Вівторок
23-06-06
14:13

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Яремче, туризм, наш регіон.

Яремче – перлина Карпат

 

Яремче – перлина Карпат

Місто обласного підпорядкування на Івано-Франківщинні, візитна картка Гуцульщини та Українських Карпат. Воно вражає кожного, хто ступає чи в'їздить на його територію, своєю красою. Особливо тих, хто приїздить сюди вперше, воно чарує незайманістю і величчю природи дивовижних гірських краєвидів, фантастичних відслонень на правому березі швидкоплинного Прута, що бере свій початок над самісінькою Говерлою – найвищою точкою українських Карпат.

Яремчанщина вже давно стала туристичною Меккою, і зараз вона дуже активно нарощує, розвиває і вдосконалює туристичну інфраструктуру. Особливо приваблює туристів Карпатський національний природній парк, створений у 1980 році з метою збереження унікальних природніх комплексів Горган і Чорногори. Він охоплює територію площею 50,3 тисяч га, в межах абсолютних висот 500 – 2001м. Протяжнісь парку з північного заходу на південний схід – 55 км.

Серед різноманітної флори і фауни є чимало рідкисних і зникаючих видів. Деякі з них ніде, крім Карпат не зустрічаються. 78 видів рослин і 30 видів хребетних занесені до Червоної Книги України.

На території парку є два найбільші в Чоногорі озера: Несамовите на висоті 1750 м. на горі Турку і Марічейна на висоті 1510 м. гори Шурин-Грота. За народними легендами, саме з Несамовитого грішні душі набирають криги і розсипають її з хмар градом, завдаючи людям великої шкоди.

Відділ туризму, рекреації та природних ресурсів Яремчанщини для тих, хто любить милуватися природою, насолоджуватися співом птахів та спостерігати за унікальною карпатською флорою, та з метою активного відпочинку туристів розроблені і задіяні п'ять чудових маршрутів для пішохідних маршрутів:

·        Еколого-пізнавальна стежка «На Явірник» (4,2 км. на 3 год.);

·        Еколого-пізнавальна стежка «Женець-Хом'як» (5,3 км. на 3 год);

·        Науково-пізнавальна стежка «На озеро Несамовите» (6 км. на 3 год.);

·        «Стежка Довбуша» (2 км. на 2 год.);

·        «По Чорногірському хребту» (97 км. 7 днів).

Розроблені і діють два велосипедні маршрути: Яремче-Дора-Зелене-Надвірна-Яремче; Яремче-Микуличин-Ворохта-Татарів-Микуличин-Яремче.

Розроблені також водні маршрути (сплав на катамаранах) від Ворохти до Коломиї, передбачені зимові види спорту, катання на лижах і санках, рибальство і навіть... полювання у Карпатах.

У зв'язку з тим, що на Яремчанщині природно склалося найсприятливіші умови для розвитку туризму не лише на Гуцульщині, але і в цілій Україні, тут сформувалась розгалужена туристична індустрія. Вона включає такі компоненти: бази віпочинку, лікувально-оздоровчі заклади, літні-оздоровчі табори, спортивні бази і заклади приватного сектора.

 [09-10-14][Все для туристів]
Татарів? (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Подорожі по Китаю: десять піших маршрутів (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Канадські види: визначні пам'ятки (1)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Кухня - одна з головних визначних пам'яток Іспанії (0)

Категорія: Яремче, туризм, наш регіон. | Додав: vechervkarpatah (09-07-29)
Переглядів: 2106 | Теги: Яремче туристичне, про наш тур-регіон, потенціал Яремчанщини., Туризм яремчанщини | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: