’ятками досягненнями в економіці будівництві різних країн і народів. Для багатьох країн (Швейцарія, Греція, Єгипет, Канада, США, Індонезія тощо) туризм дає величезні прибутки. В Україні туризму почали приділяти увагу лише в останні роки. Для наших людей, особливо молоді, характерне прагнення поєднання відпочинок з активним пізнанням навколишнього світу. Правильно організована і уміло проведена подорож зміцнює здоров’я людини, виховує в неї такі ціні якості як ініціатива, мужність, наполегливість значно підвищує працездатність. Під час походів, подорожей, міцніє почуття колективізму, розширюється кругозір туристів, розкриваються індивідуальні здібності кожного учасника, виховується любов до природи, до Батьківщини.

 

 

Яремче, туризм, наш регіон. | Переглядів: 1159 | Додав: vechervkarpatah | Дата: 09-07-29 | Коментарі (0)

1-13 14-26 ... 118-130 131-143 144-150