Вівторок
23-06-06
16:05

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Як собі не зіпсувати відпочинок: ради бувалого

Як собі не зіпсувати відпочинок: ради бувалого

Сьогодні відпочинок «за кордоном» вже сприймається як звичайна поїздка до моря. Але в той же час, багато готелів в «країнах для відпочинку» часто викликають нарікання наших туристів. А причин цьому декілька.

Про проблеми, пов'язані з вибором готелю
По-перше, при «пляжному відпочинку», як ніде Ваш відпочинок на 90% зосереджений усередині готелю і на території готелю. І у туриста основні враження концентруються від самого готелю, сервісу в готелі і його території. Найпоширеніші проблеми виникають в тих випадках, коли по системі «все включено», у нашого туриста виникають надмірно завищені вимоги.

Друга причина полягає в тому, що якість сервісу в готелях дуже нестабільно. Готелі частенько міняють керівників (менеджмент) і готелі одного рівня коордінально відрізняються один від одного. Часто, туристи, що приїхали в черговий раз, в той же готель, можуть бути не задоволені умовами обслуговування, що змінилися.

Третя причина, як це не парадоксально, криється в неправильному виборі готелю самим туристом. Одному важливий смачний сніданок вранці, іншим наявність в номері басейну, комусь в нічний час потрібно розважитися і ще безліч побажань, які деколи готелі не здатні надати. І що б вибратиготель «під свій відпочинок» необхідно володіти інформацією, чим один готель відрізняється від іншого, і знати їх «родзинки».

Туристичне Агентство зобов'язане вирішувати професійно завдання:
1. Робити за клієнта розвідку можливих варіантів відпочинку і вибір якнайкращих варіантів по всіх пропозиціях операторів.

2. Надавати клієнтам докладну і об'єктивну інформацію про відібрані і пропоновані ними готелі, забезпечувати клієнтові гарантованість надання саме цих (рекламованих) умов.

Як визначити в яку фірму звернутися
Вибирайте Туристичне Агентство, яке спеціалізується саме на тій країні, в яку Ви збираєтеся відправитися. Якщо Агентство добре знає напрям, то у нього завжди будуть рекламні матеріали, пам'ятки по цій країні, буклети і інша продукція, яка дозволить туристові вибрати якнайкращі умови з декількох пропозицій.


Професійні Туристичні Агентства, як правило, відправляють своїх менеджерів в інформаційні тури, по країнах якими вони займаються і мають свої особисті матеріали по цій країні. Це можуть бути свої фотографії готелів, карти курортів і.т.д. Перевірити «професіоналізм» агентства дуже просто, досить поставити питання, що знаходиться поряд з готелем, який Вам пропонують. Якщо Ви отримаєте швидку і конкретну відповідь, то це те агентство, яке Вам треба, ну а якщо немає, то шукайте іншого туроператора.[11-01-17][Все для туристів]
З Міжгір’я у Воловець через Боржаву (0)

[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Визначні пам'ятки Андорри (0)
[09-08-31][Відпочинок і поради]
Найсмачніша яєчня світу. Рецепти (2)
[09-09-18][Відпочинок і поради]
Рейтинг небезпеки країн (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: vechervkarpatah (09-08-15)
Переглядів: 1620 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: