Вівторок
23-06-06
15:12

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Біблейські місця Йорданії

Біблейські місця Йорданії

Частина Святої Землі, яка розташована на східному березі річки Іордан, що відноситься до території сучасної Йорданії, є частиною безцінної духовної спадщини всього людства, тому що саме тут, згідно численним свідоцтвам Біблії, здійснювалася історія нашого Порятунку. Аврам, Іов, Мойсей, Рут, Ілія, Іоанн Предтеча, Ісус Хрістос, Апостол Павло: їх великі дороги не раз проходили по цих берегах. Тут, серед легендарних пустинних ландшафтів Йорданії, розгорталися багато драматичних подій земного життя Святих і Самого Рятівника, - життю, цілком присвяченому виконанню покладеною на них зверху духовній місії.
От чому все більше релігійних паломників починають сьогодні свою подорож на схід з Йорданії, щоб потім продовжити його в стародавньому Ханаане, на території сучасної Палестини і Ізраїлю: рухаючись таким шляхом, вони немов проходять крізь час слідами Старого і Нового Завітів, знову послідовно переживаючи всю історію взаємин Бога і людини від перших сторінок Книги Буття до наших днів.

Земля великих пророків
В околицях південної Йорданії, як свідчать біблейські оповідання про Аврама, Лоті, Іове і Мойсеєві, Господь вперше на землі відкрив Себе людям. Згодом ця земля була відмічена діяннями багатьох великих пророків і справжніми чудесами, проте головну славу їй приніс, по-перше, даний Богом через Мойсея Завет з ізраїльтянами, а по-друге, що поклав почало всій християнській вірі Новий Заповіт, про Який саме тут, на берегах Іордана, пророкував Іоанн Предтеча і Який дарував людям через Ісуса Хріста.
Відпочинок у Карпатах

Перші ланки одного ланцюга

Само назва легендарної річки Хрещення і області, що оточує її, немов чисті води, ясно відображає в собі унікальний досвід цього відміченого Богом краю, що не раз ставав свідком Горішніх Одкровень, легендарних Знамень і Послань Панове до людей, незмінно виконаних Любові, Справедливості і Миру. Перші ланки в довгому ланцюзі подій Священної історії кувалися тут, на просторах між Іорданом і Мертвим морем, увічнених в Старому Завіті під ім'ям «рівнини Моав», а в Новому Заповіті - під ім'ям Перєї, яка розташована на захід від центру сучасної Йорданії. Невипадково на цих землях перекликаються імена і схрещуються шляхи Старого і Нового Завітів: ключові фігури в історії Божественного Спокутування людства, значення яких перевершує всякі історичні і взагалі тимчасові межі, були представлені тут в рівній мірі яскраво і залишили на Святій Землі вовеки незгладимі сліди, починаючи із старозавітних пророків Ілії і Мойсея і закінчуючи новозаветним пророком Іоанном Предтечей, проповідь Якого про Покаяння тут злилася з першими земними Словами Самого вочеловечившегося Рятівника.

Місце Заповітів
Саме ця частина Йорданії стала местомом проголошення двох найбільших Заповітів. Цій країні було призначено стати сценою боротьби Іакова з Ангелом, юдоллю страждань Іова, що перетворилися в радість про дарування праведникові Горішньої нагороди за його міцну віру, а також землею, звідки пророк Ілія був живим захоплений на небеса. Тут Мойсей вперше приніс своєму народу заповіді, дані Господом, і вперше прозвучав треба всією неозорою рівниною і відгукнувся незатихаючою луною у всіх куточках людського простору і часу заклик любити Бога і відвертатися ідолів, триматися праведного суду, уникати лжесвідчення і завжди між життям і смертю вибирати життя (не вбивати). Що тут хрестився в Іордане Христу, про Якого пророкував Іоанн Предтеча, ради всіх людей і особливо майбутніх Апостолів дарувало зверху найбільше свідоцтво поклоніння у всій облиште Святої Трійці, коли Бог-Отець оголосив перед людством Свого Полюбленого Сина і Бог-Дух Святий зглянувся на Христа на знак затвердження Отчеського Слова.

То ураган, то запорошена хмара
Бог приходив до людини на йорданській землі не одного разу, виявляючи Себе, Свою Любов і Гнів

то ураганом, то хмарою світла, то запорошеною хмарою, то Ангелом, то Голосом, що говорить з пророками. У деяких віршах Біблії даються дуже ясні вказівки географії місць, де Господь звертався до пророків: так, в книзі пророка Авакума (3:3) сказано, що «Бог від Фемана настає і Святий - від гори Фаран» (що всі приводяться тут і далі цитати узяті з Синодного видання Біблії, перевиданого в Москві в 1988г.), а в П'ятій книзі Моїсєєвой (Второзаконіє) міститься свідоцтво Мойсея про те, що «Господь прийшов від Синая, відкрився їм від Сєїра, засяяв від гори Фарана...» Більшість з перерахованих в першому і другому уривках місць, а саме Феман, Сєїр і Фаран, знаходяться в легендарній області Едом на півдні сучасної Йорданії.

Рятівний притулок
Згідно Божому Промислу, Йорданія неодноразово впродовж всієї своєї історії служила святим пророкам і героям справжнім рятівним притулком, де Рут, Ілія, Давид, Іоанн Крестітель і Сам Ісус Хрістос, а потім і перші християнські общини знаходили мирний дах і могли хоч би трохи відпочити від гонінь. Дорога з східного берега річки Іордан на захід стала символічною шляхом пророків і Рятівника з «пустелі», якій всі вони були випробувані перед початком свого духовного служіння, в Землю Обітовану, і врешті-решт в Царство Божіє. У ряді великих пророків і царів, що пройшли цим шляхом, - з східного на західний берег їх реального і символічного Іордана, - слід згадати раніше всього Аврама, Іакова, Мойсея, Ісуса Навіна, Ілію, Іоанна Предтечу і Самого Христа.

Виставлені на огляд
Сьогодні, завдяки точним вказівкам Біблії і копіткій роботі учених, немало місць, де стародавні пророки розмовляли з Господом, були людям і творили дива, вже відкрито в ході розкопок і представлено на огляд сучасних паломників і всіх мандрівників, що цікавляться духовною історією людства. Більш того, до списку розвіданих місць тут щороку додаються все нові. Окрім ліцезренія зроблених ученими знахідок, нинішні пілігрими можуть і самі прийняти участь в археологічних розкопках і наукових дослідженнях легендарної області, де майже дві тисячі років назад Іоанн Предтеча проголосив прихід Месії і закликав народ до покаяння так само полум'яно, як до нього пророкували зі всією потужністю даною їм від Бога віри Ілія і Мойсей, і де Сам вочеловечившийся Рятівник миру творив Свої Дива.[10-01-23][Все для туристів]
Форель: ловити заборонено знищувати (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Мадагаскар - острівні визначні пам'ятки (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Болгарія очима туриста (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Кухня без вишукувань. Мальтійське живлення (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-08-14)
Переглядів: 1436 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: