П’ятниця
23-01-27
22:53

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Рейтинг небезпеки країн

Рейтинг небезпеки країн

На думку англійських експертів, загроза їх життю, здоров'ю і майну значно зросла останніми роками. Мандрівники все частіше бояться бути підірваним в готелі, ресторані, барі або літаку, ставши черговою жертвою терористов-смертников.
Враховуючи цілий ряд можливих погроз, експерти склали список найбільш небезпечних країн за підсумками 2007 року, який був опублікований журналом Forbes.

Країни, що потрапили в чорний список, оцінювалися з урахуванням рівня злочинності, політичній стабільності, а також рівню сервісу, кількостям викрадань людей і тероризму. До рейтингу увійшли 10 держав, які були визнані особливо небезпечними.

Одній з найнебезпечніших країн на планеті за підсумками року стала Сомалі. На думку експертів, думка яких одностайно співпала, в цій країні рівень туристичної небезпеки близький до максимального. Це і військові зіткнення, і викрадання з метою викупу, а також протипіхотні міни.

Серед країн африканського континенту в списку значиться Судан, який взагалі не рекомендується відвідувати туристам, особливо південну його частину, де йдуть постійні зіткнення уряду з групами повстанців.

Не менш небезпечною є і Демократична Республіка Конго, де війна хоч і офіційнозакінчилася, але насправді обстановка в країні украй небезпечна, особливо місцевість Ітурі. У список небезпечних увійшла і інша африканська країна - Зімбабве  Її фахівці назвали «невдалою державою» із-за слабкої політітічеськой обстановки і неповажного відношення до туристів.
Наступним в списку значиться Афганістан, який по праву вважається однією з самих непередбачуваних. Слідом за ним йде «розтерзаною війною» Ірак.

Також в списку найбільш небезпечних маршрутів опинився Пакистан, який названий як «туристично непридатний» із-за терористичної діяльності Аль-кайеди.

У рейтинг також потрапили Ліван   і Палестина. А укладає список Гаїті, де не дотримуються правила правопорядку, разом з високим ризиком викрадань. Особливо небезпечним для туристів вважається Порт-о-прінс.

Але не менш небезпечні і популярні стреді туристів країни.Проаналізувавши 60 тисяч звернень туристів, британська страхова компанія Norwich Union Travel Insurance надала свій рейтинг небезпечних країн. По кількості звернень її клієнтів лідирує Таїланд  який прославився кількістю ДТП і отруєнь. Опинившись в ЮАР > на екскурсії в національному парку, пам'ятаєте, що вона може стати останньою у вашому житті - дика природа не прощає панібратства. Країни Карібського басейну не рекомендуються для людей, страждаючих алергічними захворюваннями, де великий ризик, що вас укусить отруйна комаха. Ну а лідером по дрібних крадіжках і шахрайстві британці назвали Чехію, саме тут більшість жертв кишенькових злодіїв стикаються з їх кримінальним мистецтвом.

Туристам на відпочинку варто побоюватися не тільки людей, але і природи екзотичних країн.
П'ятірка країн з небезпечною фауною була визначена в додатку Forbes Traveler.
Лідируючу позицію в цьому списку займає побережжя Кейптауна, де туристів підстерігають білі акули. На другому місці - австралійський парк Какаду з його крокодилами-канібалами. Третє місце у Танзанії  , куди туристи з'їжджаються подивитися на левів. Четвертою в списку значиться Канада   зі своїми білими ведмедями. П'ята позиція у Індії   з її тиграми-людоїдами.[10-03-13][Все для туристов]
Туристический горелка (0)

[09-09-01][Відпочинок за кордоном.]
Рибалка на Камчатці річка Велика - червень 2008 року. (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
На Маковицю (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Європейське + арабське = ліванська кухня (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: vechervkarpatah (09-09-18)
Переглядів: 1506 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: