П’ятниця
23-06-09
14:03

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Частина 4. Підвищення рівня ділового адміністрування


Частина 4. Підвищення рівня ділового адміністрування

Ні в одній іншій області адміністративне мистецтво вищої ланки управління не змінювалося настільки велике, як у сфері управління виконавчим персоналом. За останні роки нові погляди на діяльність ділового оточення і структуру інститутів нашого суспільства дозволили виявити всі ті безпрецедентні можливості, які приховані в системі управління менеджерами.

У міру виникнення суперорганізацій, як державних, так і соціальних, і приватних, висувається одна вимога - це формування майбутнього покоління лідерів. Суть цієї вимоги полягає в тому, що існує необхідність у двох типах менеджера: фахівця, чиї погляди простягаються за межі його спеціальності, і універсала, який розбирається в цілому ряді складних технологічних питань. Обидва цих типу, особливо останній, мають пряму можливість зробити кар'єру в якості нового менеджера - "людини для організацій".

Ми все більше усвідомлюємо, що цивілізований менеджер, який працює з достатнім апломбом, а також в рівній мірі має вільні погляди, займе з часом належне йому місце керівника найбільшої корпорації. Ясно, що менеджери такого класу поки не можуть бути підготовлені на замовлення нашими університетами і школами бізнесу. Але, тим не менше, ці установи, як і вищі професійні освітні установи туризму, служать "рассадочнимі грядками" для керівників високопрофесійного класу, які будуть вирішувати завтрашні задачі.

Ще одна актуальна проблема - нестача підготовлених, кваліфікованих керівників, що відзначалося на "Російському туристському конгресі", що проходив з 10 по 14 січня 1998 р. у готельному комплексі "Перлина" у м. Сочі. На конгресі відзначалося, що якість туристської освіти не відповідає практичним потребам і причин тому кілька:
- Відсутність стандартів, як професійних, так і сучасних освітніх, базуються на знанні потреб індустрії;
- Нерозвиненість системи підвищення кваліфікації викладачів з урахуванням їхньої практики роботи в турбізнесі та готельному господарстві на основі розроблених навчальних програм та посібників;
- Недолік гнучких і постійних взаємозв'язків між освітою та індустрією, тобто здатності своєчасно реагувати на попит індустрії в тих чи інших кадрах. Необхідно знати скільки фахівців, яких професій і для якого сектору туризму слід підготувати.

З метою подолання цієї нестачі, зокрема менеджерів, в цій частині будуть розглянуті методика і техніка використання, а також надійність забезпечення дефіцитними людськими ресурсами програм туристської зайнятості та отримання зворотного зв'язку від їх використання. Здійснюючи вербування талановитих керівників, фірми і компанії змагаються один з одним. Протекціоністські заходи дозволяють забезпечити управління кращими кадрами, які зможуть продумати політику просування молодих фахівців по службі, створять міцні компенсаційні структури і прорахують заходи по зміцненню їх управлінських функцій.

У розділі "Соціальні виплати в діловій кар'єрі" розглядається проблема компенсаційного пакету нових персоналій-менеджерів, що представляє базу формування пакету кадрового резерву, щорічно стоїть компаніям мільйони. Недостатньо розроблений компенсаційний пакет може стати причиною відходу здібних людей, які переходять в конкуруючі компанії.

Часом адміністративне мистецтво стає дуже структурним і жорстким у ході практичного застосування і не служить тієї мети, для якої воно було спочатку задумано. Дана проблема розглядається в розділі "Перспективи вдосконалення управлінських навичок". Тут підкреслюється, що увага до "пишним" програмами зменшується. Але рівень програм не повинен знижуватися, а, навпаки, посилюватиметься за участю фахівців-управлінців. Навчальні програми повинні включати запропоновані університетами та інститутами спеціальні короткострокові курси і семінари, які розвивають навички керівника, розкриваючи її здібності та можливості, показуючи йому планову послідовність вирішення адміністративних проблем реального життя.

Наприклад, Російська міжнародна академія туризму пропонує різні сертифікаційні семінари, такі як "Діяльність туристських агентств і агентів", "Менеджмент Туроперейтинг" та ін РМАТ також пропонує всілякі короткострокові бізнес-семінари з видачею кваліфікаційного сертифіката Академії за програмою навчання, а також проводить перепідготовку фахівців з вищою освітою за фахом "Менеджмент туризму" з видачею державного диплома про перепідготовку.

У розділі "Мотивація діяльності менеджера" розглядається новий підхід до професійних якостей менеджерів, необхідність посилення їх позицій у вищих та середніх ланках управління туризмом. Управління, яке не відчуває нові мотиваційні чинники, може зіткнутися з ризиком втрати молодих, можливо, найбільш цінних у майбутньому керівників, спеціалістів управління. Молоді менеджери не пам'ятають кризи 1991-1993 рр.., У них відсутня потреба в соціально-політичної безпеки, яка не виступає більш стримуючим мотивом. Їх більше приваблює економічний ризик, що є спонукальним чинником для потужного просування в кар'єрі.

Заключний розділ - "Вимога сучасного середовища: роль компенсаційних виплат" - присвячений проблемі працездатною середовища, необхідної для досягнення перспективних цілей компанії. Без цього організації втратять свій стимул і рух, що приводять їх до успіху. Тому здорові керівники наполягають на "навколишньому впливі".


Зміст


[10-03-04][Все для туристів]
Чоловічі традиції в Горах! (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Рай для гурманів. Кухня Маврикія (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
День святого Валентина або сказати все (0)
[09-08-31][Відпочинок і поради]
Головним делікатесом цього літа стане СЛОН (0)