Середа
21-08-04
21:09

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Дайвінг в Таїланді

Дайвінг в Таїланді

З кожним роком Таїланд ставати все більш популярним курортом у наших дайверов. Багато дайв сайтів Таїланду занесено в кращу десятку миру.
Перлиною побережжя Андаманського називають о. Пхукет - найбільший острів Таїланду. Пхукет вважається одним з кращих курортів в Таїланді і є островом протяжністю з півночі на південь близько 50 км., який за бажання можна перетнути всього за 40 хвилин. Прекрасні дороги і прекрасні тропічні пейзажі забезпечать Вам цікаву подорож.
Пхукет пропонує чудові можливості для любителів дайвінга.
Тепла, прозора вода, прекрасні підводні пейзажі, коралові чагарники, печери, тропічні риби привертають на острів любителів підводного плавання. Також тут можна підкотитися на яхтах, морських каное і чудово провести час, займаючись глибоководним рибним ловом. У західного побережжя можна упірнати прямо з берега, але популярніші тури на водолазних ботах до невеликих островів навколо Пхукета.
Пі Пі (Phi-phi Islands) - це острови вапнякових скель і круч з прекрасним пейзажем як під

водою, так і над водою. Велика різноманітність риб, м'яких коралів і пляжів. Острови Phi-phi Island group можуть похвалитися своїми власними дайв-местами, які славляться своїм унікальним скелястим дном і величезною різноманітністю риб і коралів, і підходять як для дайверов-профессионалов, так і для новачків. Окрім китових акул, які, правда, з січня по квітень відправляються до берегів Австралії, тут можна побачити і інших представників морського миру, наприклад: леопардових акул, черепах, скатів, восьминогів, мурен, барракуд, морських ковзанів, голожаберних молюсків, горгонарій, актиній. Phi-phi Islands пропонує також прекрасний пригодницький і технічний дайвінг серед незчисленної кількості печер.
Занурення в печери. Крейдяні печери, розташовані практично по всьому побережжю

Таїланду (особливо в Krabi і районах островів Phi Phi), спускаються прямо в морі. Найвідоміша і відвідувана печера - Wang Long Bay. Вхід в печеру розташований на глибині 20 метрів. Відразу від входу починається невеликий тунель (шириною не більше 5-6 метрів і приблизно такий же у висоту), який веде вгору і закінчується у величезному залі із сталактитами (особливо виділяється один з них, гігант заввишки 15 метрів). Діаметр печери приблизно 30 метрів. На різних рівнях висоти є проходи углиб стенів.
South Maya -ето підводні печери на глибині 30 м уздовж всього дна і прямовисні скелі, створюючі своєрідні тунелі. - Архіпелаг островів Phi-phi знаходиться в природному заповіднику. Підводне полювання в районі островів Phi-phi допускається (з деякими обмеженнями).
Відпочинок у Карпатах

Shark Point прославився завдяки леопардовим акулам.

 

Anemones Reef відомий своєю захоплюючою красою. Його вершина, що йде під воду на глибину 6 м, покрита різними видами анемон. У цьому місці ви побачите групи червоних коралів і леопардових акул. Видимість на островах Shark Point і Anemone Reef мінлива, від 2-х до 25 метрів.
Koh Doc Mai. Відмітною особливістю цього місця є кольорові м'які корали, горгонії, морські ковзани, Ghost Pipefish, Sea Fans, Pelagics, китові акули.
King Cruiser - 85-метровий пасажирський лайнер з 4-мя палубами (888 пасажирів), побудований 30 років тому в Японії і що здійснював круїзи між Phuket і Phi-phi Islands. Пропливаючи у Anemones Reef в 4 травня 97г., він потерпів крах і затонув. Жертв не було. Уламки корабля лежать на глибині 25-32 м. Обстеження цього об'єкту не пов'язане з особливим екстримом, хоча і вимагає обережності. Доступ всередину палубних надбудов не представляє труднощів, в деяких з них одночасно можуть знаходиться до 10 дайверов. Весь корпус корабля укритий килимом твердих коралів. Ніяких підводних течій, що заважають ретельнішому дослідженню цього цікавого об'єкту немає. Видимість на King Cruiser Wreck коливається від 2-х до 25 метрів.
У екзотичному морі Андаманськом в 90 км. на північний захід від побережжя Патонг (о. Пхукет) до самої межі Бірми і Таїланду протягнулася на сім миль в довжину ланцюжок з 9 гранітних живописних островів: - на півдні - дев'ять Симіланських островів, невеликий архіпелаг Сурін, острови До Бон, До Тачаї і знаменитої Скелі Рішельє, яка здіймається з дна посеред відкритого моря і служить пасовищем для китових акул і великих ськатов-мант. Тут практично ніхто не живе. Видимість під водою в сезон може доходити до 50 метрів.
Симіланськие острова (Similan Islands) розташовані в Адаманськом море біля про.Сурин - це

 

національний морський парк, заповідник Тарутао поблизу тайсько-малазійськой межі, це ті місця, які давно завоювали світову популярність серед дайверов і з кожним роком привертають все більше любителів. Незайманий заповідник, в якому тварини ще не звикли боятися людини, а число дайверських катерів на подив невелике. При зануренні ви побачите різноманітне морське життя: м'які і жорсткі корали, рифових риб, Sea Fans, Barrel Sponges, Big fish, а також крупніших представників підводного миру, таких як блакитні скати, манти і китові акули. Можливість поплавати з китовою акулою або мантой представиться далеко не в кожному регіоні. Вірогідність зустрічі з ним тут значно більше, ніж де-небудь. Незабутні враження - гарантовані. На захищеній східній стороні островів ви знайдете м'які схили коралових рифів, велику кількість морського життя. На західних рифах - гігантські формації валунів, що обросли коралами і морськими водоростями, що йдуть на глибину до 40 метрів, створюючими безліч склепінчастих тунелів, арок, печер і проток. При видимості 15-40 м дрібні корали в блакитній воді на білому піску створюють прекрасний фон для сноркеллінга. Видимість на Симіланських островах чудова, в основному 20-30 метрів, в сезон до 50 метрів! Увага! Течія не постійна, часом сильне!

Richelieu Rock (Скеля Рішельє)

 

У 10 милях південно-східно Сурін знаходиться Скеля Рішельє - яка є одним з кращих місць для того, щоб поплавати разом з гігантською китовою акулою! Саме вона є кращою визначною пам'яткою для всіх любителів дайвінга. Концентрація планктону в цьому місці дуже висока, тому кількість і різноманітність риби і коралів більші, ніж де-небудь ще у західного побережжя Таїланду. Тут також мешкає велика різноманітність дрібніших риб, деяких з яких Ви рідко можете зустріти в інших місцях. Дайвінг на Richelieu Rock просто чудовий! Завдяки слабкій течії залишаються непошкодженими м'які корали і віяла горгоній, також тут хороші умови для життя багатьох безхребетних, таких як каракатиці, восьминоги, морські собачки і ін. У міжгір'ях скелі знайшли собі притулок декілька різновидів угрів. На цьому рифі є велика вірогідність зіткнутися з такими хижаками як бичеглазиє окуні, морські батоги і безліччю різновидів крилаток. Скеляста башточка - це одне з найбільш населених місць на островах Phi Phi. Вона повністю покрита фіолетовими і рожевими м'якими коралами і є також будинком для дуже незвичайного виду чорного корала з чисто-білими поліпами.

 


Розташовані на півдорозі від Сурін і Симілан, ізольовані острови До Бон, До Тачаї пропонують прекрасні місця для дайвінга з безліччю м'яких коралів, косяками тунця і барракуд. До Бон, До Тачаї - це місця величезних скупчень Pelagics і Manta Rays. Основне видовище острова До Тачаї - величезний підводний риф з великими валунами і проходами між ними. До Бон - останнє місце для глибоководного дайвінга, що притягає своїми рифами що йдуть в глибину кристально-чистої блакитної води на 45м. Видимість на островах Surin, Richelieu Rock, Koh Tachi і Koh Bon хороша, в основному від 15-30 метрів! Увага! Течія мінлива, часто сильне!
Tachai
Island
Це чудовий
риф, що складається з довгого гірського хребта з маленькою башточкою на його вершині. Південний кінець цього рифа, який називають близнюком, досягає тут своєї максимальної величини. На цій башточці затишно розмістилися маленькі жовтуваті м'які корали і величезні вітки горгоній. Це хороше місце, для того, щоб побачити не тільки безліч різновидів всіляких тропічних риб, але і таких крупних мешканців морських глибин таких як манти, китові акули, акули няньки і леопардові акули.

Ha Yai Island
Ha Yai Island є найбільшим островом групи, що складається з п'яти маленьких островів розташованою в 15 км. на північний захід від південної вершини Koh Lanta. Основною визначною пам'яткою цього острова є печери. Це достатньо безпечні печери, вони достатньо широкі і мають по одному входу і виходу, тому Ви не зможете в них заблукати. Риф йде на глибину 50м. На схилах рифа ростуть великі і не пошкоджені корали. Великі валуни є дуже хорошим местомом для зустрічі з восьминогами і

 

каракатицями, великим тунцем, іноді можна зустріти китову акулу.
Hin Dang
Цей риф легко відмітити оскільки його верхівка виглядає з води приблизно на 3 метри. Південна сторона рифа різко спускається на глибину 60м і формує найрадикальніший спуск в морі Таїланду . Тут м'які корали стають пишнішими і вищими. Величезні косяки щук проносяться мимо гірського хребта. Випадкові зграї сірих рифових і леопардових акул можна зустріти на глибших виступах. Стіну прикрашають великі червоні віяла. Хмари сріблястих риб, зграї навколо віял і голих скель. На менших глибинах рифа плавають зграї batfish (риб-метеликів). Шикарні килими анемон, дрібніші секції башточок населяють декілька різновидів nudibranchs. Дуже часто на рифі Hin Dang вдається поплавати з китовою акулою.

Кращий сезон для зануреньлистопад-квітень

Видимість18-61м

Температура води27-30с

Максимальна глибинадо 30м

Категорія складностівід середньої до високої

Течіязмінне часом сильне

Географічне положенняІндійський океан

Особливі визначні пам'яткирізноманітний рельєф дна, китові акули

Типи зануреньРифи, рифові стіни, скелі, затонулі кораблі, нічні занурення

Способи досягнення місць зануреньЗ лодки:от 30 мін до 3-го годинника від берега; Сафарі

Судна" Panunee" "Mermaid I"

Підводний мирСріблясті акули, акули-молоти, тигрові, китові акули, морські змії, гігантські морські черепахи (листопад-лютий), незаймані корали, морські лілії, різноколірні м'які корали

Дайвінг в Таїланді:Судно доходить до межі з Бірмою, найпівнічніша точка маршруту - знаменита скеля Рішельє. За час поїздки занурення проводяться у острова Пхи-пхи, у островів До Бон, До Тачаї, у Симіланських островів. У водах моря Андаманського величезне число тропічних риб, зустрічаються морські черепахи, різні безхребетні - каракатиці, восьминоги, актинії, морські лілії, голожаберникі, морські їжаки. Фантастично красиві підводні пейзажі - величезні губки і уламки скель, різноколірні тверді і м'які корали, серед яких видно підводні мешканці. Восени і весною у Симіланських островів можна зустріти велику популяцію китових акул і мант.[10-04-10][Все для туристів]
Про сільський зелений туризм та досвід Прикарпаття (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Болгарія: мости в горах Орфея (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Чилі: національна кухня (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
«Подорож до Пікам Сабах і Аксу.!» 2009 (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-08-19)
Переглядів: 1161 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: