Понеділок
23-03-27
06:06

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Яемче – одне з найбільших сіл, розташованих в Міжгористому районі Франківська.

Яемче  – одне з найбільших сіл, розташованих в Міжгористому районі Франківська.

На території села знаходиться гора Гимба 1497 метрів заввишки. Гора має як пологі, так і крутіші нерівні спуски, завдяки чому гірськолижний відпочинок в Яемче  щорік залучає величезну кількість туристів. Тут є всі атрибути гірськолижного курорту: підйомники, прокат лиж, а також інструктори для початківців- лижників. Отже якщо Ви любите активний відпочинок взимку, Яемче  - це оптимальний варіант незалежно від вашої спортивної підготовки.

 

Відпочинок в Яемче  – це не лише катання на лижах, але і насолода закарпатською природою. Недалеко від села Ви зможете помилуватися справжнім природним дивом – водоспадом Шипот. У будь-яку пору року водоспад подарує Вам незабутні враження і приємні спогади про Яемче .

 

Зимовий відпочинок в Яемче  відкриває туристам світ активності, спорту і єднання з прекрасною природою. Літній же відпочинок відкриє для Вас абсолютно іншу – квітучу, пишаючу життям сторону Франківськ. Хоча, у будь-яку пору року Яемче  (Україна) – відпочинок, який подарує Вам не лише заряд бадьорості і позитиву, але і частинку заспокоєння і душевного спокою.

 

Яемче : відпочинок, ціни, житло

Яемче  приємно здивує Вас хорошим вибором готелів, пансіонатів і приватних дворів. Не даремно багато хто віддає перевагу приватному відпочинку в Яемче , адже що може бути краще домашньої обстановки і теплого прийому карпатських господарів. Саме у такій варіації відпочинку можна проникнутися самобутністю і колоритом тутешньої культури. Більшість туристів все ж вважають за краще набувати турів (відпочинок Яемче ), тим самим вирішуючи одним махом питання з житлом, харчуванням, спорядженням і екскурсіями. За бажанням можна зробити сходження до вершин тутешніх гір (Стій, Гимба, Жид Магура) з професійними інструкторами-екскурсоводами.

 

Яемче : відпочинок, лижі

Якщо Ви виберете зимовий відпочинок в Яемче , ціни на проживання та харчування Ви зможете підібрати такі, які задовольнять Ваші чекання і не сильно ударять по бюджету. До ваших послуг великий вибір як комфортабельні готелі європейського рівня, так і демократичніші пропозиції приватного житла.

 

Якщо Ви віддаєте перевагу відпочинку в горах, Яемче  неодмінно справить на Вас найприємніше враження. Навіть якщо Ви не є залицяльником гірськолижного спорту, це не перешкодить Вам насолодитися гірськими пейзажами, що чарують навіть найдосвідченішого туриста.

 

Якщо Ви бажаєте поєднати лікування і відпочинок, в Яемче  Ви відкриєте для себе цілюще мінеральне джерело. Ця природна газована мінеральна вода славитися благодійним впливом на травну, серцево-судинну системи, а також науково доведено, що вода тутешнього джерела допомагає в лікуванні недокрів'я і гінекологічних розладів.

[11-01-17][Все для туристів]
Cиняцько-вулканічні перипетії (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Зімбабве: національна кухня (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Риба-місяць і індонезійський дайвінг (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Пік Леніна 2009 (0)