Вівторок
23-06-06
15:02

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Австрія: дві сторони медалі

 Австрія: дві сторони медалі

Не говорите, що парадною може бути тільки одна сторона. У Австрії їх багато: гори і озера, численні прекрасні ландшафти, замки, палаци і монастирі, історичні міста, різноманітна кухня, а також театри, опера, концертні зали. Доброзичливі люди, можливості занять фізкультурою і спортом, відпочинку всією сім'єю... Чи можна сказати, що з цього найкраще? Щоб Ви змогли зі всього цього різноманіття швидко знайти для себе відповідний відпочинок, точно відповідний Вашим інтересам і можливостям, в цій статті, разом з практичними радами, пропозиції для складання маршрутів, які допоможуть охопити найбільше число визначних пам'яток.

Дев'ять федеральних земель Австрії політично і економічно об'єднані в одне ціле, але разюче відрізняються один від одного своєю природою, культурним устроєм і визначними пам'ятками. Відень (Wien) - ця багата традиціями резиденція імператорів - почала набувати рис величної витонченості часи Дунайської монархії. І, в той же час, - це місто з сучасною, оберненою в майбутнє архітектурою. Тут б'є ключем культурне життя. Місто оточене Віденським лісом, і такою обширною зоною відпочинку не може похвалитися жодна столиця миру.

Найсхідніша земля Австрії Бургенланд знаменита своїми родючими землями навколо озера Нойзідлер Зєє, єдиного степового озера в Центральній Європі. Розташований тут Національний парк є унікальним местомом проживання рідкісних птахів.

З усіх боків Відень як поясом оточує земля Нижня Австрія. Східна її частина знаменита своїми виноградниками, що розкинулися на численних горбах, а північна покрита якнайдавнішими лісами, з якими пов'язані численні легенди і міфи. Район Вахау - частина Дунайської долини - розташований між прекрасними, побудованими у стилі барокко монастирями Миг і Готтвейг, і є найпопулярнішим местомом відпочинку в Нижній Австрії. Відпочинок у Карпатах

Гори Земмерінга утворюють перехід до Штірії, яка славиться своїми безкрайніми лісами, завдяки яким вона отримала назву "Зелене серце" Австрії. Вона тягнеться від покритих льодом вершин Дахштайна (2.995 м) до пологих, покритих виноградниками горбів, які з півдня впритул підійшли до столиці землі місту Грацу, Штірія предстає у всьому своєму різноманітті ландшафтів і пам'ятників культури. Серед них - район Зальцкаммергута, який знаменитий своїми озерами і горами, що оточили місто Бад Аусзєє.

Інша частина району Зальцкаммергут належить Верхній Австрії. Тут знаходиться декілька областей, які привертають відвідувачів прекрасним поєднанням природи і культури. Зальцкаммергут прославився тим, що імператор Австрії Франц-Иосиф і його дружина, імператриця Елізабет, проводили літній час на імператорській віллі в Бад Ішле - цьому знаменитому своїми мінеральними джерелами містечку. А від Дунаю на північ аж до межі з Чеською Республікою тягнуться покриті лісами горби - ця своєрідна країна називається "Мюльфіртель". Ця земля пропонує гостям всього помалу: відпочинок в селі, турпоходи або велосипедні прогулянки по долині Дунаю через горби на півночі, а також всі види водних розваг в озерному районі Зальцкаммергут, скелелазіння, всі види зимового спорту в південному гірському районі цієї землі. Столиця Верхньої Австрії - місто Лінц.

Знаменита своїми озерами, такими як озера Вертер-Зєє, Оссиахер-Зєє і Мільштаттер-Зєє, федеральна земля Карінтія розташувалася в сонячній південній частині Австрії. Тут же, в Карінтії, знаходиться і висока вершина австрійських Альп - пік Гросглокнер. Образно кажучи, на такій же висоті знаходиться і культурне життя Карінтії.

На межі з Карінтієй і федеральною землею Зальцбург розкинувся національний парк Високий Тауерн - це рай для любителів природи і піших походів. Столиця землі - місто Зальцбург - усесвітньо визнане місто прекрасної музики. Тут, в Старому місті на вулиці Гетрейдегассе, народився великий Моцарт. Зальцбург знаменитий своїми музичними фестивалями, які щорічно збирають величезну кількість любителів класичної музики.

Як перлини на намисті, один за одним в долині річки Інн розташувалися найголовніші визначні пам'ятки федеральної землі Тироль: столиця землі Інсбрук, міста Халль, Шварц, Раттенберг. У цьому відомому своїми прекрасними гірськими пейзажами районі Австрії знаходяться долини Циллерталь, Штубайталь і Отцталь, які є прекрасними місцями для любителів подорожувати по горах, а також просто для тих, хто вирішив відпочити і розслабитися в глибинці, далеко від мирської суєти.

У найзахіднішій частині Австрії розташувалася федеральна земля Форарльберг, де можна зустріти різноманітні ландшафти - від льодовиків Сильвретти до долини Рейну. Форарльберг поділив з Німеччиною і Швейцарією озеро Боденськоє. Мандрівників сюди привертає щорічний музичний фестиваль оперного мистецтва, який проводиться на його берегах.

Все багатство дев'яти федеральних земель Австрії перед Вашими очима і це лише мала частина тих місць, які привертають до Австрії мандрівників.[10-10-31][Все для туристів]
на колесах (0)

[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Відень (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Правила групового сексу в свінг-отелях (0)
[09-08-19][Відпочинок за кордоном.]
Дайвінг на Червоному морі (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 1882 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: