П’ятниця
24-11-22
01:30

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Яремче, туризм, наш регіон.

Тур-ресурси України 1

 

Україна з її багатими природними ресурсами і сприятливим кліматом, безцінними пам'ятниками культури і історії має всі підстави для успішного прийому російських і іноземних туристів.

Курорти України можна розділити на великих 4 групи:

Крим

Карпати

Азов

Чорноморське побережжя.

І в кожній курортній зоні відпочиваючі отримають прекрасний відпочинок.

Курортні комплекси знамениті:

· множиною і різноманітністю вибору пляжів

· санаторіїв, оздоровчих комплексів, грязьових целебніц

· історичними місцями, де постійно проводяться екскурсії (по історичних замках князів, монастирях, фортецях )

· архітектурними пам'ятниками

· дуже м'яким і ідеальним кліматом, де можна відпочивати у будь-який час роки (кліматичні умови України значно кращі і м'якші, ніж пропонують туристам зарубіжні курорти)

· надзвичайною красою і живописними місцями: гір, водопадів, лісів, печер, ущелин.

1. Крим

Відпочинок в Криму маніла чистотою і корисністю солоного моря, ласкавими променями південного сонця, особливим кліматом, цілющим повітрям, безліччю готелів, пансіонатів, санаторіїв і дитячих оздоровчих таборів. він привертав і продовжує привертати туристів зі всіх куточків миру. Крім того - відпочинок в Криму повний духовними відкриттями, сюди у пошуках натхнення відвіку з'їжджалися відомі письменники, поети, живописці і музиканти. У Криму кожен зможе вибрати собі саме той відпочинок, і те місце, яке підходить тільки йому. У цьому чудова властивість кримського краю! На даний момент інфраструктура Криму розвивається посиленими темпами і якщо до недавнього часу найбільшою популярністю користувався відпочинок на Південному березі Криму, то зараз в решті всіх куточків півострова ви зможете знайти чудові туристичні об'єкти. Відпочинок в Криму повний комфорту і безтурботності. Він відкриє вам свої секрети, знову і знову дивуючи чимось особливим і незабутнім. Чого коштують походи по Криму гірському або увлекательниє поїздки по ще незвіданих місцях, прогулянки по вузьких гірських стежках. Курортні міста дивують архітектурними визначними пам'ятками і неповторними пейзажами гірського Криму і такими справжніми пляжами, берегами і теплим морем. Крим туристичний - це справжнє свято для людей закоханих в море, природу і відпочинок.

1.1 Велика Алушта

Місто Алушта разом з обширною територією, що розтягнулася від гори Аю-даг на заході до села Привітне на сході, утворює рай на землі під назвою Велика Алушта. Всі селища - Партеніт, Круча, Солнечногорськоє, Малореченськоє, Рибальське, Привітне, - адміністративно підпорядковані місту Алушті, тому і називаються одним курортом. Природні ресурси регіону своєрідні і не поступаються Великій Ялті, хіба що менш комфортні. Велика кількість сонця, свіже повітря, живописні гори - важливі складові Алуштінського побережжя. Але головне його достоїнство - море. Купальний сезон тут триває з травня по жовтень. Слід зазначити, що мелкогалечниє морські пляжі цього району значно кращі за крупногалечних пляжі Ялтинського побережжя. Шторми влітку рідкісні і короткочасні. У Алушті відчувається незвичайний для кримського побережжя простір і широта огляду. Гірські масиви відсунуті на 5-10 км. Від берега і утворюють півкруг, відкритий до моря. Могутні і красиві гори обрамляють Алуштінський амфітеатр: на заході височіє гірський гірський масив Бабуган, на півночі - Чатирдаг. За Алуштою біля моря лежить гора Кастель, на нею Аю-даг. На східній околиці Алуштінського амфітеатру - гора Демерджі. З тих пір до моря спускаються відносно пологі схили, розчленовані долинами і ярами, в яких і розмістилися курортні селища. Алуштінський гірський амфітеатр найкрасивіший і обширніший в Криму.

1.1.1Малореченское

Малореченськоє або в простолюдді "Малоречка" є чудовою курортною зоною і одним з кращих місць в Криму. Між Алуштою і Судаком на достатньо пристойній відстані від міст розташовується невелике зелене селище Малореченськоє. Відпочинок в Малореченськом задовольнить найрізноманітніші смаки відпочиваючих: для любителів комфорту - білосніжні корпуси пансіонатів і будинків відпочинку; для тих, хто віддає перевагу відпочинку "дикуном" - приватний сектор і кемпінги. До ваших послуг прекрасні мелкогалечьниє суспільні пляжі, на яких вам запропонують морські прогулянки і екскурсії, водні велосипеди і мотоцикли, гори, атракціони, дельтаплани, занурення з аквалангамі і інші розваги, які наситять Ваш відпочинок в Малореченськом веселістю і енергією. У численних барах і кафе Ви зможете спробувати екзотичні блюда з морепродуктів, відпочити і розважитися. А для тих, хто любить спокій і самоту - скелясті дикі пляжі селища Малореченськоє і прекрасна блакитна бухта з кристально чистою водою, яку називають "бухта любові". Краса цих місць привернула сюди багато кінорежисерів для зйомок кінофільмів ("Острів скарбів", "Прощання слов'янки", "в бору брусниця" і багато ін.). Не менш прекрасні і гірські пейзажі. Одна з найголовніших визначних пам'яток цих місць є самий повноводний водопад Криму "Джур-джур". Він розташований в живописному заповіднику Хапкальськом, що займає долину річки Улу-узень. Сам водопад сховався серед могутніх дерев буків і грабових. Дзеркальна стрічка води, що зривається з 15-метрової висоти, розривається на окремі дзвінкі струмені. Прохолода водопаду, форелеві затони маніли сюди туристів зі всіх куточків землі. Не далеко від водопаду, поблизу сіла Генеральське, знаходиться пам'ятник архітектури XII в. - залишки церкви Ай - Андрій. Любителі піших прогулянок можуть зробити сходження на плато Карабі - яйла, звідки відкривається приголомшлива панорама місцевості.

1.1.2 Малий Маяк

Селище Малий Маяк (Круча) знаходиться в 10 км. від Алушти і 25 км. від Ялти. Малий Маяк віддалений від шуму і транспорту і в той же час знаходиться всього в 2,5 км. від траси Сімферополь-Ялта. Розташований на березі моря поряд з реліктовим парком Карасан, Кучук-ламбатським заповідником, Карабахом і горою Кастель це селище вважається найбільш екологічно чистим і має унікальний природний мікроклімат. Середньорічна температура +30°С (липень +23,5°С, лютий +4,1 °С), сонце - 2300 годин в році (відповідає показникам Канн). Всі ці чинники плюс м'який клімат Криму без різких перепадів температури і тиску при невисокій відносній вологості повітря роблять відпочинок в Малому Маяку приємним, а також створюють унікальні умови для кліматолікування, зокрема в зимовий період. Околиці сіла Малий Маяк вражають своєю живописністю. Відпочинок в Малому Маяку насичений також відвідинами місцевих визначних пам'яток. Великий інтерес представляють садиби князів Раєвських і Гагаріних. Старовинний особняк Гагаріних із загостреним дахом і шпилем, оточений прекрасним парком, видний здалеку. Зубчата поверхня стенів, кріпосні башточки по кутах і родовий дворянський герб князів Гагаріних привертають увагу. Ще один палац - "Карасан", побудований в мавританському стилі, колишній маєток генерала Раєвського. Перед фасадом, зверненим до моря, красується гай високих сосен. Не менш цікавий карасанський парк, де згруповані рідкісні екземпляри рослинного миру.

1.1.3Партенит

Не дивлячись на свою багатовікову історію, як курорт Партеніт дуже молодий. Йому небагато чим більше 30 років, але відпочинок в Партеніте вважається одним з найпрестижніших на Південному березі Криму. Вражаюча зміна зовнішності селища Партеніт пов'язана саме з курортним будівництвом і з розробкою нового методу висотного будівництва в сейсмонебезпечних зонах. Відпочинок в Партеніте завдяки клімату Південного берега - поєднання морського повітря, просоченого озоном, і гірського, із запахом розкішної кримської сосни, - по праву вважається цілющим. Розташований Партеніт в живописній долині, що примикає з східного боку до гори Аю-даг (у перекладі з кримсько-татарського "Ведмідь-гора"), по іншу сторону якої розкинулася знаменита дитяча республіка - мрія багатьох хлоп'ят - Артек. Партенітськая долина знаходиться в центральній частині тієї області Криму, яка називається Південним берегом. Південний берег Криму захищений з півночі Головною грядою Кримських гір, основні яйли якої тягнуться з південного заходу на північний схід. Партенітськая долина прикрита з півночі найвищою в Криму яйлою Бабуган (1400 - 1500 м) з вищою точкою Кримських гір Роман-Кіш (1545 м). Головна гряда захищає Південний берег від холодних північних вітрів, тому клімат тут сухий субтропічний, схожий з кліматом Середземномор'я - літо спекотне, сухе, зима більш дощова, ніж холодна, весна часто рання, а осінь - суха, дуже м'яка. Купальний сезон продовжується з червня до середини жовтня. Навіть зовні Південний берег мало чим відрізняється від середземноморських берегів Югославії і Італії. Життя сучасного Партеніта тісно пов'язане з роботою двох великих здравниць - Територіального центру курортології і реабілітації "Крим" і удома відпочинку "Айвазовськоє". Можливості відпочинку тут практично безмежні. Агентства пропонують туристам більше 100 найрізноманітніших з тематики екскурсій і морських прогулянок у всі куточки Кримського півострова, у тому числі і дуже цікаві спеціалізовані тури: спелеологічні (обладнані печери Кизил Коба, Мармурова, Еміне Баїр Хосар і численні карстові порожнини), літературні (Пушкін в Криму, Літературне Южнобережье, Крим в казках і легендах), паломнічеськие (православні монастирі, що діють, і святині мусульманського миру), архітектурні, археологічні, історичні, мисливські (ліцензійний відстріл дичини в заповідно-мисливських угіддях), винні (історія і традиції кримського виноробства з дегустацією) та інші. На набережній розташовані численні кафе, бари, закусочні, свої послуги пропонують човнові станції. Для проведення культурного відпочинку є кінотеатри, дискотеки, бібліотеки.

1.2 Велика Ялта

1.2.1 Ялта

Складно уявити собі відпочинок в Криму без відвідин красуні Ялти- один з найпопулярніших курортів України, широко відомий у всьому світі. Ласкаве море, м'який середземноморський клімат, цілюще повітря гірських лісів, дивовижної краси ландшафти, велика кількість унікальних історичних визначних пам'яток; все це робить відпочинок в Ялті незабутнім. Сонячне місто затишно розташувалося на Південному березі Криму, в гігантському амфітеатрі між гірськими масивами кілометрової висоти, що надійно оберігає його від холодних північних вітрів. Не буває тут і жари, що виснажує. Вдень повітря освіжають морські брізи, насищаючи повітря чудодійними морськими солями, а вночі вниз, на побережжі, спрямовуються легкі гірські вітри. Купальний сезон тут починається на початку червня і триває до самого жовтня. Особливо хороший осінній відпочинок в Ялті, коли море ще тепле, а сонце вже не така печеня. Ялта є центром знаменитої курортної зони, що протягнулася уподовж морить більш ніж на 70 км. Розташовані навколо Ялти маленькі курортні городки Місхор, Сімеїз, Гаспра, Партеніт (Фрунзе), Гурзуф, Лівадія і ін. утворюють так звану Велику Ялту, що славиться своїми визначними пам'ятками. Саме тут знаходиться унікальний Музей інституту виноградарства і виноробства "Магарач", екзотична канатна дорога на р. Дарсан (масив Ай-петрі), Алупкинський, Лівадійський і Массандровський палаци-музеї, Римсько-католицький костьол, де розташовується зал органної і камерної музики, Собор Олександра Невського. Незабутніми враженнями наповнять відпочинок в Ялті живописні ландшафти: вічнозелені, порослі змішаним і унікальним сосновим лісом схили, дзвінкий водопад Учан-Су, екзотичні віялові пальми. Ялта неповторювана і унікальна в своїй красі. Цілющий клімат Південного берега Криму, його вічнозелений наряд, живописні ландшафти, унікальні пам'ятники історії, архітектури і природи ; все це подарує вам відпочинок в Ялті.

Ялта -- найпопулярніший курорт України, відомий у всьому світі. Центр курортної зони Велика Ялта, що протягнулася уподовж морить більш ніж на 70 км. -- від Гурзуфа до Фороса. Велика Ялта включає близько 170 санаторно-курортних і туристичних установ -- від скромних профспілкових здравниць до елітних готелів і дач, що відрізняються високим рівнем сервісу і, природно, вартістю. Ялта розташувалася на березі відкритої з моря бухти, заповнивши обширний амфітеатр, прикритий гірськими масивами. Гори надійно оберігають курорти Южнобережья від холодних північних вітрів, і тому клімат тут майже не відрізняється від клімату відомих середземноморських курортів Італії, Франції, Іспанії. У липні, найтеплішому місяці, середня температура + 24°с, середня температура лютого, найхолоднішого місяця +4,1°С. Сніг випадає зрідка і те, ледве встигнувши здивувати і порадувати відпочиваючих. У весняні дні, вдосталь накатав на гірських лижах, ви, спустившись на побережжі, знов опинитеся серед квітучого мигдаля і квітів. Ялта -- місто сонячне: сонце сяє тут в середньому 2250 годин в році -- це приблизно стільки ж, скільки в Ніцці, Каннах, Сан-ремо і інших середземноморських курортах, і більше, ніж в Сочі (1980), Кисловодську (2106). Разом з тим тут немає жари, що виснажує, властивої, наприклад, курортам Туреччини. Вдень повітря освіжають морські брізи, насищаючи повітря чудодіячими морськими солями, а вночі вниз, на побережжі, спрямовуються легкі гірські вітри. Ще одна корисна особливість кримських курортів -- помірна вологість повітря: влітку 56-64%, тоді, як, наприклад, в Сочі -- 70-75 %. Осідання в Ялті випадають в основному глибокою восени і зимою. Велика Ялта це тепле море, поєднання цілющого повітря гірських лісів з морським повітрям, а також дивовижної краси ландшафти, якими не може похвалитися жоден із знаменитих курортів, і є основний лікувальний чинник, що повертає людям здоров'я. Купальний сезон починається на початку червня і триває до жовтня. Особливо хороші тут осінні дні, коли море все ще тепле, а сонце вже не таке безжальне печеня.

1.2.2 Алупка

Алупка (Alupka) розташована в 17 км. на захід від міста Ялта. Уподовж морить місто протягнувся на 4 км. Добратися з Ялти можна морем на теплоході або на автобусі з автовокзалу. Популярне місце відпочинку і лікування в Криму - невелике курортне містечко Алупка. Відпочинок в Алупці - це тиша, спокій, заспокоєння садів, парків, просторі поляни знаменитого Воронцовського парка і круті, ступінчасті, немислимо звивисті вулиці старого міста. Алупка потопає в зелені. Повітря, наповнене смолянистим запахом сосни і ароматом паркових рослин, у поєднанні з легенями морськими брізамі, є важливим лікувальним чинником відпочинку в Алупці. У 20-і роки XIX в. виникло крупне поміщицьке господарство графа М. С. Воронцова - з неперевершеним по вдалому поєднанню англійської і мусульманської архітектури палацом, розкішним парком, обширними господарськими угіддями. Після Великої Жовтневої революції Воронцовський палац був націоналізований, а в 1921 р. в нім був відкритий музей, до цих пір один з найпопулярніших в Криму. З часом, услід за будівництвом палацу, центр забудовується численними дачами. У місті заснований в 50-і роки XIX в. вінзавод "Алупка", в 1982 р. при нім відкрився дегустаційний зал. Що стосується клімату, то тут ласкаве море, а від північних вітрів Алупка надійно закрита велетенською стіною плато Ай-петрі. Алупка налічує 14 санаторіїв. Двісті років тут зціляють найтяжчі недуги - кістковий туберкульоз і хвороби легенів. А знаменитий палацово-парковий ансамбль - найважливіший екскурсійний центр.

1.3 Східний Крим

Східний Крим - це дивовижний куточок з величними горами, дикими кручами, таємничими гротами і затишними казковими блакитними бухтами. Тут можна насолодиться букетом знаменитих вин і коньяків, або шампанськем з підвалів князя Голіцина. Візитними картками цих місць є Нове світло, Коктебель, Судак і Феодосія і, як контраст з ними, багатокілометрові піщані пляжі Азовського моря на півострові Казантіп. Генуезька фортеця, Лиса гора і Золотий пляж, Кара-даг і Узын-сырт, курортні міста і прекрасна природа - це Східний Крим.

1.3.1 Феодосія

Східний Крим, на його теплій долоні лежить прекрасна квітка - Феодосія (пер. з грецького "Богом дана") - популярний і разом з тим повний самота курортне місто. Тихі алеї незмінно приводять до моря, а піщані пляжі золотистою стрічкою нескінченно тягнутися до горизонту. Вимовіть пошепки: «Феодосія», і ви відчуєте як тепле повітря стосується вашої особи і рук, почуєте ледве уловимий цокіт цикад, побачите як прибій злизує ваші сліди на піску, а втомлене сонце на заході цілує море. Відпочинок у Феодосії - більш ніж просто відпочинок. Цілющі грязі, мінеральні води, сухий і жаркий клімат, багатий досвід медиків і сучасна техніка - все це обіцяє вам відпочинок у Феодосії. Відвідини оздоровчих центрів можна поєднувати з неспішними прогулянками по місту, яке існує вже близько 26 сторіч. Своєю красою Феодосія полонила багато художників і письменників. Феодосія цікава своїми визначними пам'ятками. На вулиці Галерейною знаходяться Картинна галерея ім. І. К. Айвазовського і музею А. Гріна, на вулиці Леніна - мечеть Муфтій-джамі (1623 р.) і вірменський храм Сергия (Саркиса) XV в. - тут розміщуються збори кам'яних плит - лапідарій, в якому виставлені генуезькі, вірменські і тюркські пам'ятники. А в 1990 р. відкритий у Феодосії був відкритий Музей дельтапланеризму. Із столиці Криму на курорт можна добратися за 3 - 3,5 години автобусом або маршрутом, автомобілем за 2,5 години. А ще можна подорожувати до Феодосії морським шляхом - катером з Ялти або Алушти. Відпочинок у Феодосії незабутній.

1.3.2 Берегове

Селище. Берегове, м. Феодосія, Крим розташований в 6 км. від центру Феодосії, це - невеликий красивий курортний центр Південно-східного Криму: вдає із себе ряд турбаз, пансіонатів і котеджів з одного боку, і широку смугу золотистих пляжів - з іншою. Між ними розмістилися всілякі кафе, бари, дискотеки, атракціони, магазини і інші розважальні установи. Село розташоване на березі моря, на половині шляху між Феодосією і селищем Приморське, оточено степом. Відпочинок в Береговому ідеальний для людей, що потребують тихої «сільської» відпустки. Берегове - це індивідуальна малоповерхова забудова, мінімум галасливих курортних розваг, що «гуркотять», максимум тиші, морить, піску і чистого цілющого повітря. Відпочинок в Береговому примітний також можливістю потрапити на той, що знаходиться поряд з селищем знаменитий і дійсно дивовижний «Золотий пляж», пісочна маса якого складається з яскраво-жовтої морської черепашки, дрібно витертої віковими хвилями. Ходьба босоніж по цьому піску наповнює тіло бадьорістю. Висока сонячна інсоляція, майже завжди безхмарне небо, переважання вітрів комфортних швидкостей, освіжаючих брізов, наявність прекрасних мілководих піщаних пляжів, теплого моря роблять це селище особливо привабливим для дитячого і сімейного відпочинку.

1.3.3 Керч

Достатньо багатолюдний, незвичайно великий (розкидистий) і не схожий ні на що кримське місто-роботяга Керч. Відпочинок в Керчі дає відмінні можливості для автотуризму - легко доступні 4 разних морських акваторії: Чорне море, Керченська протока, Азов, Сиваш і десяток цілющих озер. І скрізь різна солоність і температура води, а головне - своя особлива риба. Ланцюги горбів усюди обмежують горизонт, так що, проїхавши всього пару кілометрів, опиняєшся в загубленому світі. У самому місті Керч пляжів майже немає, за винятком Карантінського. У півгодини їзди від міста у різних напрямах багато хороших і просторих пляжів на пересипах, піщаних косах, а також невеликих 'кишенькових' пляжів на обвальних схилах. Відпочинок в Керчі характерізіруєтся відсутністю холодних 'течій', але половина днів купального сезону може бути з штормами (з них всього 1 - 2 тижні - в 4 бали і вище), в бухтах і під захистом кіс шторми, звичайно, менше. За мисом Хроні протока змінялася Азовським морем, і починаються сотні кілометрів курортної цілини: бухта Булганак, бухта Рифів, пересип Чокракського грязьового озера у села Курортне (колишня Мама Російська), величезний пляж Казантіпського затоки, пляжі у Мисового, Семеновки і міста Щелкино на Арабатськом затоці. І після цього всього, нарешті, від села Каменськоє - величезна стрілка Арабатськая, 100 км. черепашкового золотого піску, омиваного теплим і дрібним морем з одного боку і Сивашом з іншою.

1.4. Західний Крим

Природа не поскупилася, наділяючи Західний Крим чарівними властивостями лікарювати недуги людей. Морський клімат тут вдало поєднується із степовим. Тут дихається легко навіть в найжаркіші дні. Західний Крим це морські брізи разом з бажаною прохолодою приносять чистісінькі потоки цілющого, насиченого солями, іонізованого повітря з ароматами степових трав. Евпаторія і Саки - це одні з кращих місць для відпочинку і оздоровлення дітей - золотисті безкрайні піщані пляжі, цілющі грязі і ропа солоних озер, термальні мінеральні джерела, а також доступні і недорогі ціни. Все це привертає до Західного Криму безліч відпочиваючих. Серцем курорту Евпаторійського є водогрязелікарня «Мойнаки», розташована на західній околиці міста, а Сакським грязям немає аналогів в світі.

Евпаторія

Евпаторія - одне з якнайдавніших міст півдня України. Сучасна Евпаторія розташована на березі мілководої затоки Каламітського. Зі сходу до околиць міста Евпаторія підступає найбільше в Криму озеро Сасык-сивашское, із заходу - знамените озеро Мойнакськоє. Крім того, навколо Евпаторії розкидані численні лимани і солоні озера. Відстань до Сімферополя - 65 км., до пгт. Чорноморське - 67 км. Відпочинок в Евпаторії - це справді унікальне поєднання курортних багатств - жарке сонце і тепле море, прекрасні піщані пляжі, лікувальні грязі і ропа Мойнакського озера, термальні джерела мінеральних вод... Завдяки всім цим чинникам Евпаторія здобула широку популярність як першокласний кліматичний і бальнеологічний курорт і дитяча здравниця. Відпочинок в Евпаторії чудовий завдяки її особливому клімату, який тут сухіший, ніж на Південному березі Криму - морський клімат вдало поєднується із степовим. Тут дихається легко навіть в найжаркіші дні. І хоча місто відкрите для вітрів всіх напрямів, навіть взимку тут не буває холодно, а влітку прохолодні південно-західні брізи разом з бажаною прохолодою приносять чистісінькі потоки цілющого, насиченого солями, іонізованого повітря. Купальний сезон в Евпаторії починається в другій половині травня. Найбільш теплий місяць - липень (середня температура +23,2 З). Евпаторійськая осінь, як і всюди в Криму, - краща пора року. Сезон морських купань кінчається в другій половині вересня, а іноді і в жовтні. Найбільш холодний місяць - лютий (середня температура 0+2 З). Тутешній клімат нерідко порівнюють з кліматом курортних місць на півночі Італії і півдні Франції. Тут не буває ні частих штормів (не більше 9 днів за сезон), ні різких понижень температур. Гладке піщане дно, що поступово знижується від берега, майже повна відсутність відливів і приливів, чудовий піщаний пляж і сприятливий клімат створюють в Евпаторії прекрасні умови для морських купань не тільки дорослих, але навіть маленьких дітей, починаючи з трирічного віку. 'Диких' пляжів в Евпаторії майже немає. За межі міста винесений навіть міський пляж, але за бажання і наявності зайвих грошей (від 1 до 3 грн.) можна потрапити майже на будь-який санаторний (обгороджений з усіх боків сіткою). У Евпаторії близько 80 санаторно-курортних установ, зокрема 27 санаторіїв (з них 20 дитячих), 10 пансіонатів і будинків відпочинку, водолікарні, двох курортної поліклініки, водогрязелікарні 'Мойнаки'. Місцеві зустрічають приїжджих вже на ж/д вокзалі і навперебій пропонують найрізноманітніше житло (від дешевого - в межах 10 - 15 грн. з людини в добу - до дорогого - до ). Головне тут - витримати паузу і не хапатися за першого здавальника, що підвернувся. З кримської столиці до Евпаторію ходять електрички.

Николаєвка

На побережжі Каламітського затоки Чорного моря, десь між легендарним Севастополем і здравницею Евпаторієй, затишно розташувалося не менш відоме курортне селище, назва якому дав герой Кримської війни, відставний матрос - бомбардир Андрій Бобирь, демонструючи честь, пошану і подяку імператорові Миколі II за даровану землю - Николаєвка. Відпочинок в Николаєвке - це не тільки придбання загару і нескінченні купання. Це ще і розваги. Розваги на воді і в повітрі - гори, басейни, катання на скутерах, бананах і гідроаеропланах і тому подібне Николаєвка - достатньо популярне місце літнього відпочинку. Перед красою Південного берега Криму і красою міських курортів має вона свої переваги. Відсутність промислового виробництва і порту на території селища роблять відпочинок в Николаєвке екологічно чистим і дають йому повне право гордиться цим. Глибина моря ідеально підходить і для любителів повноцінного плавання і для прихильників дитячого борсання. А галечно-пісочний пляж здатний вміщати на свої простори величезну кількість охочих попрактикувати в будівництві замків з піску і що вважають за краще просто позагорать на гарячих камінчиках. Люди, що приїжджають на відпочинок, мають можливість зупинитися в численних пансіонатах, базах відпочинку або зняти житло в приватному секторі. Але де б не поселилися гості селища Николаєвка, їм не доводиться витрачати багато часу, сил і засобів, щоб дістатися до моря. Селище так компактно розташувалося уздовж побережжя, що найдальші крапки опинилися в 15 хвилинах неквапливої ходьби. Місцевий Будинок культури представляє можливим відвідувати різні виставки, концертні програми і кінозал. Безліч атракціонів на набережній і, звичайно ж, Місяць-парк, не залишають байдужими ні дітей, ні дорослих. А величезна кількість барів і ресторанів, закусочних і просто їдалень дозволяють не тільки підібрати відповідну на смак кухню, але і насолоджуватися улюбленою музикою, танцювальними програмами, продемонструвати свої вокальні і танцювальні здібності.



[09-10-14][All for the tourists of]
Vorokhta? (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Паломництво - символ духовного відродження (0)
[09-09-19][Відпочинок]
Солотвино. (1)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Японія: свято Кагамі-біраки (0)

Категорія: Яремче, туризм, наш регіон. | Додав: vechervkarpatah (09-07-29)
Переглядів: 2226 | Теги: Яремче туристичне, про наш тур-регіон, потенціал Яремчанщини., Туризм яремчанщини | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: