П’ятниця
23-03-24
21:24

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Поля Елісейськие - висохлий рукав Сени

Поля Елісейськие - висохлий рукав Сени

Знамениті поля Елісейськие протягнулися між Площею Згоди і Тріумфальною Аркою. В порівнянні з віком двотисячоліття Парижа поля Елісейськие - порівняно молода вулиця. Колись тут лежав висохлий рукав Сени, і аж до початку XVI століття це були болотисті місця, куди французькі королі приїжджали пополювати на качок. У 1616 році по вказівці Марії Медічи тут були прокладені три алеї з в'язами, а в 1667 році під керівництвом пейзажного архітектора Ленотра влаштована прогулочна зона, продовжуюча Тюїльрійський сад. Перші будинки з'явилися на полях Елісейських, коли почалося будівництво королівського палацу у Версалі. Як писав Микола Карамзін, що відвідав Париж в 1790 році, поля Елісейськие нагадували тоді невеликий ліс «з маленькими квітучими лужками, з хатинками, в різних місцях розсіяними, з яких в одній ви знайдете кавовий будинок, в іншому - лавку. Тут по воскресіннях гуляє народ, грає музика, танцюють веселі міщани. Бідні люди, виснажені шестиденною роботою, відпочивають на свіжій траві, п'ють вино і співають водевілі». Відпочинок у Карпатах

Місце національного тріумфування В період Другої імперії на полях Елісейських з'явилися елегантні особняки, залиті асфальтом тротуари, газові ліхтарі. У 1815 році, коли війська антифранцузької коаліції увійшли до Парижа, козаки Олександра III і англійці розбили на полях Елісейських свої бівуаки.
Поля Елісейськие - традиційне місце військових парадів, що проводяться тут 14 липня (день узяття Бастілії) і 11 листопада (закінчення першої світової війни). Сюди стікаються натовпи парижан, коли наступає момент «національного тріумфування» - так було, наприклад, 14 липня 1989 року, в день святкування 200-ліття Великої французької революції. Так було і 12 липня 1998 року, коли Франція вперше стала чемпіоном світу по футболу (на полях Елісейських зібралися тоді більше 3 мільйонів чоловік!).

Найпрекрасніше авеню в світі Авеню "Champs Elysees" ймовірно цілком заслужено отримало своє прізвисько "найпрекрасніше авеню в світі". Воно починається з 'Place de la Concorde' і кінчається на 'Grand Palais'. У решті частини авеню, за невеликими виключеннями, знаходяться, головним чином, дорогі магазини і ресторани. Погуляйте на початку авеню недалеко від Тріумфальної арки і відвідайте 50-метрову будівлю, побудовану на честь перемог Наполеона. Вхід коштує 6 євро, а для дітей молодше 12 років - він вільний. Тріумфальна арка відкрита з 9:30 до 11:00 вечора з квітня по жовтень і з 10:00 ранку до 11:00 вечора з жовтня по березень.

Острови блаженних На полях Елісейських багато кінотеатрів, комерційних центрів найбільших автомобільних кампаній, знамените кабаре «Лідо» (а навпроти - один з найдорожчих російських ресторанів «Распутін»), величезний магазин музичної продукції Virgin Megastore, туристичні агентства різних країн, центральний офіс туризму (тут можна отримати буклети і проспекти про визначні пам'ятки Парижа). Ресторани поступово поступаються місцем «американському громадському харчуванню» типу Макдональдс. Втім, поки що «живий» знаменитий ресторан «Le Fouquet's» (серед його постояльців були Саша Гитрі і Чарлі Чаплін).
Назва авеню запозичена з грецької міфології. Поля Елісейськие, або Елізіум, - «острови блаженних», де мешкають герої, що отримали від богів безсмертя.

Російський штрих поля Елісейськие - ймовірно, єдине в Парижі місце, де можна побачити портрет... Леніна. Його мозаїчне зображення прикрашає один із стенів офісу російської авіакомпанії «Аерофлот».[10-02-18][Все для туристов]
В тепле и уюте: выбираем спальники (0)

[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Горгани (0)
[09-09-19][Відпочинок і поради]
Охота в Клубі Велес (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
З ким на морі поїдеш, так там і відпочинеш (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 1063 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: