Середа
23-03-22
05:55

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Головна » 2011 » Січень » 17 » Політ у вільному стилі
20:13
Політ у вільному стилі

Політ у вільному стилі

З 16го по 19те лютого у рамках IVх зимових спортивних ігор молоді України навчальнотренувальна база «Заросляк» (селище Ворохта) була місцем тренування і змагання юних спортсменів у фрістайловій лижній дисципліні «акробатика». Як і решта подібних змагань, контест з акробатики на «Заросляку» проводився з метою відбору найкращих фрістайлістів обласних збірних для участі в міжнародних етапах та ХХІх зимових Олімпійських іграх.

— Перш ніж виконати свій перший стрибок на реальному трампліні, спортсменові треба тренуватися мінімум три роки, — розповідає заслужений тренер України з фрістайлу Юрій Досов.

— Лижна акробатика вимагає тривалої підготовки. Багато людей приходить у цю дисципліну з інших видів спорту, навіть не споріднених із гірськолижним. Повний «шлях» спортсмена до стрибків на трампліні — гімнастика, акробатика, батут, лижна підготовка. Тож насправді «кар’єра» лижного акробата починається не на снігу.

Для стрибків різної складності існують різні трампліни. Трамплін висотою 2 метри 10 сантиметрів (на такому змагалися акробати на Заросляку) дозволяє виконати одинарне сальто. Поєднання цього стрибка з обертанням убік на 360 градусів, так званий «пірует», виглядає досить ефектно і входить у юніорську фрістайлпрограму.

— Фрістайл в Україні порівняно молода, але вже доволі розвинена дисципліна, — розказує державний тренер з фрістайлу Антоніна Данилова. — Українські фрістайлісти стабільно добиваються високих результатів на міжнародних змаганнях. Візьмемо хоча б «найсвіжішу» приємну новину — 1 лютого етап Кубка світу в Канаді виграв наш спортсмен Станіслав Кравчук. З іншого боку, «Заросляк» — наразі єдина в Україні спортивна база, яка відповідає міжнародним вимогам із лижної акробатики.

 

 Джерело: Всеукраїнський туристичний журнал "Карпати"[10-01-23][Все для туристов]
Легенды в камне (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Польща: екскурсії (0)
[09-08-15][Відпочинок і поради]
Як собі не зіпсувати відпочинок: ради бувалого (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Ситно і просто. Кухня Латвії (0)


Категорія: Все для туристів | Переглядів: 918 | Додав: vechervkarpatah | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: