П’ятниця
24-06-21
19:56

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Жіночий секс-туризм: буде все як я хочу?

Жіночий секс-туризм: буде все як я хочу?

Коли в СРСР не було сексу, окремі щасливчики їздили за ним на дружню Кубу і загниваючий Захід. Наступило 21 століття, на території СНД можна отримати будь-який вид сексу у будь-який час доби, але співвітчизники і, що важливіше, співвітчизниці, у пошуках задоволень як і раніше планують поїздки за кордон. У чому секрет цього феномена, чого нам не вистачає у себе удома, і чи існують секрети «вдалого полювання»?

Відразу обмовимося, мова зараз піде виключно про жіночий секс-турзме. Чоловічі поїздки до Голландії або Патайю, щоб «розслабитися і отримати нові враження» - справа давно відоме, нехитре і для вивчення нудне. Секс ТАМ доступний в переважній більшості випадків чоловікам тільки за гроші. Строго кажучи, чоловічий секс-тур - це просто знайомство з імпортними жрицями любові і

їх потенційно багатими можливостями.
Інша справа - жінки. Навіть до сплачених ними утіх, як правило, додаються бонуси у вигляді прогулянок під місяцем, компліментів, залицянь і іншого антуражу, що створює ілюзію пристрасті, а не операції. І для більшості жінок це важливо, так вже ми влаштовані.
Втім, платити за секс мають намір далеко не всі секс-турістки, адже отримати гарячого коханця і гарантоване задоволення будь-яка спрагла може і безкоштовно. Треба тільки місця знати.

Мекка пристрасті
Безумовно, меккою тих, хто хоче випадково або цілеспрямовано зануритися у водоверть пристрасті, є в першу чергу, Єгипет і, в другу - Туреччина.
Темперамент і любвеобільность турків і єгиптян, що спочатку обурювали і служили темою розповідей подружкам, згодом і стали причиною поїздок «на південь» з особливими цілями. За словами бувалих, місцеві мачо не тільки темпераментні, але і хороші в ліжку. Додайте гарантовані пошана до жінки, ніжність, доглянутий зовнішній вигляд, уміння говорити - і Ви зрозумієте, чому в рунеті існують сайти, цілком присвячені цьому аспекту єгипетського відпочинку.
На форумах цих сайтів обговорюють нюанси, попереджають про підводні камені і обмінюються загальними враженнями про конкретних людей (мир тісний, і місцеві мачо змінюють за сезон не одну Джульєту, деякі з них зустрічаються потім на цих сайтах).
Бути бажаними чоловіки цих країн примушує не тільки самолюбність і натура, але і економічна необхідність - адже чим довольнєє туристка, тим більше вона витратить, і тим вірогідніше повертатиметься. Тому господарі деяких готелів навіть преміюють своїх службовців за випадки сексу, що відбувся з постояльцями (хоча залишається незрозумілим, як господарі відстежують, чи дійсно був секс).


Втім, не зводитимемо наклеп - щиро зацікавлених і абсолютно безкорисливих хлопців в Єгипті і Туреччині вистачає - досить потрапити на місцеву дискотеку або просто пройтися по вулицях.

Ліки від комплексів або пастка?
Південні коханці, що щиро запевняють «ти, - єдина» - відмінні ліки від комплексів, розбитого серця або довгих самотніх ночей. У Єгипті, Туреччині, Греції, Іспанії (інших «гарячих точках» планети) жінка отримає те, навіщо їде, практично незалежно від зовнішності і віку.
Тому деякі туристки просто підсаджуються на відпускний секс, марять їм цілий рік і. потрапляють в пастку. Неважливо - чи їде жінка ради чистого сексу або для того, щоб відчути романтичну атмосферу і відчути себе жінкою, секс-туризм як будь-яке концентроване гостре

переживання, затьмарює звичайну реальність і народжує помилкове відчуття: « ось воно, сьогодення, як воно повинне бути».
Відчуття випробувані «там», обростають грудкою емоцій, деколи з'являється навіть закоханість! Відчуваючи потребу випробовувати казку знов і знов, жінка забуває про те, що що все відбувається - гра. Замість того щоб вирішувати свої проблеми у себе удома, що підсіла на відпускну ідилію починає запевняти себе, що «наші мужіки- зовсім не те, ось їм би повчитися у турків» або виправдовує себе величезною кількістю справ, що заважають мати той же секс, але на батьківщині. Але казка залишається казкою, жиголо продовжують бути жиголо, реальне життя не змінюється до кращого, а комплекси ростуть і множаться.
Втім, секс-турістки бувають і не такі ідеалістичні. Існують пані, що чітко знають, куди вони поїдуть, навіщо і скільки на це витратять. Вони обізнані про національні особливості, цінах і, в ідеалі - про місцеву епідеомеологичеськой ситуацію. Вони не заважають мух з котлетами і хочуть просто отримати задоволення без негативних емоцій, зобов'язань і необхідності грати по чужих правилах.

Самиє-самиє
найпопулярніші точки жіночого секс-турізма за гроші - це Каріби, Куба і, як не дивно, Чехія. Що можуть запропонувати ці і інші країни жінкам у пошуках задоволень?


-Чехія. Ця східноєвропейська країна останніми роками вибилася в лідери: недорого, близько

різноманітно, без особливих проблем. На сьогодні проституція давно є одній з найбільш прибуткових сфер тіньової економіки Чехії. Для того, щоб привезти з країни тільки приємні спогади, має сенс дотримувати прості правила безпеки (вони стосуються поведінки в будь-якій країні): багато не пити, з собою носити гроші тільки на оплату дозвілля і транспорт, не ходити в незнайомі місця з малознайомими людьми і, звичайно ж, оберігатися.

-Голландія.Країна, відмічена червоним ліхтарем на карті чоловічих секс-маршрутов, знайде, чим порадувати і жінок. І не тільки тіло, але і розум, наприклад, в Амстердамі знаходиться і унікальний театр сексу "Casa Rosso". Тут демонструють мистецтво всі кращі представники індустрії: ним є що показати, а глядачам - чому повчитися.


-Ямайка порадує комфортом, тут розташовані знамениті готелі "Гедонізм-ii" і "Гедонізм-iii"

що позиціонують себе як еротичні центри. Пара тисяч доларів за тиждень - і Вам доступна вільна любов нон-стоп: всі ходять голі, в басейнах або на пляжах практично не припиняються оргії, приєднатися до якої може кожен охочий.
Втім, платну любов можна знайти не тільки в готелі. На Ямайці близько 17% населення живе за межею бідності. Єдиним джерелом існування залишаються туризм і сільське господарство. Коли в Монтего Бей прибувають рейси з Канади або Лондона, аеропорт заповнюють натовпи молодих людей в очікуванні тих, кого вони називають «молочними пляшками, що вимагають негайного наповнення». Іноземні туристки отримали таке прізвисько за блідий незагорілий вигляд.


-Болгарія славиться не тільки золотими пляжами, але і красивими і недорогими, на відміну від італійців

чоловіками. Це оцінили зрілі німки, а ось американки віддають перевагу італійцям - ті, хто цінує себе в 1000 у.о. в добу, можуть розважити ще і в інтелектуальному сенсі.

Проте, італійки за платним сексом їдуть до Кенії: красива, сильна і європеїзована Кенія обійдеться в $100 в добу.
Економні француженки віддають перевагу країнам північної Африки (Єгипет, Марокко, Туніс), де представники сильної підлоги готові на все, якщо їх просто узяти на тимчасовий зміст.


-Гамбія. За даними Організації Об'єднаних Націй, від 60% до 70% європейських туристів, прибувають сюди, щоб вдатися до любові з аборигенами. Тільки у цій африканській країні можна на кожному розі побачити немолоду європейську жінку в компанії юного атлета. Гамбія входить в список 25 найбідніших країн світу, тому часто хлопці продаються навіть не за гроші: зв'язок з туристкою гарантує нічліг в готелі і триразове живлення.


-Каріби останнім часом переживають просто-таки бум жіночого секс-турізма. Щороку на острови прибуває понад 600 тисяч жінок. Їх ублажатимуть чоловіки з професією, яка офіційно

позначається «обслуговування іноземців» (foreign service). До речі, дослідники феномена жіночого секс-турізма на Карібах відзначають, що даний вид відпочинку є долею, як правило, самотніх або нещасливих в сімейному житті жінок, що переступили бальзаковський вік.


-На барбадосі цей феномен називають «синдромом канадської секретарки» - канадкам приписують факт відкриття Карібов як джерела задоволень. Ціни на послуги жиголо формуються саме з розрахунку на можливості «секретарок» - від $30 за годину і до $150 за ніч. Понад цю таксу приймаються подарунки: готівкою, годинником, запальничками, сорочками і так далі Поїздкам на Каріби не заважає навіть той факт, що острови займають друге після Африки місце по рівню розповсюдження ВІЧ.

Путівки в секс-едем
Секс-туризм придбав таку популярність, що виникнення компаній, професійно організуючих подібні тури, було зумовлене.
Цей бізнес дійсно розвивається вельми непогано. Так, наприклад, одна з турфірм спеціально для жінок пропонує путівки в єгипетський секс-едем (Єгипет - єдина країна, де закону про чоловічу проституцію не існує): п'ятизірковий готель, включено все, у тому числі і особистий паж, супроводжуючий жінку вдень і вночі. Хлопець вибирається по каталогу, платиться броня, і щасливець

може збирати валізи.
Наявність пажа зовсім не позначає обов'язок займатися з ним сексом, Ви можете вся відпустка гуляти з ним під місяцем і читати йому Есеніна. Втім, за задумом організаторів, що знають, що консервативним росіянкам не потрібний голий секс, молода людина повинна розважати пані, влаштовувати романтичні вечері і залишатися з нею на ніч, якщо вона цього побажає.
Ну і виконати заразом чоловічий стриптиз і східні танці. Всі пажі, з місцевих, офіційно працюють в готелі, але насправді 99% часу проводять з «підшефною» пані.
Такий варіант - достатньо екзотичний, більшість компаній працюють з місцевими турагентамі, що спеціалізуються на даних послугах. Тут Вам запропонують екскурсії по спец-клубам і особливих готелях.

Секс-туризм добре або погано?Выезжая за межі рідного міста і країни у пошуках не тільки духовних, але і плотських задоволень, жінкам вже не потрібно «брати свій самовар». Більш того, з розвитком секс-турізма для того, щоб відчути себе жінкою, вже не потрібно прагнути бути нею: чарувати, спокушати, подобатися собі самій, думати і відчувати. Потрібно небагато: потрапити в досвідчених

руки або просто заплатити.
Добре це або погано, не можна сказати однозначно: є жінки, які через об'єктивні причини можуть мати сексуальні відношення тільки таким чином. Але, роблячи вибір, на користь такої відпустки, завжди має сенс задуматися: для чого Ви це робите, що дійсно сподіваєтеся отримати і чому вибрали такий спосіб досягнення бажаного? А чесні відповіді на дані питання допоможуть Вам зробити черговий життєвий вибір більш усвідомленим і корисним.[10-03-04][Все для туристов]
Закарпатье (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Казахстан: визначні пам'ятки природні, а не музейні (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Легенда про озеро Синевір (4)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Тур вихідного дня: як з користю убити час (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: vechervkarpatah (09-08-07)
Переглядів: 3632 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: