Субота
23-01-28
00:15

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Курорти Греції

Курорти Греції
 
Аттіка (Афінська рівьера).
Аттіка - півострівна територія, складова південно-східний край материкової Греції Аттіку відрізняє м'який, сухий - середземноморський клімат, а аттічне небо, сонце і море не дарма оспівували поети - і море і небо там непередаваного блакитного кольору. Любов, сонце, пристрасть - залита променями знаменитого аттічного сонця, Аттіка вся повна спогадами про минулому. Життя на Аттіці б'є ключем цілий доба, аж до самого світанку, особливо влітку.


Афіни
Південна Греция - це прекрасна Аттіка і її столиця Афіни. Ніжна Південна Греція розцвічена фарбами блакитно-зеленого моря і еллінської історії, тут дмуть запашні вітри оливкових гаїв і стародавні вітри храмів Аполлона і Афіни з Герою.

Афіни - столиця Греції, вона носить ім'я старогрецької богині мудрості і пізнання Афіни. Це місто, галасливе і темпераментне, як його жителі, - просто чудовий. Контрасти грецької столиці лише підкреслюють її чарівність. Тут народилася демократія, тут був створений шедевр архітектури - Парфенон, тут мистецтво стало невід'ємною частиною повсякденного життя. Для всього цивілізованого світу Афіни є символом, що втілює свободу, демократію, мистецтво. Сьогоднішні Афіни - сучасне місто із запаморочливим темпом життя. Сучасний і в той же час романтичний, з жвавими вулицями і площами, з яскравими різноколірними вітринами, але і із затишними провулками, з тихими відокремленими кварталами, такими як Плака і Мец. Стовпотворіння в центрі контрастує з майже сільським облічием передмість, в місті немов зустрілися дві культури. Афіни - столиця Олімпійських ігор 2004 року.

Афіни - це місто, в якому гармонійно є сусідами старе і нове. Місто невичерпних суперечностей. Місто, з якого б'є енергія. Поетичне місто з багатою історією, пам'ятниками шести тисячоліть, що оповідають нам про минулому цього міста. Місто сучасних багатоповерхових будівель. Місто, яке веде з минулого в майбутнє. Відпочинок у Карпатах

Площа Синтагма(площа Конституції). В центрі міста знаходиться площа Синтагма, яка є ідеальним місцем для здійснення всіляких покупок. З цієї площі бере початок вулиця Ерму - найбільш торгова вулиця Афін. Такі вулиці як Карайорги Сервіас, Мітрополеос, Вуліс, Никіс, Праксителус, Періклеус і десятки утворюю торговий район міста. Тут Ви можете знайти шуби, зшиті майстрами Касторьі, вироби із золота і срібла з сучасними і стародавніми мотивами обробки, жіночий, чоловічий і дитячий одяг, товари для будинку, вишивки і багато що інше. Більшість вулиць цього району оголошена пішохідною зоною. Якщо Ви втомитеся, то завжди можете перекусити або випити чашку кави в численних кафе і кондитерських.

Колонаки. Рухаючись, за площею Синтагма, у напрямку до гори Лікавіттос, Ви потрапляєте в Колонаки - самий космополітичний район Афін. Його центральна площа з великим безліччю фірмових кафе, кондитерських і ресторанів служить традиційним местомом зустрічі політиків, діячів мистецтва і культури. Саме тут сконцентровані всі грецькі будинки мод, які по своїй фантазії, якості, комбінації квітів і різноманітності моделей не уступаєют закордонним, і в той же час вигідний відрізняються від них своїми вельми доступними цінами. Прогулянка по магазинах району Колонаки, по таких вулицях як Анагнастопулу, Тцакалоф, Ськуфа, Канарі, не тільки приносить естетичне задоволення від дизайну вітрин магазинів, але і збагачує пізнаннями про найостанніші віяння моди в області одягу, взуття, меблів, інтер'єру будинку, картин і інших витворів мистецтва як, наприклад, антикварні вироби, прикраси і кришталь.

Монастіраки. Монастіраки, оточені стародавніми храмами і пам'ятниками і переповнені масою народу зі всіх кінців миру, що безтурботно прогулюється серед пам'ятників минулого, залишають незабутній слід в пам'яті гостя столиці. Розглядаючи речі, створені руками народних майстрів, Ви обов'язково знайдете те, що доведеться Вам на смак. На вулиці Гефеста Ви не зможете не зупинитися в задумливості біля старих, що продаються, але колись коханих їх господарями, речей.

Плака. Йдучи по вулиці, ведучій з площі Синтагма до Акрополя, Ви потрапите на Плаку. Плака - це найстаріший і всесвітньо відоміший район старих Афін. Він славиться своєю архітектурою і численними живописними тавернами, які діють з середини минулого століття, і додають цьому району особливий колорит. Плака повна творів народних промислів, виконаних по грецьких традиціях, а також товарів для туристів. Особливий інтерес викликають магазини мідних і бронзових речей, що демонструють невичерпну фантазію грецьких майстрів. Прогулянка по Плаке дозволяє Вам зануритися в минуле і збагачує Вас новими емоціями і враженнями. Недивно, що, досить відвідати Плаку один раз, щоб назавжди стати її поклонником.

Тезеон. Після прогулянки по Монастіракам Вам буде приємно випити стаканчик узо або чашку кави, сидячи в прохолодній тіні дерев Тезеона. Цей передих допоможе Вам осмислити враження від Вашої прогулянки по Афінах, яка завжди є свого роду прекрасним одкровенням. Але не слід обмежуватися описаним маршрутом. Афіни красиві і многоліки - від потопаючих в зелені північних передмість Кефаларі, Кифісья, Марусі, Філофєї і Психико до Мікролімано з рибними тавернами, Фаліро і Гліфади, Вули і Вуліагмені, Варкизи і Суніон, де гармонійно доповнюють один одного сонце і море, а також чарівні місячні ночі. У цьому дивовижному місті Вас чекають безбережна веселість і розваги. Адже кожен з 48 муніципалітетів Афін є автономним містом з магазинами відомих грецьких і іноземних фірм, ресторанами і центрами розваг, які чекають Вас.

Відпочинок - Розваги.
Афіни вважаються містом з найбільш розвиненою інфраструктурою розваг. В центрі міста розташована безліч театрів і кінотеатрів, як критих (зимових) так і відкритих (літніх). Великий Концертний зал, відомий своєю прекрасною акустикою, дарил слухачам неповторних вражень. У численних музеях зберігаються археологічні і інші скарби, які повинен побачити кожен гість Афін. Маленький оазис в самому центрі міста - гора Лікавіттос (заввишки приблизно 300м.). Піднявшись на неї пішки або на маленькому підземному поїзді, Ви можете насолодитися панорамою Афін і островів Сардонічної затоки. Крім того, на Лікавіттосе Ви маєте можливість насолодитися прекрасним обідом або вечерею, а також послухати концерт і побачити драматичну або хореографічну постановку на підмостках літнього театру, розташованого на схилі гори. А в театрі Міста Аттічного біля самого підніжжя Акрополя, Вас чекають грецькі і зарубіжні уявлення, що проводяться в рамках щорічного Афінського Фестивалю. Але не забувайте, що Афіни «ніколи не сплять»! Коли на місто опускається ніч, вихор розваг змінює сірі будні. У будь-якому куточку столиці Ви знайдете ресторани вищої категорії, живописні таверни, де Вам запропонують блюда грецької кухні, музичні бари, нічні центри відпочинку і розваг. У районі Тзітзіфьес з нічними центрами, де звучить музика ребетіко, на проспекті посейдона від Фаліро до Варкизи, на проспекті Сиггру, в Псиррі, на Плаке і в Колонаках - скрізь ніч додає місту інший колорит. І, коли наступного дня сходить сонця, піднімаючись над вершиною Імітоса, починаєш розуміти, що для створення «невичерпних» Афін було потрібно не один десяток століть людської праці і фантазії.


Ворас-каймакцалан
Гірськолижний центр «Ворас - Каймакцалан» знаходиться в 120 км. на північний захід від міста Салоніки, в 40 км. від міста Едесу, в 15-20 км. від готелів мешкання в живописному містечку Панагитца, куточку традиційної Греції, де в тавернах подають блюда традиційної грецької кухні, де в маленьких кафе Ви зможете спробувати справжню грецьку каву, зварену на вугіллі, на маленьких затишних вулицях якого Ви зможете зануритися в атмосферу грецької гостинності.

Гірськолижний курорт розташований на висоті 2030-2528м над рівнем морить і є одним з добре оснащених лижних центрів Греції. Центр має в своєму розпорядженні 16 трас загальною протяжністю в 13 км. для гірських лиж і сноуборду, 11 видами спусків різної категорії складності - червона, синя, зелена і дитяча траси протяжністю від 500 до 2500м.

До послуг гостей центру підйомники, сховище, пункт прокату (лижі, снігоходи і так далі), послуги інструктора, учбовий центр, ресторан, бар, таверна, магазин, послуги гіда, мікроавтобус і так далі

Вартість ski-pass на день будні - 5 євро; вихідні, свята - 10 євро.


Каллікратія
Всього в 25 км. від аеропорту "Macedonia" міста Салоніки знаходиться живописне курортне містечко Калікратія. Останніми роками місто приємно дивує своїх гостей стрімким розвитком. Калікратія останнім часом набуває статусу торгового центру. І причини на це є - близькість до аеропорту, курорт з морем, сонцем і розвагами. Місто Калікратія з кожним роком стає все красивіше і живіше. Тут Вам не доведеться нудьгувати. Із-за великої кількості розважальних закладів деколи важко зробити вибір. Бари, ресторани, дискотеки, маніли до себе своєю веселістю, музикою і гарним настроєм.


Касторья - шоп-тур
Касторья знаходиться в Західній Македонії або на північному заході Греції. Місто розташувалося на півострові, який з трьох сторін омивається живописним озером Орестіада на висоті 623 метра над рівнем морить. Касторья визнана одним з найкрасивіших міст Греції, має багату історію, що йде в глибину століть. Місто по праву можна вважати хранителем візантійської культури. Візантійські кріпосні стіни, візантійські церкви у поєднанні з сучасними спорудами додають незвичайний колорит місту. Крім того, місто відоме всьому світу як центр по виробництву хутряних виробів. Промисел, що кушнірує, в Касторье почав розвиватися за часів Візантійської Імперії. Одна з версій появи назви міста пов'язана з традиційним заняттям місцевого населення - виробленням бобрових і інших хутряних шкірок. "Каторас" в перекладі з грецького і є бобер, яких велика кількість водилася на берегах озера. З 16 століття жителі Касторьі переносять свою діяльність в інші європейські міста: Відень, Будапешт, Франкфурт та інші. Сьогодні Касторья є міжнародним центром по виробництву і торгівлі хутряних виробів. Щороку в травні проводиться міжнародна виставка шуб, на якій виставляють свої вироби 1200 фабрик р. Касторья.


Лутраки
Лутраки - всесвітньо відомий водолікувальний курорт, лікувальний центр і місце відпочинку.
Город-курорт, розташований на північному побережжі затоки Корінфа, славиться цілющими і мінеральними водами, рідкісної краси природою і унікальними кліматичними умовами. Місто було відоме з давніх часів під назвою Терми - пізніше він став найбільшим туристичним центром Греції і першим лікувальним центром.
Вигідне географічне положення міста, що є транспортним і торговим вузлом, що пов'язує Пелопоннес з материковою Грецією, відстань до Афін близько 80 км. Багато історичних пам'ятників стародавньої Греції також знаходяться не дуже далеко від Лутраки на Пелопоннесе (Нафпліо, Мікени, Епідавр).
У Лутраках знаходитися найбільше казино в Європі.

о. Іос Гористий острів з побережжям, порізаним невеликими живописними бухтами, з незліченною кількістю церков, оливковими гаями, виноградниками і свіжим прозорим повітрям. Все це у поєднанні з кристально чистим морем, прекрасними піщаними пляжами і розвиненою туристичною інфраструктурою привертає маси туристів.

Багатовікова історія острова Іос починається з доісторичних часів. Згідно історикові Геродоту, на півночі острова, в місцевості Плакотос, був похований найбільший зі всіх поетів - Гомер.
Столиця острова, місто Іос, або Хору. Побудована на місці стародавнього поселення, вона є типовим кикладський містом з білосніжними будинками, церквами і вузькими ялиночками. Слід виділити церкву Св. Катерини (Агиа Екатеріні, церква Іоанна Предтечи (Продрому), церква Св. Безсрібників Косьми і Даміана (Агиі Анаргирі). Живописну картину міста доповнюють величні силуєт середньовічної фортеці і вітряні млини на вершині горба.
Основні визначні пам'ятки о. Іос: башта епохи еллінізму і руїни стародавнього водопроводу в містечку Агиа-феодоті, розвалини стародавнього храму в Псафі, напівзруйнована венеціанська фортеця в місцевості Палеокастро і руїни башти епохи еллінізму в місцевості Плакото. Радимо також відвідати Археолого-краеведческий музей в столиці, Хору, а також Музей сучасного мистецтва (Drot-Гаити) в містечку Коліцані.
Любителі плавання будуть зачаровані прекрасними пляжами острова Іос: багатолюдними, такими як Мілопотас, недалеко від Хори, і іншими, більш відокремленими, як Агиа-феодоті, Псафі, Каламас, Плакес, Дзамарья, Коліцані, Манганарі.
Дійсний кикладський колорит острова і що розвивається швидкими темпами туристична інфраструктура роблять Іос все більш привабливим для туристів.


о. Корфу
Острів Корфу входить до складу Іонічних островів. Цей зелений, родючий, красивий, з м'яким кліматом, піщаними пляжами і бірюзовими бухтами, оливковими гаями і старовинними замками острів оспіваний стародавніми поетами, він по праву називається маленьким раєм на землі. По легенді, острів отримав свою назву на честь прекрасної німфи Керкири - дочки бога річок Азопоса. На цьому острові знайшли притулок відважні аргонавти, що ховаються від гонитви короля Колхіди. На Корфу химерно переплелися Італія і Греція, в ресторанах в меню завжди є спагеті і піца, а упоперек вулиць, зовсім як в Італії, висять вірьовки з білизною.

о. Кіс
Кіс другий за величиною острів Південних Спорад. Слову острову принесла школа лікарів Гіппократа. Гіппократ, «отець» сучасної медицини, народився на острові Кіс і бачив своє завдання в тому, щоб лікувати людину так, щоб його організм сам знаходив сили для відновлення здоров'я. Гіппократ розробив етику поведінки лікаря з головною ідеєю - «не нашкодь», що знайшла віддзеркалення в клятві, яку до цих пір приносять лікарі всього світу. Острів в основному займають родючі рівнини, його іноді називають «плавучим садом». М'який клімат і родючі грунти дозволяють вирощувати тут знаменитий зелений салат. Туристи приїжджають сюди помилуватися стародавніми пам'ятниками, візантійськими і венеціанськими фортецями. Проте головне достоїнство острова - золоті піщані пляжі. Пляжі південно-західного побережжя - кращі в архіпелазі, а затоки північного заходу чудово підходять для водного спорту.

о. Кріт Острів Кріт - найбільший острів в Греції, межа між Європою і Африкою. На цьому острові народилася і досягла досконалості перша Європейська цивілізація - культура (2800-1150 рр. до н.е.) Мінойськая, але геологічна катастрофа перервала її розквіт. Практично до 13 століття острів Кріт входить до складу Візантійської Імперії, потім захоплений хрестоносцями і проданий Венеції.

Кріт - "острів чудес", як називають його греки, часто згадується в міфах. Між іншим, в одній з його печер, народився і виріс зевс.

Сьогоднішній Кріт - це острів з прозорим, теплим морем і численними пляжами, яскравим сонцем і прохолодними зоряними ночами, прекрасна природа і археологічні пам'ятники.
У незліченних кафе острова, під тінню численний платанів, можна випити чашку кави або цикудьі (раки - виноградний самогон). Двері безлічі таверн і узері з різноманітними місцевими закусками завжди розкриті для туристів. А крітським вечорам властиво неповторна чарівність. Це відчувається всюди: у зручних кріслах кондитерської, в кафе, за столиком рибальської таверни на березі моря, на спорожнілому пляжі, в пани, на дискотеці або в ресторані рибальського готелю.

Область Іракліо - земля неповторних контрастів і дивовижної краси, омивана 2 морями. У оточеному венеціанськими стінами старому місті історія предстає прямо перед очима, в Іракліо збереглося велике число старовинних постороєк (починаючи з XV століття). Для тих, хто хоче відпочивати в звичних ритмах сучасного життя, Іракліо надає незліченні можливості вибору найрізноманітніших розваг.

Область Ласситі. Найбільше число сонячних днів в році і випадає найменша кількість опадів. У окрузі знаходиться знаменитий пальмовий ліс Ваї, кипарисовий і ялицевий ліси в Селекано, мінойський палац в Закросе, декілька монастирів.

Область Ретімно. Найгористіша зі всіх областей Кріта. У місті дуже добре збереглися венеціанські будови і, що додають місту східний стиль, споруди турецького часу. Прекрасне 16-кілометрове побережжя, усипане золотистим піском рідкісний плюс, якого не має більше жоден інше місто на Кріті.

Область Ханья. Природа області сильно відрізняється від решти Кріта. Гірський хребет ділить область на дві частини. Найзнаменитіша ущелина - Самарья - найпротяжніше в Європі. Ліси, річки, озеро Курнас, дикі острови, глибокі затоки - доповнюють картину області.

о. Міконос.
Міконос - один з островів на Кикладах. У порту снують рибальські човни, уздовж вузеньких вулиць тісняться білосніжні будиночки, десятки церков, вітряні млини, вузькі ступінчасті провулки. Острів Міконос чарівний, море божественне, життя на острові б'є ключем, в цьому живописному куточку танцюють ночі безперервно. Працюють численні грецькі таверни, ресторани з міжнародною кухнею, космополітичні дискотеки і інші центри сучасних розваг, гримить доля-музика, звучить ніжний джаз, співає бузуки. Міконос - відоме у всьому світі місце зустрічі геїв. На острові є чудовий аквапарк. Відомі пляжі для нудистів.

о. Наксос
Перші жителі з'явилися на Наксосе за 3 тис. років до н.е. У цьому крупному центрі кикладськой цивілізації вперше почали використовувати мармур. У 1207 р. Наксос був покірний венеціанцями, які звели тут укріплені башти, - піргоси, що зустрічаються і сьогодні. На острові багато цитрусових садів і оливкових гаїв, а в міфах він відомий як місце, де Тесей покинув крітську царівну Аріадну.

о. Родос До такого острова, як Родос, можна відноситися тільки з любов'ю. Золоте сонце, безтурботне море, яскраві квіти, середньовічне місто. Долина Метеликів, квітучі лимонні дерева, картинна галерея з творами найбільших художників Нової Греції, виставка з унікальними зборами візантійського мистецтва театри і прекрасна готельна структура, що найдинамічніший розвивається на території Греції.
Родос, який назвали перлиною Середземномор'я, представляє величезний інтерес як своєю природною красою, так і археологічними скарбами. Тому вирішенням ЮНЕСЬКО він оголошений пам'ятником усесвітньої культурної спадщини.
Чудовий клімат і чудово налагоджена структура туристичної індустрії дозволяють відпочивати тут протягом круглого року.
Родос знаходиться в південно-східній частині моря Егейського. Це найбільший з групи островів, відомі під назвою Додеканнес. Деякі з цих островів, зокрема Родос, піднялися над поверхнею морить в результаті сейсмічної діяльності у далекому минулому.
Площа Родоса - 1400 кв.км, довжина - 78 км., максимальна ширина - 38 км. Протяжність берегової лінії - 220 км. Рельєф Родоса - переважно гірський з невеликими рівнинами, рясними рослинністю, струмками, долинами і плоськогорьямі. Населення острова складає 90 000 чоловік, які приймають 1 250 000 гостей протягом року.
Сюди приїжджають, щоб насолодитися природною красою острова і познайомитися з його багатовіковому історією.

о. Санторіні
Острів Санторіні (Тиру) - це один з найкрасивіших і загадковіших островів моря Егейського. Утворився він у вікопомні часи в результаті виверження вулкана. Колись остов був круглим і спочатку так і називався - Круглий. Острів красивий незвичайною красою - дикий пейзаж вулканічного походження, чудове море і пляжі з темно-сірим піском, археологічні пам'ятники мінойського періоду. Казковим видовищем є острів в місячну ніч, а його сходи, на яких з настанням темноти запалюють ліхтарі, схожі на вогненну річку, що стікає з вершини горба в морі. На острові є табори для молоді. Жителі острова добрі, скромні і серцеві.

о. Евіа Другий за величиною острів Греції після Кріта. Різноманітні пейзажі і багата історія роблять багатоликий острів Грецією в мініатюрі. Острів з'єднується з материком в різних крапках, дістатися до нього можна як по мосту, так і на поромах. Острів постійно піддавався нападам. Змінюючи один одного, тут володарювали македонці, візантійці, франки і венеціанці. Найцікавіший район Еретрії. Так розкопки початі тут в 90-і г.г минулого століття показали високий рівень розвитку античного міста-держави Еретрія. Знахідки з античного міста зберігаються в Археологічному музеї.

п-ов Афон
На східному "пальці" півострова Халкидіки знаходиться єдина Православна Чернеча Республіка Айон Орос - Свята гора Афон, яка вже більше 1000 років живе у дусі традицій візантійських часів. Містичний образ Візантії виникає при одному тільки погляді на Афон, на його скити і келії. Доступ жінок на Афон категорично заборонений.

п-ов Кассандра
міфічний тризубець бога посейдона, що Нагадує, омиваний водами моря Егейського, на південь від Салоников, лежить "перлина Греції" - півострів Халкидіки, улюблене місце відпочинку греків і іноземних туристів. Халкидіки нагадує тризубець посейдона, що пронизує море Егейськоє, півострів Халкидіки полягає їх трьох "пальців" - західний півострів Кассандра, середній півострів Ситонія і півострів Агион Орос (Св. Афон). Халкидіки - це чарівний куточок Землі, де мирно співіснують пам'ятники багатовікової історії і сучасне нічне життя, аскетизм монастирів Афона і космополітизм готельних комплексів. Це чистісіньке море, золотий пісок пляжів, відокремлені бухти, несподівані острівці, оливкові гаї, смарагдові луги, ліси з буку і дикого каштана. Будиночки в селах увиті виноградом, усюди квіти. Халкидіки по суті є унікальним природним заповідником, майже суцільно покритим віковими сосновими лісами упереміш з оливковими гаями і виноградниками.
П-ов Кассандра - це центр туризму на Халкидіках. На цьому півострові є все необхідне для безтурботного відпочинку - готелі трохи менше і більше, таверни, платні кемпінги. Села, розташовані по побережжю, утопають в зелені. Рибальські селища пропонують свіжі устриці і інші дари морить, які можна покуштувати в маленьких тавернах, запиваючи хорошим вином.

п-ов Ситонія
Ситонія - це півострів, відомий чудовою красою ландшафтів і своїми історичними традиціями, чарівливий мандрівника постійною зміною зеленого і блакитного кольорів, пануючих на всьому його просторі. Побережжя усипане приморськими селищами, комфортабельними готелями і причалами.

Паралія Катеріні
Місто Катеріні - це фортеця над морем з прекрасними пляжами, які, правда, декілька скромніше за пляжі інших частин Греції, але таверн, дискотек і сум'яття - хоч відбавляй. "Паралія Катеріні" - означає "набережна Катеріні", на прибережній смузі містечка Катеріні розсипані білосніжні готелі. Окрім пляжів це містечко пропонує шубні магазини, ресторани, бари, клуби, "грецькі вечори".

Парнас (Дельфи).
Одна з красивих гір Греції, краса якої вражає туристів незалежно від пори року. Покрита снігом, вона стає ще прекраснішою і ідеально підходить для горонолижного спорту. Національна туристична організація Греції відкрила там Parnassos Ski Centre. Тут створені умови не тільки для катання на лижах, але і для сноуборду, скелелазіння і так далі 20 трас загальною протяжністю 14 км. пристосованих як для новачків, так і для професіоналів. На курорті є бари, ресторани, таверни, лижні школи, магазини і так далі

1.Ski-pass на день (вихідні, свята) - 20
2.Із знижкою - 15
3.Ski-pass на день (звичайні дні) - 12
4.Із знижкою - 10
5.Річний іменний Ski-pass (потрібне фото) - 235
6.Річний сімейний Ski-pass - 352
7.Ski-pass на тиждень - 70
8.Квиток на підйомник (телекабіна) на день (свята і вихідні) - 8
9.Квиток на підйомник (телекабіна) на тиждень (звичайні дні) - 6
10.Ski-pass на день для суддів - 3.

Знижки можливі якщо: 1.деті до 18 років; 2.студенти; 3.пенсионери старше 60 років.

Салоніки
Салоніки (Солунь називали це місто в Київській Русі) - столиця провінції Македонії. Свіже дихання моря овіває задушливу суєту її вулиць. Життя в другому за величиною місті Греції у всі часи роки б'є ключем. Нарядний бульвар Цимісхи відомий своїми магазинами. Неодмінно побувайте на ринку! Салоніки відомий далеко за межами країни як місто, яке ніколи не спить. Нічні клуби, бари, ресторани запрошують Вас в свої обійми.


Іракліон
Іракліон (курорт Амудара) розташований недалеко від аеропорту, але шум літаків не заважає відпочинку, оскільки літаки заходять на посадку і долають звуковий бар'єр над морем. Рекомендуємо цей район туристам, які хочуть робити покупки в Іракліоне (хороший шоппінг), їздити на екскурсії (великий вибір), загоряти на широких піщаних пляжах.

о. Егина Острів Егина настільки близько розташований до Афін, що для його жителів не складає особливих труднощів щодня відвідувати столицю. А це означає, що можна вдало сумістити відпочинок на острові з частими відвідинами Афін.
Але, звичайно ж, не тільки близькість острова до столиці привертає сюди натовпи туристів. Перш за все - це місто Егина, розташоване на західному побережжі острова. Карети, запряжені кіньми, чекають туристів біля причалу, тоді як бари, кафе і ресторани прагнуть привернути відвідувачів за допомогою барвистих меню.
Головна визначна пам'ятка Егини - це храм богині Афаї, побудований в V столітті до наший ери і розташований недалеко від містечка Агия Марина, добре відомого своїм шикарним піщаним пляжем.
Знаходячись на півдні острова, з рибальського порту Пердіка можна допливти на човні до острова Моні, знаменитого на весь світ своїми деревами фісташок.

Поріс Поріс складається з двох острівців - Сферії і Калаврії, сполучених між собою невеликим містком. У цьому острові є щось "затишне", а вся його привабливість відбилася в живописній маленькій столиці, що розтягнулася уздовж берега морить. Тут знаходиться величезна кількість таверн, і Ви не зможете знайти нічого приємнішого, ніж сидячи в одній з них, спостерігати за перехожими, за човнами, що пропливають через вузьку протоку між островом і материком.
Будиночки, забарвлені в пастельні тони, піднімаються вгору від самого берега морить, а безліч вузьких вулиць, що цяткують горб, дозволяють відчути неповторну красу цього острова. Гості Пороса досліджують його, гуляючи пішки або узявши напрокат велосипед.
Кращі пляжі острова - це Аськелі і Неоріон, де Ви знайдете великий вибір водних видів спорту. Вдале розташування острова дозволить Вам здійснити екскурсії по Пелопоннесу, відвідати Афіни і познайомитися краще з довколишніми островами.[10-03-16][Все для туристов]
Вызов горным потокам (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Іспанія і Хамон (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Туніс: визначні пам'ятки (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Дауншифтінг - як кинути роботу і відпочивати вічно (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 2739 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: