Неділя
22-01-23
19:31

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Туризм в Білорусі

Туризм в Білорусі

У Білорусі створені всі умови для тих, хто звик жити активно. Ви можете випробувати на собі красу водних, піших, кінних, велосипедних походів і вибрати те, що потрібне для щастя саме вам. Ласкава білоруська природа, невинні ліси і спокійні річки, блакитні очі озер і безкрайні, до горизонту, поля зустрінуть вас, як старих друзів.

Найперспективніший
Найбільш актуальним і перспективним для Білорусі, країни з більш ніж 20 тисячами річок і 10 тисячами озер, є розвиток водного туризму. Популярністю в середовищі водних туристів користуються Нарочь, Світязь, Браславськие озера, річки Нарочанка, Вілія, Німан, Щара, Іслочь, Пріпять, Березіна. Ні, мабуть, жодного білоруського туриста-водника, який не пройшов маршрут по Нарочанке і Вили, милуючись сонячними відблисками на водній гладіні і відчуваючи душею гармонію, яку дарил мандрівникові незаймана природа.

Великі перспективи відкриваються у водного туризму із здійсненням програми відновлення каналів XVIII-XIX століть: Серпневого, Огинського, Березінськой водної системи і облаштування туристичною інфраструктурою Днепро-бугского каналу. З введенням в лад каналів оживуть стародавні маршрути польських королів, а також легендарний шлях «з варяг в греки». Водні маршрути придбають європейське значення і популярність.

Сплавляючись по річках і озерах Білорусі, можна пройти безліч нескладних маршрутів і відвідати ряд основних визначних пам'яток країни. Маршрути пролягають як зі сходу на захід, так і з півночі на південь. Походи на байдарках і плотах відповідають 1-2 категоріям складності по міжнародних стандартах. Невеликі маршрути на байдарках і плотах пропонують відпочиваючим сільські садиби. Найбільшу цінність для розвитку активних видів туризму представляють чотири Національних парка: «Біловезька пуща», «Нарочанський», «Пріпятський», «Браславськие озера», а також Березінський біосферний заповідник і десятки республіканських заповідників.

Пішки по звіриних стежках
По Національному парку «Біловезька пуща» прокладені різноманітні пішохідні маршрути, але особливо увлекательни подорожі по його території на конях і велосипедах. Не менш красива і приваблива природа Національного парку «Нарочанський». Водна гладінь найбільшого в Білорусі озера Нарочь (площею близько 80 км. квадратних) маніла любителів водних походів і прогулянок. З берегів Нарочи починається цікавий і увлекательний маршрут на байдарках по озеру, річкам Нарочь, Вілія до Вільнюса.
Відпочинок у Карпатах

Особливою популярністю користується пішохідний маршрут в заповідник «Блакитні озера». Вигляд з оглядової крапки на два «сапфіри» - озера Глубля і Глубелька - нікого не залишить байдужим.

Браславськие озера - традиційний регіон водного туризму. Відмінність браславських маршрутів від нарочанських полягає в тому, що вони в основному кільця. Окрім водних походів, тут популярні велосипедні і піші маршрути. Родзинка всіх маршрутів - гора Маяк в Браславе. Особливо ефектне видовище - захід, спостережуваний з вершини гори. Національний парк «Пріпятський» - справжній рай для річкових і болотяних птахів. Увлекательниє орнітологічні маршрути на човнах і байдарках, а також на теплоході привертають любителів фотоохоти. Особливий інтерес у любителів пернатих викликають колонії бакланів на Пріпяті.

Велосипед - друг мій
Білоруські дороги добре підходять для подорожей на велосипеді. Цей вид транспорту дозволяє повною мірою відчути свободу і стати ближче до природи, не порушую законів екології. Окрім увлекательних маршутов по країні, через Білорусь проходять веломаршрути з Німеччини, Польщі до Росії і Прибалтики. Інформацію про велосипедні маршрути можна отримати в регіональних туристських клубах.

Автомобіль або кінь
В Білорусі велика кількість шосейних доріг хорошої якості, і якщо у Вас не хапає часі для походів на байдарці або велосипеді, відправляйтеся в подорож на автомобілі. Найцікавіша траса Брест-Москва, яку називають «Білоруським екватором». Вона дозволить з невеликими радіальними відхиленнями відвідати основні визначні пам'ятки країни.
У аграрній Білорусі кінь був поширеним засобом пересування, а також гордістю і любов'ю господаря.

Сьогодні відбувається відродження кінного туризму в Білорусі. Якщо Ви хочете відчути себе єдиним цілим з розумною і ласкавою твариною, кінний туризм - для вас. Послуги верхової їзди і кінні прогулянки надають сільські садиби, що приймають туристів[11-01-16][Все для туристів]
Прекрасна країна Руїнія (0)

[09-09-19][Карпати]
Карпатські Краєвиди, Україна. (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Йорданія: поїсти від душі (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
El Carnaval: свято пригноблюваних мужів (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 4056 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 1
0  
1 аня   (10-10-25 01:11) [Материал]
для написання реферату супер.

Ім`я *:
Email *:
Код *: