Середа
23-06-07
21:50

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Доміникана: дайвінг на Плайа-баваро

Доміникана: дайвінг на Плайа-баваро

Міжнародний центр підводного плавання "Dressel Divers Club", група готелів "Iberostar", Баваро Центр "Dressel" є членом міжнародних шкіл дайвінга SSI і PADI. "Dressel" також є учасником асоціації Рirа і спеціалізується на навчанні підводному плаванню для відпочинку початківців, так само як і організовує подорожі із зануреннями для досвідчених спортсменів. Сертифіковані інструктора центру навчають всіх охочих в невимушеній манері, і всі із здивуванням виявляють, як багато чому можна навчитися за достатньо короткий час. Всякий, кому підводне плавання не протипоказане по медичних і вікових (від 12 років) міркуваннях можуть навчатися дайвінгу і насолодитися водами Доміникани з їх прекрасними коралами і відвідати райські острови - Саона і Каталін. Оскільки сертифікати, які отримують ті, що навчаються, міжнародно визнані, можна продовжувати заняття підводним плаванням і удома, і під час подальших подорожей в інші країни.

Подорожі для досвідчених спортсменів

Якщо у Вас є сертифікат для підводного плавання, то Ви можете приєднатися до місцевих гідів по дайвінгу для ознайомлення з різними точками занурень. Катер виходить в морі двічі в день для групових занурень на риф з гідами, для занурень до затонулих кораблів, для глибоководних занурень. У Вас також є можливість приєднатися до підводних екскурсій на островах Саона і Каталін для дослідження Карібського моря.

Уроки для початківців у відкритому морі
Якщо Ви завжди мріяли про те, щоб пройти курс підводного плавання, але вічно були зайняті, тепер у Вас є шанс зробити мрію дійсністю. Центр "Dressel"

пропонує "Курс підводного плавання у відкритому морі". Цей курс проведе Вас за 4-5 днів через чудовий світ дайвінга з 5 теоретичними уроками, 5 уроками занурень в басейні і 4 зануреннями в морі. Після успішного завершення курсу і складання іспиту Ви стаєте повноправним спортсменом - дайвером з сертифікатом занурень, що міжнародно визнається, у відкритому морі. Цей сертифікат офіційно признається у всьому світі, і свідчить про те, що Ви можете займатися зануреннями, як в рідній країні, так і в інших країнах. Цей курс особливо хороший для тих, хто хотів би вивчати занурення незалежно, і хто хотів би зробити підводне плавання своїм хобі. Цей курс допоможе Вам у відкритті чудес природи наший планети.

Ввідний курс підводного плавання
Цей курс - найповніший курс, який можна запропонувати початківцям за один-єдиний день. Ви вивчите основні принципи підводного плавання під час короткого теоретичного уроку. Після однієї години занять в басейні Ви дізнаєтеся, як користуватися устаткуванням, і набудете необхідних навичок. У другій половині дня Ви вже насолоджуватиметеся плаванням у відкритому морі разом з інструктором, який познайомить Вас з багатоколірним підводним світом і його мешканцями. Ви отримаєте сертифікат, який дозволить Вам приїхати знову для продовження занять підводним плаванням.

Екскурсії з підводним плаванням на острів Каталін

Щонеділі центр "Dressel" організовує екскурсію на острів Каталін, одне з найцікавіших місць Домініканської Республіки. Нирці з трубкою і маскою, так само як і дайвери, насолоджуються тут своїм хобі до упору. В той час, як нирці з трубкою і маскою роздивляються різноколірних риб, дайвери виходять на дослідження СТІНИ острова Каталін. На борту катера екіпаж поклопочеться про останніх, так що веселий відпочинок забезпечений для всіх! Готові сперечатися, що це буде один з кращих днів Вашого життя! Відпочинок у Карпатах

Екскурсії з підводним плаванням на острів Саона Насолодитеся красивими

Національним парком "Схід" - местомом, зупинитися в якому повинен кожен! Навіть якщо Ви вже побували тут з Вашим гідом, це не повинно стати причиною відмови від відвідин того, що заховане під смарагдовими водами Карібського моря. Під час цієї пригоди Ви, звичайно, зголоднієте, але не хвилюйтеся із цього приводу: гостинні і доброзичливі домініканці приготують для Вас дивно смачну паелью.[10-03-19][All for the tourists of]
Burlaka Carpathians (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Побачити Париж і... поїсти (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Кіт (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
10 кращих місць відпочинку для неодружених туристів (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-08-14)
Переглядів: 1193 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: