П’ятниця
23-01-27
23:24

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Головні визначні пам'ятки Австралії

Головні визначні пам'ятки Австралії

Улуру
Загадка Улуру, або Айерс-рок, ще не розгадана. Найбільший в світі моноліт вражає людей своєю величчю. Розташовано це диво в 450 км. від Аліс-Спрінгс в Центральній Австралії. Його розміри: 3,6 км. - довжина, 2 км. - ширина, висота - 348 м, в поперечнику 9,4 км. Улуру міняє свій колір при різному освітленні, особливо це помітно на сході і на заході. Полягає він з польовошпатового аркозового пісковика. Улуру займає значне місце в легендах і законах племені аборигенів анангу, на землі якого розташований. У багатьох легендах повествуєтся про те, як предки сучасних аборигенів спорудили гору.

Національний парк Какаду
Національний парк Какаду, розташований в тропіках на півночі Австралії в 252 км. на схід від Дарвіна, відомий всьому світу як скарб культури і екології. Парк відомий своїми неповторними культурними і природними цінностями. Найбільше світове значення мають унікальні досягнення мистецтва і живі традиції аборигенів племені Какаду. У парку, що займає площу 19 000 кв. км., мешкають 50 видів ссавців, 280 видів птахів, 123 види рептилій, 77 видів прісноводих риб і 10 000 видів комах. Заливні луги представляють серію взаємодіючих екосистем, що не мають собі рівних у всьому світі.

Острів Кенгуру
Острів Кенгуру - це чисте повітря, невинні пляжі, приголомшливі види і квітуча дика природа. Острів Кенгуру відокремився від основного масиву суші під час останнього льодовикового періоду, і безліч тутешніх рослин і тварин більше не зустрічаються ніде в світі. 30% територій острова знаходиться під захистом для збереження цієї унікальної спадщини. На острів організовують короткі екскурсії з верховими прогулянками, підводним плаванням, і рибалкою.
Відпочинок у Карпатах

Червона пустеля
Прийдіть в Національний парк Улуру - Ката-тьюта, і Ви опинитеся на землі, де на піщаних рівнинах зростають червонувато-коричневі моноліти - Ви опинитеся в світі таємниць і легенд. Тут розташовуються два найяскравіші дива Австралії: Улуру (Айерс-рок), один з самих гігантських монолітів, що здіймається на висоту 348 метрів, і Ката-тьюта (Ольга), система з 36 кам'яних утворень червоного кольору в 32 км. від Улуру.

Бангл-бангл і Загострені скелі
Стародавні землі Західної Австралії приховують унікальні чудеса природи: Загострені скелі в Червоній пустелі, і Бангл-бангл - золоті і чорно-смугасті гори. Бангл-бангл - це вражаюча уява природні куполоподібні скельні форми, що нагадують бджолині вулики. Вони розфарбовані смугами оранжевого, чорного і зеленого кольорів, що чергуються. Розташовані Бангл-бангл в Національному парку Пурнулулу в Кимберлі в Західній Австралії. Цим стародавнім природним спорудам сотні мільйонів років, місцеві аборигени тримали Бангл-бангл в таємниці аж до 80-х років XX століття. Ще одне таке таємне місце - Загострені скелі. Це скупчення тисяч скель дивної форми в Червоній пустелі в Національному парку Намбунг на побережжі Західної Австралії. Розміри останцев теж дуже разниє - від декількох сантиметрів до декількох метрів. З приводу походження цих скель з'явилися багато надуманих теорій. Одні вважають, що це залишки стародавнього зниклого лісу, що окам'яніли, інші вважають, що це розвалини загубленого міста голландських колоністів. Проте все пояснюється досить прозаїчно: це стовпи твердого вапняку, що утворилися навколо стрижньового коріння дерев, що глибоко йдуть в м'якший вапняк. З часом м'який вапняк вивітрився, а стовпи залишилися.

12 апостолів
З побережжя штату Вікторія можна побачити 12 скель Апостолів, що немов стоять на варті в декораціях обривів і відкритого океану. Ці скелі утворилися в результаті тисячолітньої роботи океану. До нашого часу збереглося тільки 8 з 12 первинних Апостолів. Побережжя 12 Апостолів налічує 10-20 мільйонів років - за цей час мільярди крихітних скелетів утворили відкладення вапняку на дні морить. Пізніше цей вапняк піддавався жорстокій дії хвиль і вітрів, поки не придбав свої дивовижні контури. Доріжка, що йде уздовж берегового обриву, у Дванадцяти Апостолів приводить до головного оглядового майданчика і до гори Кастл-рок, звідки відкривається чудовий вигляд на побережжі з висоти 200 м.

Великий Бар'єрний Риф
Це диво природи розміром з Великобританію і Ірландію разом узятих. Великий Бар'єрний Риф об'єднує більше 1000 островів - від невеликих прибережних піщаних острівців до тропічних островів - і служить будинком для численних морських мешканців. Колосальні коралові споруди тягнуться на 2500 км. від мису Йорк на півночі і до Бундаберга на півдні. Тут найрізноманітніша тваринна і рослинна екосистема на Землі. Великий Кораловий риф внесений до Списку усесвітньої спадщини.

Дика природа Тасманії
Острів Тасманія - світова спадщина дикої природи площею 1,38 млн. гектарів. Це цитадель тропічних лісів, альпійської природи і незайманих жител і рослин тварин (рідкісних і таких, що знаходяться під загрозою зникнення). Природа Тасманії виняткова і їй немає аналогів в світі. Серце дикої тасманійськой природи - Національний Парк Диких Річок Франкліна-Гордона. Тут можна побачити гірські вершини, що вражають уяву, тропічні ліси, глибокі річкові долини, живописні ущелини. І серед всієї цієї пишності петляють заповідні річки. Не можна обійти стороною Національний парк-гору Крэдл-озеро Сент-Клэр. Із зазублених вершин каскадами скидаються крижані річки і впадають в прозорі озера. Тут відкривається приголомшливий вигляд на вікові тропічні ліси і альпійські вересові пустки.

Оперний Театр
Сіднея Оперний Театр Сіднея - видатна архітектурна споруда, світовий центр, де проводяться прем'єрні покази в різних областях виконавського мистецтва. Відкрившись в 1973 році, Оперний Театр встав в один ряд з будівлями, що мають світове значення. Воно було спроектоване данським архітектором Йорном Утзоном (Jorn Utzon). Будівництво Оперного Театру Сіднея продовжувалося близько 15 років. Двічі в тиждень проводяться спеціальні екскурсії за куліси Оперного Театру Сіднея. Відвідувачів проводять по складу декорацій, репетиційним, осветітельським і іншим приміщенням. Можна також замовити екскурсію по фойє і ложам або на уявлення з обідом. Органічні форми і відсутність зовнішніх декорацій перетворили Театр на споруду, непідвладну часу. Воно усесвітньо визнане сучасним дивом. Оперний Театр Сіднея - це комплекс майже з 1000 кімнат, тут розташовуються Сиднейськмй Симфонічеськмй Оркестр, Австралійська Опера, Австралійський Балет, Театральна трупа Сіднея, танцювальна трупа Сіднея.

Міст
Сіднея Міст Сіднея, споруджений в 1932 році, ніжно називали Вішалкою. Він став символом Австралії для всього світу. Міст будувався відразу від двох берегів. Його довжина 1149 метрів, він важить 52 800 тонни, в нім шість мільйонів заклепок, і для того, щоб його повністю перефарбувати, буде потрібно 272 000 літрів фарби. Для перевірки міцності моста перед його відкриттям на нього ввезли 96 залізничних складів, що приблизно прирівнюється до 5900 машин. Для того, щоб покрити міст одним шаром фарби, буде потрібно 10 років безперервної роботи і 30 000 літрів фарби. Міст Сіднея є і музеєм, і прекрасним оглядовим майданчиком. У опорі моста - 200 ступенів і з нього відкривається вигляд на місто в будь-яку сторону.

Золотий берег (Gold Coast)
Чудові золоті пляжі, прозора вода, шум прибою, бурхливе нічне життя, парки розваг і природні визначні пам'ятки - все це робить Голд Коуст одним з найулюбленіших місць відпочинку в Австралії туристів різного віку. Розташований в південній частині штату Квінсленд Голд Коуст зв'язаний авіасполученням з іншими містами країни, а по залізниці або автомобілем туди легко добратися з Брісбена або з того, що славиться своїми визначними пам'ятками північного побережжя штату Новий Південний Уельс. Привітний прийом і прекрасна погода протягом всього року зроблять ваш відпочинок в Голд Коусте незабутнім.

Райони виноробства
Австралія по праву вважається однією з передових виноробницьких країн світу. Гостям Австралії надається прекрасна можливість відвідати численні виноробницькі райони країни і покуштувати прекрасні вина і блюда місцевої кухні на тлі фантастичного природного ландшафту. Дегустація вин є одній з улюблених форм дозвілля як серед австралійців, так і закордонних гостей. До найважливіших районів виноградарства і виноробства відносяться Хантер-веллі (поблизу Сіднея), Баросса-веллі (поблизу Аделаїди), Маргарет-рівер (поблизу Перта) і численні виноградарські господарства навколо Мельбурну і на Тасманії.[09-10-14][Все для туристов]
Яблучниця? (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Мексиканські інгредієнти. Кухня Мексики (0)
[09-08-31][Відпочинок і поради]
Найсмачніша яєчня світу. Рецепти (2)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Курорти Білорусі (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 5452 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: