Вівторок
23-09-26
21:25

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Що робити у разі відмови у видачі візи

Що робити у разі відмови у видачі візи

Тур сплачений, квитки куплені, валізи нетерпляче чекають в шафі - до подорожі залишилися лічені дні. І тут - катастрофа, посольство відмовило у видачі візи. Туроператор повертає документи і розводить руками, а в закордонному паспорті відтепер коштує жахливий друк. Відпустку доведеться планувати наново або зовсім надовго забути про подорожі... Не опускайте руки, за свою свободу пересування потрібно боротися!
Відмова у візі - кінець подорожі?
Спершу давайте розберемося в тому, чим чревата відмова у видачі візи. Думаєте, наслідки - це тільки порушені плани? Не зовсім. Коли ви наступного разу прийдете отримувати візу (у країну, що відмовила, або будь-яку іншу - неважливо), вірогідність нової відмови украй висока. У переважній більшості випадків ваші документи навіть не розглядатимуть. Це замкнутий круг - штамп про відмову провокує нову відмову без яких-небудь об'єктивних причин, а якщо у вас коштує два штампи - шанси отримати візу практично рівні нулю.
Наприклад, в правилах отримання візи до Франції відкрито повідомляється: "Паспорт не повинен містити штампів про відмову у видачі Шенгенської візи  або
яких-небудь штампів про запит на візу країн Шенгенської угоди. Якщо до цього були відмови в консульствах країн Шенгенської угоди, вірогідна нова відмова".
Іноді якщо з'являється повторна відмова у видачі Шенгенської візи   може послідувати серйозний запобіжний захід - відмова на 10 років або взагалі заборону на перетин Шенгенського кордону.
Хто
винен?
Найчастіше
від

каз у видачі візи відбувається без пояснення причин, проте для успішного дозволу питання дізнатися їх необхідно. Так, якщо у вашому закордонному паспорті стоїть:
- штамп 1-с, пригадаєте, чи не було яких-небудь ексцесів під час попереднього перебування в даній країні. Чи не порушували закон? Чи не числяться за вами неоплачені штрафи? Оскільки Консульство навряд чи пояснить причину відмови, залишається або ворожити, або записуватися в посольство на консультацію.
- штамп 2-с, це означає, що вам потрібно з'явитися на співбесіду.
- штамп 3-с - у Консульства є питання до документів, що надаються.
Можливі
причини відмови
1
. Непорозуміння з документами
В переважній більшості випадків причиною відмови є непорозуміння з документами. Вони можуть бути неправильно оформлені (помилки, описки - не прощається нічого), в пакеті може не хапати деяких довідок, документи можуть загубитися, врешті-решт... У Консульствах дуже не люблять недбале відношення до виїздів за рубіж - наприклад, багато хто надає отриманий неділю тому чистий закордонний паспорт, а старий, з безліччю віз, залишають удома.


2. "Сексизм, націоналізм"
На жаль, співробітників посольств часто можна звинуватити в сексизме, націоналізмі і расизмі. У посольствах традиційно не люблять молодих незамужніх дівчат (неважливо, що ця дівчина їде складати іспити в Сорбонну, в очах чиновників це потенційна "російська наречена" або танцівниця в закордонному клубі). Відмову у видачі віз нерідко дістають громадяни, що прописані або народилися в Кавказькому регіоні. Крім того, на візове питання серйозно впливають відносини між державами - по суто політичних причинах вам може відмовити у в'їзді низка європейських країн.
3. Просто так
Посольство може не влаштувати ваш щомісячний дохід, вас можуть запідозрити в намірі іммігрувати, ви можете нагадувати чиновникові неблагонадійного футбольного фаната... Причин для відмови - велика кількість. Не варто випускати з уваги ще одну: відмова у видачі візи просто так, із-за поганого настрою співробітника посольства, із-за зниженого атмосферного тиску, із-за вашого невдалого макіяжа і просто тому, що ви - не сподобалися.
Думка:
Наталія, 24 року: "Минулого року я отримала візу до Іспанії, не маючи на руках декількох необхідних документів і взагалі не особливо сподіваючись на успіх. Цього року дістала відмову, не дивлячись на ідеально заповнені довідки і вагому причину, по якій був необхідний в'їзд. Видача візи - процес непередбачуваний. Наступного разу перед походом в посольство загляну до ворожки..."
Що робити, якщо ва

м відмовили у видачі візи
Переважна більшість росіян, отримавши штамп відмови, відкладають паспорти подалі і згадують про них через рік, коли прийде час нової відпустки. Проте, якщо ви хочете в найближчому майбутньому побувати за кордоном, діяти потрібно негайно.
Отже:
- Якщо причиною відмови стали невірно заповнені документи або їх брак - оформляйте все наново і знов приносите в посольство.
- Якщо причина відмови - неоплачені дорожні штрафи, зв'яжіться з дорожнім департаментом країни, попросивши переслати реквізити для оплати штрафу. Тільки після його виплати робіть нові спроби зруйнувати консульську стіну недовір'я.
- Якщо вас запідозрили в намірі іммігрувати - зберіть наново всі документи, причому, прикладете максимальне число додаткових паперів. Загальна рада: чим більше документів ви представите, тим краще. Свідоцтва про шлюб, про володіння нерухомістю, автомобілем, бізнесом, собакою... Все це дасть зрозуміти візовому офіцерові, що вас з батьківщиною зв'язують міцні узи, і розлучатися з нею ви не збираєтеся.
Турфірми 
Не довіряйте турфірмам <http://turi100.net/firms/> організацію украй важливих для вас поїздок. Вірогідність отримати візу навіть в "найкапризнішому" посольстві при особистій присутності набагато вище, ніж за допомогою посередника, якого ваші життєві плани, по суті, абсолютно не хвилюють. У разі відмови - особисто розбирайтеся в причинах і самостійно (або за допомогою кваліфікованого юриста) боріться за "чистоту" свого закордонного паспорта.


Апеляція
Протягом 1,5 місяця з дати діставання відмови ви можете подати апеляцію. Заяву пишіть за зразком в посольстві або в турфірме, що відправляла ваші документи на візу. До нього повинні додаватися всі довідки, підтверджуючі вашу правоту. У разі вдалого дозволу питання (а це відбувається досить часто), штамп загасять, заклеять візою або взагалі видадуть вам новий закордонний паспорт. Після цього отримаєте візу в країні, лояльнішій до російським туристам (наприклад, у Фінляндії або Бельгії). Коли у вас стоятиме новенька віза, навряд чи хтось пригадає минуле непорозуміння.[10-02-16][Все для туристів]
Джипінг на Свидовці (0)

[09-07-30][Відпочинок і поради]
Як правильно відпочивати з дітьми (0)
[09-08-31][Відпочинок і поради]
Метро як об'єкт поклоніння (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Зберігати гроші можна не тільки в ощадній касі (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: vechervkarpatah (09-08-20)
Переглядів: 11161 | Коментарі: 5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
0  
5 Женя   (16-04-27 08:39) [Материал]
Де можна почитати причини відмови у візі, ті пункти які пишуть в поясненні?

0  
4 Андрій   (12-04-30 17:53) [Материал]
Выдкриття віз без проблем...звоніть 097-643-57-17

0  
3 Юля   (11-08-06 16:17) [Материал]
В мене подібна ситуація!! в мене уже було 3 візи! перша - туристична! друга- робоча (польський шенген) на третій раз мені поставили відмову!!написала я лист - оскарження і тепер незнаю якщо поставлять,другу відмову як мені виїхати звідси????підскажіть люди ,як краще,,

0  
2 Таня   (10-09-18 13:24) [Материал]
Порада для Олени:
візьміть собі туристичну поїздку від ТО "Аккорд тур", направлення - Чехія. Даю 80% що вам візу відкриють. а після того пробуйте знову на італію.
Я працюю у сфері туризму. і з такими випадками як ваш, неодноразово стикалася.
Удачі Вам.

0  
1 Олена   (10-03-15 00:11) [Материал]
У мене був чистий паспорт, я по виклику мами подавала документи на візу в Італію, був весь пакет докуументів без помилок, мені дпли відмову! через деякий час я подаю док. в Польське посольство, безперечно знову відмова!що робити?

Ім`я *:
Email *:
Код *: