П’ятниця
23-01-27
22:38

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

В'єтнам: незабутні визначні пам'ятки

В'єтнам: незабутні визначні пам'ятки

Коли ми чуємо слово В'єтнам, в уяві самі собою виникають образи землі, обійнятою війною, людей, що біжать в укриття, і зеніток, що б'ють в небо. А ось ті, хто недавно там був, знають що В'єтнам - це живописна Бухта Халонг, селяни на безкрайніх рисових полях, суєта вуличного життя Сайгона, чисті і упорядковані пляжі з білим піском, які все сильніше конкурують з курортами Таїланду.. Відпочинок у Карпатах


м. Ханой
Історія міста налічує тисячу років, впродовж якої місто було північною фортецею Дай Ла. У 1010 році Чи засновник династії Чи, Тхай Те проголосив Дай Ла столицею держави. За часів Чи правління династій, Чан, Ле Ханой перетворюється поступово на велике і красиве місто, з сотнями

палаців і королівських резиденцій, пагодами, що зачаровують, і храмами. У ті далекі часи Тханг Лонг (Ханой) пережив багато славних перемог над ворогом, найбільш символічні 3 успішних військових кампанії проти монгольської армії (1258, 1285, 1288). Тханг Лонг був економічним і культурним центром всієї країни. Широко були поширені буддизм і конфуціанство. У Тханг Лонзі був відкритий перший в'єтнамський університет, де навчалися тисячі талановитих студентів. У перебігу тисячі років під різними назвами - Танг Лонг, Донг Кинь, Донг До і нарешті Ханой (1831) цей особливий край був і є серцем всієї країни.

Мавзолей Хо Ши Міна
Хо Ши Мін - лідер Комуністичного Парії В'єтнаму. У серпня 1945 року, після проголошення Демократичної республіки В'єтнам він став першим президентом В'єтнамського уряду. У 1954 році, після підписання Женевської угоди про припинення вогню, Хошимін був вибраний президентом північного В'єтнаму. Помер в 1969 році у віці 79 років. Великий Син свого народу, політичний лідер, що часто згадується як Дядечко Хо, покоїться в мавзолеї, являющемсяся національною святинею.
Після двох років будівництва мавзолей, обернений фасадом на історичну площу міста Ba Dinh, був офіційно відкритий 29 серпня 1975 року.
По своїй архітектурі, мавзолей роздільний на три рівні із загальною висотою 21 метр. Найнижчий рівень, виконаний у вигляді тераси, використовується виключно для президії при проведенні урочистих заходів, організовуваних на площі Ba Dinh. Середній рівень - центральна частина мавзолею, потрапити в яку можна, піднявшись по мармурових сходах, виконана у вигляді кімнати, в якій покоїтися тіло вождя, що бальзамується. Фасад верхньої частини мавзолею, виконаний у вигляді тераси, містить напис, зроблений з темно фіолетового коштовного каменя "Президент Хо Ши Мін".

Пагода One Pillar
Пагода розташована в західній частині міста. Первинна назва пагоди Dien Huu, що в перекладі означає велика перемога або успіх. Пагода була побудована в 1049 році за часів Чи правління короля Таї Тонг. Легенда свідчить : "Чи король Таї Тонг був дуже старий і не мав синів. Він багато молився, просячи допомоги і благословення Будди, щоб він послав йому сина. Одного разу вночі йому приснився сон. Уві сні він побачив Будду з немовлям в руках, лотоса, що стоїть на прекрасній квітці, плаваючий в центрі невеликого водоймища в західній частині Цитаделі. Будда протягнув руки і віддав йому немовляти. Прокинувшись він наказав побудувати пагоду, що приснилася йому вночі. Через місяць королева завагітніла і народила йому сина".
Пагода розташована в центрі невеликого водоймища. Первинно це була велика кам'яна колона, поставлена на великій квітці лотоса, що розкрилася. На вершині колони знаходилася мала квітка лотоса, усередині якого була встановлена жовта статуетка Будди, що розпустилася. Пагода присвячувалася великому Будді.
Пагода була зруйнована і реставрується тільки в 19 столітті, багато що, втративши від свого первинного вигляду.

Храм Літератури в Ханої (Ван Мю)

(період створення 1070 рік Чи при династії Тхань Тонг.)
У перебігу майже тисячолітнього періоду окупації В'єтнаму Китаєм (1 -10 століття) в'єтнамська культура зазнала ряд змін під впливом китайської культури. Зокрема китайське конфуціанство надав величезний вплив на світогляд в'єтнамського народу. Храм літератури був побудований в 11 столітті завдяки культу шанування Конфуція і його учення. Ван Мю також був местомом де проходили церемонії нагородження Чи(15 вік) за часів династії, а пізніше в храмі з'явилися меморіальні колони з описом досягнень і імен видатних в'єтнамських діячів літератури і етики. Крім того поряд з храмом був побудований перший Університет для мандаринів і дітей високопоставлених парідворних. Архітектура храму імітує оригінальний стиль китайського храму Ван Мю, побудованого на батьківщині Конфуція.

Пагода Нгок Сон Розташована в центрі Ханоя, відкрита для відвідин з 8.00 до 16.00, 18 вік.


Пагода Нгок Сон або Пагода гори Джейд була побудована на маленькому острові посеред озера Гоан Кьем, з берегом її зв'язував забарвлений в червоний колір міст, названий мостом ХУК (Сходження сонця). Пагода була побудована в

честь культу Ван Хионга і Тран Хунг Дао, національного героя, який отримав перемогу над монголами в 13 столітті. Пізніше сюди додався культ шанування трьох релігій: Конфуціанства, Даосизму і Буддизму.

Озеро поверненого меча
В 15 столітті китайська династія Мінг вторглася до В'єтнаму і обрушила жорстоке тиранення на весь народ. Багато повстань проти загарбників було пригнічено за винятком повстання Ле Лої - селянина провінції Тхань Хоа. Згідно легендам селянинові допоміг морський король Драконовий, що позичив йому Чарівний меч, за допомогою якого він виграв війну. Через рік після перемоги Ле Лої катався по озеру Та Вонг і величезна золота черепаха виплила на поверхню з глибини озера і попросила його повернути меч Драконові. Герой повернув меч черепасі і з тих пір це озеро зветься Хоан Кьем - Озеро Поверненого Меча.

Храм Кван Тхань
Храм постороєн на честь Святого Чан Ву, який, згідно переказу, відгукнувся на заклик про допомогу короля Ан Дьонг Вьенга. Король попросив його допомогти позбавитися від примари, що заважає йому будувати фортецю До Лоа. Храм був побудований за часів Чи правління короля Тхая Те (1010-1028). У 1893 році храм був реконструйований і придбав нинішній вигляд. Головна визначна пам'ятка храму - чорна бронзова статуя Святого Чан Ву. Статуя вражає своїми масштабами: 3 600 кг ваги, 3.96 м у висоту, 3. 48

м в колі.

р. Хуе
Тхуа Тьен - Хуе, провінція в центральному В'єтнамі, що граничить з Данангом, Горами Труонг Сон, в 650 км. від Ханоя і в 1080 км. від Хошиміну. Ще в 13 столітті ця земля була частиною королівства Дай В'є, вона була піднесена королеві як весільний подарунок від короля Чампа, коли він одружувався на принцесі Хуєн Чан, династії Чан. У 1558 році принц Нгуєн Хоанг вибрав Хуе столицею південного регіону. Король Кванг Чанг вибрало місто столицею династії Тай Сон (1788-1802), а король Гиа Лонг столицею династії Нгу Ен (1802-1945). Впродовж 400 років р. Хуе був політичним і культурним центром феодальної держави. У 1993 році р. Хуе був визнаний Світовою Культурною Спадщиною і був узятий під охорону Юнеско.

Гробниця Кхай Діня
Побудована в 1920 - 1931.
Кхай Дінь, також відомий під ім'ям Буу Дао був єдиним сином короля Донг Кханя і правив в течії 9 років (1916 -1925). Він намагався модернізувати В'єтнамську державу і увійшов до історії, як реформатор. Він став першим в'єтнамським правителем, який відвідав Францію з метою захистити автономію В'єтнаму або хоч би повернути йому статус протекторату. Він помер в 1925 році. Проте ще за життя, в 1920 році, він почав будівництво своєї гробниці в гірській місцевості, в 10 км. вгору по річці.
Архітектура монумента виконана в прекрасному помпезному стилі, що поєднує в собі і європейські і в'єтнамські традиції архітектурного мистецтва.
Гробниця побудована на вершині горба і оточена бетонною стіною з вкрапленими різноколірними стеклами і шматочками фарфору. Безліч залізних дверей і ілюмінація доповнюють конструкцію. Тільки у одному палаці Тьен Дінь декоративна мозаїка виконана з мільйона керамічних частинок. Серед інших визначних пам'яток - дві бронзові статуї імператора Кхай Діня.

 

Гробниця Мінь Манга
Королівське місто, також відоме під назвою Дай Ной знаходився усередині Крепості Хуе і служив местомом аудієнцій і молитов, Тут розташовувалися урядові апартаменти і, найголовніше, Заборонене Пурпурне місто, в якому жив і правив імператор. Саме імператорське місто було побудоване у формі квадрата і оточене стіною протяжністю в 600 м, 5 м у висоту, захищеною ровом шириною в 15 метрів. Дай Ной займав територію близько 40 гектарів і налічував до 100 різних будов, що належать до шести кварталів, кожен з яких був відокремлений від іншого високими стінами: квартал судочинства, квартал для храмів, оспівуючих монархів Нгуєнських, квартал, де жила королева - мати, квартал в якому знаходилися королівські фабрики і скарбниця, квартал, в якому розміщувалися палаци членів королівської сім'ї і Заборонене Пурпурне місто. У Дай Ной можна було потрапити через чотири проходи : Ворота Миру на півночі, Ворота Гуманності на сході, Нго Мон на півдні і ворота Чесноти на заході. Найбільш важливим статусом володіли ворота Нго Мон, тому що вони символізували самого Імператора і були відкриті тільки під час урочистих церемоній. Під час останньої в'єтнамської війни місто серйозно постраждало, але в даний час деякі частини міста були відновлені.

Гробниця Дук Тонга
Також відомий під ім'ям Нгуєн Хук Хоанг Ням, імператор Дук Тонг був самим молодшим сином Тхиеу Три і був коронований на престол в обхід свого старшого брата Хоанг Бао, який організував проти нього повстання в 1848 році і поплатився за це своїм життям і життям всієї своєї сім'ї. Правління Дука було переолнено найважливішими політичними подіями. Наприклад, Південний В'єтнам був перетворений на колонію (1862 - 1874) Франції, а північний і центральний отримали статус протекторату (1883-1884) і період незалежної держави закінчився.
У віці 35 років він вирішив побудувати свою гробницю. Розташований в 9- ті км. вгору по річці від імператорської Цитаделі весь архітектурний компрлекс гробниці займає 225 га і складається з 50 пам'ятників, половина з яких побудована з дерева. Ці дерев'яні стороєнія використовувалися для розважальних цілей: бібліотека, павільйон, де імператор писав поеми, палаци для імператорських наложниць і так далі Інша частина пам'ятників побудована з каменя, вони були частиною мавзолейного комплексу: павільйон надгробних обелісків, тріумфальний шлях, прикрашений з двох сторін статуями людей і тварин, Стіна коштовних каменів. Але тільки невідоме до цих пір місце поховання імператора. Говорять, що всі люди, що працювали на будівництві мавзолею, були страчені.

Палац Тхай Хоа
Цей палац був побудований в 1805 році в прийнятому для 19 сторіччя архітектурному дизайні всіх палаців і храмів. Палац складається з двох, сполучених один з одним будівель, палацу для прийомів і головного палацу, де розташований золотий трон короля. Палац є найважливішою будівлею в столиці, тут проходять важливі судові заходи і церемонії.

м. Хошимін
У В'єтнамі Хошимін (колишній Сайгон), в порівнянні з Ханоєм - це нове місто. Історія згадує два

слова про Сайгоне, зареєстрованому в документах 1668 року, з датою його основанія- 300 років тому. Порт Сайгон був побудований в 1862 році і кораблі із західних і сусідніх держав прибували в порт Сайгон для торгівлі. Вони і дали деякі назви частинам міста, наприклад: ринковий міст Онг Ланх, ринок Кау Кхо (міст торгових домів), ринок Сайгонський. Протягом довгого часу Сайгон називали Перлиною Далекого Сходу. Хошимін - це історичне місце, де відбувалися битви за незалежність В'єтнаму. Під час історичної компанії в квітні 1975 року, перемогою, що закінчилася, на першій сесії Національної асамблеї Соціалістичної республіки В'єтнам 2 липня 1976 р. Сайгон був перейменований в м. Хошимін.

Пагода Вінь Нгьем
Будівництво почалося в 1964, закінчилося в 1971 році. Вінь Нгьем, це найбільша пагода в Сайгоне, названа так на честь великого вчителя і проповідника школи Буддиста Трак Лам, що знаходилася в 12 столітті на горі Ен Ту. Пагода займає велику територію і оточена стіною. Пагода складається з комплексу будов: молельня, за

якою знаходиться семи ярусна 40-метрова башта з бронзовим дзвоном усередині, діаметр якого складає 1.8 м, менш значні споруди навколо озера і башта для урн з прахом. Всі будови виконані з бетону. Стиль і прикраси в традиційній і сучасній манері виконання. Пагода є местомом молитов для сайгонських буддистів.

Ку Чи
Купи -ето приміський район, в 30 км. на північ від міста. Його називають підземним селом, оскільки його лабіринти тягнуться під землею на 200 км. Головний тунель складає 70 см завширшки і близько 90 см у висоту. Над тунелем прокладена 3-4-метрова кладка цеглини. Тунель витримає обстріл важкої артилерії і вибух 100 кг бомби. Тунелі настільки просторі, що там вільно можна організувати мітинги, медичні станції, або шоу-уявлення. Лабіринти Ку Чи відкриті для іноземних відвідувачів.

Музей Революції
Будівлі музею більше 100 років. Воно розташоване Чи біля дороги Ту Чонг і раніше служило резиденцією губернатора Кочинчина, а потім офісом для спеціальних посланників імператора. Сьогодні - це музей. Велика кількість картин і експонатів присвячена історії боротьби з французькими колонізаторами і американськими агресорами. Також багато експонатів і полотен, що відображають значення компанії Хо Ши Міна (1975) по звільненню країни.

Історичний Музей
Музей розташований в парку Тхао Кам Вьен. Тут зберігається безліч стародавніх експонатів, статуй Будди, кераміки, бронзових виробів, гонгів. Зокрема в музеї є спеціальний зал, де зберігаються експонати, належні цивілізації Ок Ео (близько 5 століття).

р. Гань Фон
Заснований в 1888 році, Гань фон розташований на побережжі тихого океану, в 102 км. від Ханоя. Погода на побережжі дуже тепла, навіть жарка, влітку термометр не опускається нижче за 24 градуси тепла. Щорічне випадання опадів коливається від 1,600 мм до 1,800 мм.


Археологічні знахідки на острові Кат Боа (Каї Бео) говорять про те, що острів був жилий ще 6000 років тому. В даний час Хайфон пропонує увазі туристів безліч історичних пам'ятників, храмів, пагод, мавзолеїв. Також Хайфон є важливим морським портом, розташованим на перетині міжнародних западно-восточних і северо-южних напрямів.
Розташований недалеко від Ханоя і відповідно головних туристичних маршрутів, Гань Фонг може порадувати безліччю морських курортів, що оточують півострів До Сон. У перебігу багатьох років До Сон був відомим міжнародним курортом. Зараз туристам надається можливість відвідати острів Кат Ба, Бай Ту Лонг Бий і Ха Лонг Бий.

Національний парк Кат Ба
Національний парк Кат Ба багатий надзвичайною екзотичною флорою і фауною, що складається з тропічних невинних лісів. На острові багато гротів і печер, пляжів з чистою блакитною водою, струмків, озер.
Відвідувачі, що приїжджають в місто, можуть прийняти участь в святах і фестивалях, спробувати відмінну морську кухню.

Пагода Ду Ханг
Ця пагода розташована в адміністративному районі Хо Нам, в 2 км. від Хайфону. Вона була заснована на початку Чи правління династії (980 - 1009). Король Чан Нхан Тонг (1258 - 1308) зазвичай завжди приділяв багато часу молитвам в пагоді Ду Ханг. Основні реліквії пагоди: статуї Будди, бронзові дзвони, гонги і священна молитовна книга Чанг А Хам, якнайдавніший оригінал буддиста.

Храм Нгхе
Храм розташований в центрі Хайфону,в 600 м від муніципального театру. Храм присвячений культу Ле Чанг, жінці - предводительці повстання трьох сестер Чанг в першому столітті. Вона заснувала село Бьен, на

місці якої виникло місто Хайфон. Спочатку храм був простій вівтар, в 1919 році була добудована молельня, а 1926 маленьке приміщення для суду.

Муніципальний Театр
Муніципальний Театр, також названий Великий Театр, розташований в центральному районі Хайфону і був побудований в 1904 році. Весь проект був задуманий французами, і всі будівельні матеріали були привезені з Франції. У будівництві брали участь тільки французькі архітектори. Театром є двоповерхова будівля з верандою, холом, кулісами, гримувальною, їдальнею, залом на 400 чоловік. Стелі уквітчані і написами з іменами знаменитих артистів і художників. На площі Муніципального Театру проходять всі головні свята.

р. Дананг
Дананг- провінція Кван Нам (1976-1996) - зараз розділена на місто Дананг і провінцію Кван Нам. Цей

регіон, розташований в середині Центрального В'єтнаму, граничить з Провінцією Тхуа Тьен Хуе на півночі, з Лаосом на заході, і побережжям Тихого океану протяжністю 150 км. на сході. Перші поселенці з'явилися тут 3000 років тому. Це були представники якнайдавнішого народу Чам. Багато чарівних палаців і храмів і військових реліквій, що відносяться до 1 -13 століттям все ще збереглися в стародавньому місті Тра Кью, Святій землі Мі Сон і в Музеї

індокитайського буддизму. Прикладом служать башти Чам в Банг Ан, Чьен Даний і Кьонг Мі, які символізує прекрасна майстерність народу Чам в музиці, мистецтві.
Місто Да Нанг було засноване в 1888 році і з тих пір став головною гаванню і найбільшим містом Центрального В'єтнаму, найважливішим економічним центром країни. Залізниці пов'язують регіон з Таїландом і Лаосом, В Дананге є міжнародний аеропорт, а гавань привертає щороку безліч туристів, мандрівних морем.

Мармурові гори Нгу Нань Сон
Мармурові гори розташовані в 8 км. на південний схід від Та Нанга, поряд з морем. На початку 19 століття Король Гиа Лонг, засновник династії Нгуєн, дав імена цим горам, згідно назвам п'яти елементів природи : Ким Сон (метав), Мокнув Сон (Дерево), Хоа Сон (вогонь), Тхо Сон (земля), Тхау Сон (Вода). Тхау Сон -

найбільша і красива зі всіх п'яти гір. Тут знаходиться пагода Там Тхай, численні гроти (Ван Тхонг, Танг Чон і ін.), площа гори 15 га. Гора складається з 3 піків - Тьонг Тай, Чанг Тай і Ха Тай.

Пагода Там Тхай
Пагода була побудована в 1825 році на піке Тьонг Тхай і кілька разів надалі піддавалася реконструкції. Поряд з Пагодою знаходяться Башта Пхо Донг, Пагода Ту Там, павільйон Вонг Гьянг Дай. З павільйону Вонг Гьянг Дай відкривається прекрасний вигляд на річку Чи Кам. Зліва від Пагоди Там Тхай розташований грот Хуенг Конг, знаменитий своїми незвичайними столоктітамі і свежой атмосферою гір.

Пагода Лінь Унг Пагода була побудована під час правління короля Мінь Манга на вершині гори Сон Тхуй, що виходить до моря. Вона була відновлена в 1970 році на пожертвування буддистів. Будівлі Пагоди прикрашені білокам'яними статуїмі. Справо від Пагоди розташований оглядовий павільйон Вонг Гань Дай, з

якого відкривається вигляд на пляж Нон Нуок.

Музей Чам
Музей Чам був побудований в 1925 році в стилі стародавніх мотивів архітектури народу Чам. Спочатку музей називався Музеєм дослідника Генрі Парментіса. У Музеї ви можете побачити близько 300 статуй і теракотових скульптур, що відносяться до 7 - 15 століть, ілюструючу історію і культуру стародавнього народу.[11-01-17][Все для туристів]
Коваль галицької фотографії (0)

[09-09-18][Відпочинок за кордоном.]
Індійський ром - кращий антикризовий засіб (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Суміш арабів і індусів. Мальдівськая кухня (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Відпустка в Германії: дешево і сердито (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-08-14)
Переглядів: 2067 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: