Вівторок
23-06-06
14:12

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Ділові тури - уміння суміщати приємне з корисним

 Ділові тури - уміння суміщати приємне з корисним

Діловий туризм - поняття для наший країни відносно нове. Зовсім недавно на пропозицію відвідати міжнародну спеціалізовану виставку можна було почути: "Яку виставку? Виставку картин?". Зараз для підприємців відвідини міжнародних виставок стали звичними і загальноприйнятими захід. Це невід'ємна частина ведення бізнесу, основа бізнесу. Адже виставка - це якнайкращий засіб маркетингу. Коли в одному місці і в один час збираються всі основні виробники, відбувається огляд цілої галузі, де з найменшими для себе зусиллями можна зібрати інформацію і зрозуміти, що відбувається в цьому напрямі в даний момент. Познайомитися з новими технологіями і напрямами у виробництві, придбати сучасне устаткування. До того ж закладаються основи майбутньої співпраці, полягають договори про співпрацю, оцінюються конкуренти. В результаті досягається одна з основних цілей будь-якого виробництва - підвищення його ефективності. Престиж найкрупніших міжнародних виставок такий високий, що місця на них покупалися за рік-півтора, за такий же термін бронюються і номери готелів. Фірми зі світовими іменами рахують участь у виставках своїм боргом, до того ж дорога участь в найвідоміших виставках говорить про хороший стан справ виробників.
Зараз безліч туристичних агентств пропонують саме діловий вид туризму, а у деяких операторів такий туризм є таким, що профілює. Звичайно, можна заперечити, що такий вид послуг буде мало затребуваний на ринку в наший країні, і організацією ділової поїздки якраз справитися самому або ж доручити це секретарці. Але для чого винаходити велосипед? Витрачати масу часу і сил на отримання всіляких віз, дозволів, виписувати купу довіреності, чи не простіше просто поводитися з цим до фахівців і тим самим отримати реальну економію сил, часу і грошей.
Ось декілька аргументів на користь того, чому Вам вигідно користуватися послугами туристичних операторів:

1. Відповідність спеціалізації виставки Вашому профілю.
Туристичне агентство володіє обширною інформацією про тематики виставок, їх відвідуваності і про професійний склад експонентів.
Фахівці допоможуть Вам підібрати найбільш відповідну для Вас виставку і надати необхідні відомості про розділи виставки, очікуваній кількості експонентів і статистику за попередні роки, повідомити, які заходи супроводитимуть виставці, ділову програму, покази, презентації, семінари і тому подібне. Нададуть план-схему розміщення експонентів, підберуть і повідомлять номери стендів потенційних партнерів, фірм, що цікавлять Вас, і іншу корисну інформацію, щоб відвідини виставки принесли максимальний ефект.

2. Оформлення візи.
Віза, яку Ви отримаєте в турагенстве, - ділова, оформляється на запрошення виставкового комплексу безпосередньо на Ваше ім'я. Максимальний термін візи - термін проведення виставки + 2 дні до виставки і 2 дні після виставки. Чомусь до цих пір люди намагаються "піти у фірму і купити візу", часто не вникаючи в те, що просто візу купити не можна (повинні бути запрошення, підтвердження мешкання і ін.) Багато фірм продають візи, які робляться по підроблених, "липових документах". Це загрожує багатьма неприємностями: можна отримати штамп в закордонний паспорт з відмовою у візі і стати "не виїзним", можуть не пустити в країну по такій візі, розвернувши прямо з межі.

3. Мешкання
В період проходження виставок готелі підвищують розцінки на свої послуги деколи до 100 %. Причому багато готелів вимагають брати мешкання тільки на весь період виставки. За роки роботи туристичних операторів відібрали готелі, які йдуть на ряд поступок, надають знижки, тому агентства можуть надати Вам мешкання за мінімально можливою ціною і на менший період. Крім того, туристичних операторів відкривають візи і під броню приватного сектора (квартири, приватні пансіони).

4. Квитки на виставку.
Багато виставкових центрів пропонують квитки на свої виставки, які також є проїзними квитками на суспільний транспорт. Тому добре б мати їх на руках відразу по приїзду до країни. У туристичних агентствах Ви швидше за все отримаєте квитки разом з візою, причому за пільговою ціною, дешевше, ніж на самій виставці.

5. Групові поїздки.
Відвідини виставки - недешевий захід. Групова поїздка дозволяє скоротити витрати на транспорт, мешкання. На крупні виставки туристичні агентства організовують групові автобусні тури, розраховані на декілька днів, в ціну яких входить все: мешкання, віза, трансфер до виставкового комплексу, культурна програма. Можна також організувати поїздки в індивідуальному порядку тільки для співробітників Вашого підприємства, враховуючи всі Ваші побажання.

6. Індивідуальні тури.
Якщо Ви не любитель груп і віддаєте перевагу свободі в пересуванні, Ви можете відвідати виставку на власному автомобілі. Для цього туроператори нададуть Вам карти і докладний опис дорогі.

7. Перекладач.
Якщо Ви не володієте іноземними мовами або володієте, але в ступені, недостатньому для ведення переговорів, то Вам не обійтися без перекладача. За бажанням туристичні агентства нададуть Вам кваліфікованого перекладача, який знає специфіку роботи на виставках. Ці послуги також обійдуться Вам дешевше, оскільки агентства найчастіше працюють з нашими колишніми співвітчизниками, розцінки на послуги яких набагато нижче акредитованих при виставках перекладачів.

8. Визначні пам'ятки
"Хто добре відпочиває, той і добре работаєт"- правило, перевірене часом. Особливістю ділового туризму якраз таки і є поєднання "справи" і "туризму". Тому, знаходячись в іншому місті, країні користуйтеся можливістю подивитися і дізнатися якомога більше. У цьому туристичні агентства теж допоможуть - підкажуть, що подивитися, куди сходити і обов'язково зорієнтують по цінах.

Отже, якщо у Вас в найближчих планах поїздка на виставку, то скористайтеся послугами професіоналів, туристичними агентствами.[11-01-17][Все для туристів]
Золочів. Palazzo in fortezzo (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Крим. Демірджі. Долина привидів... (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Туризм в Білорусі (1)
[09-09-19][Карпати]
Ведмедики в Карпатах, неподалік м.Яремче. (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 1573 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: