|
---|
Котедж "Карпатська тиша"
Відпочинок у Яремче
0977739122 - Любов 0665020962
|
|
Вечер в Карпатах
::::::Каталог для туриста::::::
Галопом по Європах
Галопом по Європах
Як хочеться цілуватися, пропливаючи в гондолі під венеціанським мостом Зітхань, підійматися на самий верх Собору паризької Богоматері, мити в мюнхенському Рибному фонтані свій "спустошений" гаманець, щоб в ньому завжди водилися гроші, кататися на водному трамваї по каналах Амстердама чи бродити по прохолодних залах Дрезденської картинної галереї ... І хоч наші бажання часом не адекватні купюрам в гаманці, вихід знайти завжди можна. Просто вибери найекономніший вид подорожей - автобусний тур. Галопом по Європах Плюси і мінуси автобусного туру
Подорожі на автобусі - відносно недорогий спосіб, щоб відвідати різні держави Європи (від 3 до 5 країн, від 5 до 15 міст) за достатньої короткий термін (тиждень-два). Це той кайф, коли прокидаєшся щодня в новому готелі, в новому місті, в новій країні. Це подолання різного роду незручностей і жертвування комфортом, але й гарна можливість підібрати програму поїздки, найбільш відповідну твоїм інтересам.
Подорож автобусом по Європі - це організованість від початку до кінця поїздки. Мандрівникові не треба піклуватися практично ні про що: трансфер, готелі, екскурсії - все це бере на себе супроводжуючий. Він контролює час прибуття / відправлення, залагоджує виникають труднощі, розселяє в готелі та багато іншого.
Менеджери турагенцій, які пропонують подібні тури, стверджують, що працюють в основному з постійними клієнтами: одного разу скуштувавши життя на колесах, багато хто вирішує так подорожувати ще і ще. Крім того, в туристичних фірмах для постійних клієнтів можливі солідні знижки.
Автобусні подорожі побудовані здебільшого на мінімальних витратах на харчування - тобі можуть запропонувати лише 3 сніданку за 15 днів подорожі. Про інших прийомах їжі турист піклується сам (супроводжуючий завжди розповість, в якій кафешці можна поїсти дешево і сердито, а куди й не варто заходити). Також туристам пропонується ночувати в недорогих готелях (2-3 *- туркласу), а, відповідно, не витрачати зайвих грошей.
Найважливішим є питання про нічні переїздах. Низька вартість турів складається, як правило, з того, що кілька нічлігів належить провести в автобусі. Тобто після цілого дня на ногах, туристи сідають в автобус і він відправляється в нічний переїзд. По дорозі він робить, як і завжди, технічні зупинки на туалети, "перекушування". В автобусі зазвичай показують відеофільм, після якого бажають спокійної ночі, і гаситься світло.
Не рекомендується їхати автобусом, якщо у тебе значну вагу (розмір більше 56), високий зріст (вище 195см) "складний" вік (до 5 років і після 70 років), тому що це викличе певні труднощі в дорозі і знизить радість від поїздки. Якщо є схильність до клаустрофобії, або тебе заколисує навіть у вагоні метро - то подорожувати автобусом не варто ...
Найбільш надійні і комфортабельні автобуси мають марки: "Neoplan", "Scania", "Mersedes", "Van-Hool", "Volvo", а також - "Bova", "Setra". Особлива конструкція сидінь (вони відкидаються назад і вбік) робить їх пристосованими для тривалих переїздів, а наявність в автобусі відео-і аудіосистем допомагає мандрівникам скоротати шлях.
На автобусах турфірми возять нас у Європу (Скандинавія, Італія, Іспанія, Франція, Німеччина, Польща, Чехія, Угорщина, Австрія, Швейцарія, Голландія, Болгарія) і до Великобританії. Ціна буде коливатися від 170 до 500 Євро в залежності від протяжності туру і його особливостей. Автобусні тури бувають декількох видів: ті, які стартують з Москви, і ті, які починаються прямо на кордоні (у Бресті, Санкт-Петербурзі, Виборзі). До кордону треба добиратися самостійно, тому до ціни туру додай, наприклад, 50 або 70 Euro на квиток на потяг (плацкарт / купе). Зате ти втратиш принаймні двох стомлюючих нічних переїздів.
На замітку: Слід пам'ятати, що ціна туру - це не всі витрати, які доведеться пережити за поїздку. Сюди треба додати в середньому 50 євро за візу, щонайменше, сотню доларів на розваги. Наприклад, за дев'ятиденний автобусний тур по Чехії "Москва - Краків - Брно - Прага - Карлові Вари - Ческі Крумлов - Кутна Гора - Замки Чехії - Москва" треба заплатити 239 Euro за путівку, + 50 Euro (до 15 років - 15 Euro) за оформлення візи і страховку; оплатити самостійно вхідні квитки в замок Мельник, в термальний басейн, передбачені програмою; 150 доларів відкласти на їжу і сувеніри ...
У Європі вартість відвідування музеїв коливається від $ 2 до $ 25, а квиток на концерт і спектакль обійдеться в $ 30. Студенти та школярі, а іноді пенсіонери, як правило, мають пільги на відвідування музеїв, тому не забудь взяти з собою студентський квиток і будь-які інші документи, і поцікався у касі щодо знижки. На середній обід коштує відкласти приблизно по 10, а от вечеря буде коштувати вже дорожче - $ 15-20 (без алкогольних напоїв). Кухоль пива потягне на $ 2-3, а пляшка алкоголю-на $ 10-15. На пачку сигарет піде $ 3-5. Можна, звичайно, є всю дорогу свої "запаси" або купувати на обід гамбургер або піцу за 2-6 Євро - вибір за тобою.
Рано вранці автобус з туристами перебуває в якого міста, позначений у маршруті подорожі, де групу вже чекає російськомовний гід. Гід проводить екскурсію по місту (найчастіше пішу), розповідаючи про місцеві визначні пам'ятки, традиції та культуру, паралельно радячи, що варто відвідати у цьому місці. Зазвичай екскурсія проводиться у швидкому темпі, всій групі доводиться встигати за своїм "оратором", не встигаючи сфотографуватися біля якого-небудь пам'ятника або розглянути архітектурна споруда більш ретельно. Але потім туристам дається вільний час, протягом якого можна зняти на плівку те, що забажається, спробувати місцеву кухню, відвідати музей або картинну галерею.
Перед тим як надати екскурсантам "вільний час", супроводжуючим обмовляється час і місце збору. Уважно слухай цю інформацію, запам'ятовуй всі координати. Якщо ти не дуже добре висловлюватися іноземною мовою або не сподіваєшся на свою пам'ять, попроси екскурсовода записати місце зустрічі на папері на місцевому мовою. Пред'являючи цей папір перехожим або поліцейським, ти завжди зможеш дістатися до місця зустрічі. Автобус чекає тих, хто запізнився лише 15 хвилин, після чого рухається далі по маршруту. Той, хто з якої-небудь причини затримався, доганяє групу самостійно і за свої кошти.
Ще одна принципова особливість автобусних турів - це подорож групою. Тобто в цих турах, як ніде важливо дотримувати етики суспільної поведінки та ввічливого спілкування. Правила та вимоги взаємодії групи допомагають процесу адаптації йти швидше і безболісніше і роблять подорож приємним і цікавим. Вже до другого дня поїздки в "будинку на колесах" починає панувати призабутий нами дух колективізму - співаються пісні хором, вимовляються тости за "взяття" черговий столиці - Берліна чи Парижа, панує справжня взаімовирочка: "З ким" Доширака "поділитися?" Що взяти в дорогу
- Незалежно від пори року, тобі слід взяти хоча б одну теплу річ, а також практичні немнущіеся речі, зручне взуття для тривалої ходьби (туфлі на низькому каблуці, кросівки, тапочки) і парасольку, тому що погода може бути дуже мінливою.
- Подорож зроблять більш комфортним невелика подушечка під спину, плед (його може замінити палантин), вовняні шкарпетки і надувна подушечка під голову у вигляді підкови.
- Добре буде, якщо ти візьмеш з собою невелику сумочку на ремені (відмінний варіант - рюкзак), яку можна носити через плече. У неї вміститься невеликий пайок у вигляді пакетика соку та бутерброда, фотоапарат, светр. Погода в Європі мінлива, може і похолодати швидко. Не забудь взяти з собою парасольку або дощовик, який акуратненько складається в сумку і місця зовсім не займає.
- Для комфортабельного проїзду в автобусі обов'язково варто запастися напоями (соками, мінеральною водою) і продуктами харчування тривалого зберігання (супами швидкого приготування, чаєм та кавою у пакетиках, консервами, сухим картоплею, кашею, бубликами, печивом, шоколадом, чіпсами; твердими фруктами і овочами (яблука, огірки та ін) і т.д. Не забудь про ложку, ніж, чашку і миску, в якій будеш заварювати супи та каші. Якщо є необхідність, бери фен, кип'ятильник, праску, але пам'ятай, що ці предмети побутової техніки повинні бути з євророзетками.
- Не завадять: фотоапарат, плівки, батарейки; будильник; рушник, зубна щітка, паста, ліки, серветки (звичайні та вологі); товста книга, кросворди; плеєр, аудіокасети.
Всі твої речі зберігаються у багажному відділенні автобуса. Проте бажано виділити окремий пакет, куди ти складеш ті, що можуть знадобитися в дорозі, включаючи їжу, щоб не лазити в багажник на кожній зупинці, та предмети гігієни. Деякі корисні поради
Використовуй можливість обміну валюти в Росії (курс може бути більш вигідним). Система обміну в Європі передбачає комісійні (різні), тому якщо про валюту ти не подбала заздалегідь, постарайся знайти пункт з написом "NO СОММISSION" (без комісійних), або поцікавитися "чистим" курсом обміну. Тільки після цього - міняй! Бери дрібні гроші: десятидоларові і т.д. Позбувайся залізних грошей країни, з якої виїжджаєш, ще до перетину кордону: змінюють тільки паперові купюри, залізні ж перетворюються на непотрібні сувеніри ...
На жаль, біотуалети в автобусах мають обмежену місткість (близько 20 л) і призначені тільки для екстрених ситуацій, тому що на швидкісних дорогах не завжди можна відразу зупинитися. Заложи до бюджету поїздки кілька Євро для відвідування туалетів на стоянках. Автобус робить кожні 3-4 години технічні зупинки, тривалість яких встановлює супроводжуючий. Під час зупинок у цих туалетах рекомендується вмитися - привести себе в порядок після тривалого переїзду.
Якщо ти гуляєш по місту і побачиш Мак-Дональдс, то знай, що це не тільки всесвітня мережа закусочних, але й всесвітня мережа безкоштовних туалетів для наших туристів. Вони безкоштовні згідно з правилами Мак-Дональдса. Зустрічаються, однак, і винятки. У деяких місцях туалети умовно безкоштовні. Це значить, що ти можеш при вході туди покласти на блюдечко достатню за своїм розумінням суму. А можеш і не покласти, думається, тебе з ганьбою з громадського закладу виганяти не будуть.
Навіть під час коротких зупинок намагайся виходити з автобуса і розминати затерплі тіло.
Пам'ятай, що за сніданком в готелі не можна забирати їжу із собою з-за столу, тому що це може бути розцінено як крадіжка. У готелях можна взяти карту міста і візитку з адресою готелю, щоб легше знаходити дорогу назад.
Спинки не всіх крісел в автобусі відкидаються! Це дуже незручно вночі, та і вдень теж. Це місця перед кавоваркою і самі останні в автобусі. Намагайся їх уникати.
У автобусі для зручності туристів функціонує водонагрівач (5 літрів). Окропом можна заварити чай, каву, приготувати суп або локшину. Але, будь ласка, будь обережна, набравши окріп, просуваючись по салону автобуса. Дороги в Європі хоча і ідеальні, але зустрічаються круті повороти, та й гірські дороги теж є. Будь напрочуд уважною, щоб не перекинути кухоль з окропом на іншого туриста.
І приємної подорожі!
|
Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-19)
|
Переглядів: 2547
| Рейтинг: 0.0/0 |
|