П’ятниця
24-04-19
20:13
Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Свята України :: Праздники Украины :: Holidays » Релігійні свята

Ніч очищення від гріхів (Лейлат аль-Бараат)

Ніч очищення від гріхів (Лейлат аль-Бараат)

Ніч з 14-го на 15-е шагбана (шаабана) називають ніччю Бараат. Бараат означає «непричетність», «повне відділення». За словами віруючих, цю ніч Всевишній створив спеціально для того, щоб Архангели відзвітували перед ним про свої діяння. У ніч Одкровення, Прощення і Милості, як її ще називають, Всевишній Аллах наближається до Своїх рабів, спускаючись на найближчі до землі небеса, щоб зробити їм Свою Велику милість і благодать.

Ніч Бараат – це друга по значимості свята ніч після Лейлят аль-кадр – ночі приречення. На відміну від ночі Кадир, коли визначається все життя людини до її кінця, у ніч Бараат визначається існування людей на рік уперед. Тому благовірні проводять цю добу в молитвах, каються в гріхах, просять в Аллаха прощення. Саме в цю ніч Аллах приймає рішення про долю кожної людини з урахуванням її благочестя і прохань, висловлених у молитвах.

Відповідно до повір'я, Мухаммеду приснився сон, у якому Аллах розповів йому про священну ніч Бараат. Мухаммед молив про прощення гріхів три ночі підряд. Після цього, будучи прощеним, Мухаммед розповів усім правовірним про це чудо і про священні ночі.

У ніч Бараат у будинку кожного правовірного накривається дастархан. Сам мусульманин, прибравши свій будинок, прийнявши дарет і одягшись у чистий одяг, повинен промовляти молитви і просити в Аллаха прощення гріхів.

15 шагбана вважається днем, коли Пророк Мухаммед змінив напрямок, у якому мусульманин повинен стати під час здійснення молитви, з Єрусалима на Мекку. Ранньомусульманський переказ розповідає про те, що перші 16-17 місяців перебування Пророка в Медині ті, що молились, повертались обличчям до Єрусалима, але потім Мухаммед змінив напрямок на Каабу в Мецці, підкреслюючи тим самим незалежність ісламу і його відмінність від іудаїзму й християнства. З цього моменту громада мусульман стала називатися «ахль аль-кібла валь-джамаа» («люди кібли й згоди»), а іслам вважатися самостійною релігією.

У 2006 році Лейлат аль-Бараат припадає на 7-8 вересня (14-15 шаабана).

У 2007 році Лейлат аль-Бараат припадає на 28-29 серпня (14-15 шаабана).


джерело:sviato.in.ua


[10-01-29][All for the tourists of]
Autumn with a taste of coffee (events calendar) (0)

[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Івано-Франківщина туристична (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Мальта. Корисне в дорогу (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Про визначні пам'ятки Іспанії (0)

Категорія: Релігійні свята | Додав: vechervkarpatah (11-01-24)
Переглядів: 801 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: