П’ятниця
25-02-07
07:45

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Іменини серця без танцю живота

Іменини серця без танцю живота
       
     Віза
     Емірати проводять строгу візову політику: якщо прилетіти без підтвердженої візи, туриста депортують. Звичайну візу оформляють п'ять робочих днів, тільки треба врахувати, що четвер і п'ятниця в посольстві вихідні. Проте можливе оформлення термінової візи: подаси документи в понеділок, отримаєш у вівторок.
     Перед вильотом турист отримує тільки передану факсом копію візи, а в аеропорту перед погранконтролем зустрічаючі працівники турфірми передають лист-оригінал; виліт з країни теж по цьому листу, його краще не втрачати, інакше можливі неприємності.
     Аеропорти
     Туристи з Росії прилітають в аеропорти Дубая або Шарджі. Повітряна гавань Дубая входить в десятку кращих світових аеропортів, проте чартери прилітають в другий, допоміжний термінал, який трохи менше і потісніше основного. У магазинах дьюті-фрі ціни на спиртне, фототехніку, парфюмерію, якісний текстиль і багато що інше, мабуть, нижче, ніж в інших подібних магазинах. Але треба врахувати, що в другому терміналі і аеропорту Шарджі магазини не такі розкішні, як в основному терміналі Дубая. Час в дорозі від аеропорту Дубая до Фуджейри - приблизно три години.
     Валюта
     У національної валюти - дірхама, стійкий курс: $1=3,66 Dh. З обміном готівки, а також з використанням карток труднощів немає. Обмінний курс скрізь приблизно однаковий, відмінності - в сотих.
     Пляжі
     Найпопулярніший пляж Дубая - Джумейра: пісок тонкий, дуже білий, беріг пологий, буйки винесені далеко в морі, можна спокійно плавати, і водоростей немає. Пляж Джумейра поділений між готелями; шезлонги, парасольки, рушники безкоштовні для постояльців.
     У Персидській затоці вода найчастіше чиста, але іноді помітні нафтові плями. Температура води на побережжі Персидської затоки в жовтні і листопаді 25 градусів за Цельсієм, в другій половині січня - 19, нижче температура води не опускається. У жовтні і листопаді денна температура повітря 27-30 градусів, в січні вночі 19, а вдень все одно буде 25.
     Море хвилюється під час зміни пір року, але Затока штормить не довше за три дні. Завжди треба уважно стежити за штормовим попередженням: якщо на пляжі вивішують червоний прапорець, купатися не можна. Причому у жодному випадку не можна покладатися на власний досвід. Бувають хвилі, які виштовхують плавця на берег, а бувають - які затягують в морі. Такі хвилі мають навіть різні арабські назви. Причому не обов'язково, що великі хвилі будуть небезпечними, і навпаки. Вночі море скрізь «закрите».
    У Шардже готельні пляжі за якістю піску схожі на пляж Джумейра, море хороше.
     У Абу-дабі у готелів немає власних пляжів, а на міському дозволено купатися тільки чоловікам і дітям, для жінок - закритий «жіночий клуб». Тому туристи купаються на довколишніх островах, куди їх відвозять безкоштовні готельні катери. І ще відмінність: якщо в Дубає море має природні береги, в Абу-дабі воно прикрите набережною.
     У Фуджейре пляжі з темним піском. Тут море взимку тепліше, але хвилі бувають частішими.

У Еміратах строго, але дуже душевно

     Розваги
     Рибалка в Еміратах не дуже популярна, проте є вірогідність витягнути двометрову рибу-вітрило, кинг-фіш або тунця. Чотири години на сучасному катері з ехолотом і всім необхідним спорядженням - $300.
    Аквапарків в Еміратах два. «Дрім Ленд» - найбільший на Середньому Сході, має величезну зелену територію. Сюди добре приїжджати з маленькими дітьми, тут мало відвідувачів, час їзди від Джумейри - півтори години. На території готелю «Джумейра Бич» знаходиться аквапарк «Уайлд Ваді». На невеликій території зосереджені всі найсучасніші водні розваги. Є, наприклад, унікальний атракціон, коли хвиля виносить вертикально вгору на висоту десять метрів.
     Ніякої анімації в готелях Еміратів не немає. Дитячі клуби є не у всіх готелях, але можна замовляти няню. Зазвичай няня - це милий дбайливий філіппінець, який ні слова не розуміє по-російськи.
     Переважно нічне життя Еміратів зосереджене в Дубає, в центрі міста безліч дискотек і барів. Проте немає ні казино, ні стриптизу, ні навіть танцю живота в турецькому стилі.
     Пляжні готелі
     На пляжі Джумейра знаходяться найпопулярніші пляжні готелі: «Шератон Джумейра», «Хилтон», «Оазис», «Ріц Карлтон», «Роял Міраж», «Бурж Аль-араб», «Джумейра Бич», «Джумейра Клаб», «Ле Мерідієн Мінесияхи», «Ле Роял Мерідієн», «Метрополітен Бич» і «Дубай Марина Ресорт енд Спа». З них тільки два останніх побудовані більше п'яти років тому, решту нових, кожен з декількома відмінними басейнами.
    «Метрополітен Бич» популярний із-за своєї дуже зеленої території і приземистих бунгало; «Джумейра Бич», навпаки, - суперсучасний хмарочос; «Бурж Аль-араб» і зовсім входить в «Книгу рекордів» як найвищий готель в світі, його висота 321 метр. Всі номери двоповерхові і обладнані за принципом «розумного будинку». Наприклад, сидячи на другому поверсі біля телевізора, можна, понажімав кнопки, побачити на екрані, хто подзвонив в двері, і впустити відвідувача або ж подати команду «Не турбувати». Цей готель формою нагадує винесене в морі гігантське вітрило, а «Джумейра Бич» - хвилю, що налинула на берег.
     Від пляжу Джумейра до центру Дубая ходять готельні автобуси, час в дорозі - півгодини.
     Міські готелі Дубая дуже разниє, є і двохзоряні для «човників» з індійським персоналом, і суперелітні бізнес-отелі, але з будь-якого готелю до пляжу ходить автобус. Якщо готелі дешеві, то возять на безкоштовний міський пляж; якщо готель дорогою, можуть возити на Джумейру, на власний пляж. Наприклад, що відкрився рік тому «Емірате Тауере» вивозить на пляж готелю «Джумейра Клаб», від готелю до пляжу 10 хвилин їзди.
     У Шардже немає елітних готелів, будівлі ненові, невисокі; цей емірат провінційніший. Крім того, місцеве міністерство по туризму ліберально відноситься до зоряності готелів. Якщо в Дубає зірки чесні, то в Шардже цілком можуть нескромно підвищити власний статус. Увечері туристи, що живуть в Шардже, теж їздять в центр Дубая, тут недалеко.
     У Фуджейре тільки два щодо старих п'ятизоряних готелю. Зате тут кращий в Еміратах дайвінг, можна побачити навіть тигрову акулу. Відпочинок тут спокійний, розмірений, без нічних гулянь.
     Абу-дабі - столиця Еміратів, супермегаполіс, останнім часом має попит у російських туристів. Хоча пляжі гірші, ніж в Дубає або Шардже, багатьом подобаються розкішні сучасні готелі.
     Алкоголь
     При проходженні митниці спиртне у туристів-мусульман можуть відняти, особливо в Шардже. Ви запитаєте, як дізнаються, що турист мусульманин? Дуже просто: дивляться в паспорт, якщо прізвище звучить по-східному або паспорт виданий в мусульманському регіоні, ставлять відповідне питання. І тут вже або від віри відмовися, або від спиртного.
     Спиртне можна купити після прильоту в аеропорту, але обов'язково треба прибрати пляшки в пакет.
     Спиртне в магазинах ОАЕ не продається, пити можна тільки в пани або ресторані, виносити пляшки не можна. Спиртне в барах і ресторанах дорого, але не дуже: банка пива $3. Привезене з собою можна випити у себе в номері, але бродити по коридору з банкою пива або вийти на вулицю із затиснутими в руках пляшками не можна, можна виклопотати місяць в'язниці, особливо якщо прізвище Алієв, а не Іванов або Цубербіллер. «Найсухіший» емірат - Шарджа, тут немає спиртного навіть в готельних барах.
     Проте в будь-яких правилах є виключення і лазівки. Недавно відкрився нормальний магазин з прилавками і продавцями біля аквапарку «Дрім Ленд» в еміраті Умм-ель-кайвайн. І в Аджмане є всім відома «амбразура» - сунеш гроші, видають потрібну пляшку в чорному пакеті. Причому ціни не особливо відрізняються від цін в дьюті-фрі.
Місцеві жителі відносяться до туристів з розумінням і терпінням. Тільки п'яних не люблять

     Рамадан
     Особливі строгості діють під час мусульманського поста Рамадана: вдень в суспільних місцях не можна є, пити, палити, жувати жуйку - все це може бути сприйнято як образа. Проте в ресторанах і під час Рамадана подають спиртне після 18.00 ось тільки вже без музики, музика в Рамадан заборонена.
     Ресторани
     Цього сезону тури пропонуватимуться, як правило, з напівпансіоном, проте збільшення ціни незначне - приблизно на $30. Напівпансіон припускає сніданок і обід (з 13 до 15). У деяких готелях можлива заміна обіду на вечерю, причому час вечері продовжений до 12 ночі. На шведському столі представлена інтернаціональна кухня плюс завжди щось гостре, арабсько-індійське з імбиром або каррі, а також місцеві блюда з риби, курки і морепродуктів, м'ясо на шведському столі зустрічається рідше.
     Як правило, туристи день проводять на пляжі, обідають, відпочивають, а до вечора їдуть в центр Дубая, де гуляють, ходять по магазинах і вечеряють в міських ресторанах. Ресторанів десятки, якщо не сотні, причому представлені всі без виключення національні кухні - від японської, сичуаньськой, ліванською, тайською, середземноморською до російської, Бразільської і навіть англійською, ціни і антураж - від самих бідняцьких до суперелітних.
     У готелі «Бурж Аль-араб» знаходиться найцікавіший ресторан Еміратів - підводний, відвідувачів туди привозить стилізований під підводний човен ліфт.
     Покупки
     Одна з основних розваг туриста в Еміратах - шопінг. У Дубає знаходяться найбільші в світі магазини. Товари будь-яких відомих марок можна знайти, наприклад, в «Сити-центре», до того ж тут завжди проводяться які-небудь розпродажі. Інший хороший варіант - величезний «центр Аль-гурейр» в Дейре. На пляжі в Джумейре теж багато магазинів, вони дорогі, але речі тут вибрати легко. Під час Рамадана влаштовують «рамадан-распродажі», магазини відкриті до 12 ночі; у березні проходить грандіозний шопинг-фестиваль: суперзнижки, щоденні ходи, аква-шоу і покемон-шоу, фейєрверки.
     Необхідно мати медичну страховку, проте екстрену медичну допомогу туристам надають безкоштовно.



[09-10-14][All for the tourists of]
Tatariv? (0)

[09-07-30][Відпочинок і поради]
Ділові тури - уміння суміщати приємне з корисним (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
У пошуках чистого повітря (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Перу: визначні пам'ятки (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: Lubchuk (10-11-23)
Переглядів: 812 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: