Субота
25-01-11
14:00

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

28 травня - День прикордонника

28 травня - День прикордонника

Напевно, хтось здивується: чому це я вирішила заговорити про день прикордонника на сайті, який відвідують, як правило, жінки? Але мені здається, що це свято є актуальним для всіх людей. Чому? Тому що бувають не тільки кордони державні, зовнішні, над якими ми не владні, але і внутрішні кордони, які встановлює для себе кожна людина. Так що, вільно чи мимоволі, всі ми прикордонники.
28 травня - День прикордонника Раніше найбільше обмежень на спосіб життя людей накладала церква. Вона і тепер дуже непокоїться про те, що люди хочуть жити красиво, не виявляють схильності до самообмеження і жертовності. Так, дійсно, зараз мало кого надихає мучеництво і духовні подвиги.

Певні обмеження на людей в усі часи накладало і держава.

Крім того, завжди існувала й існує суспільна мораль, думку суспільства і окремо взятого колективу. Незалежно від того, права ця мораль чи ні, вона тисне на багатьох людей, змушуючи їх діяти не так, як хочеться, а як того від нас чекають інші. З цієї причини людям доводиться носити маски, грати ролі, нав'язані ззовні.

До речі, спочатку в давньогрецькому театрі слово особистість як раз і на увазі під собою маску чи роль. Ймовірно, звідси і російське слово - личина. Людська індивідуальність в поняття особистості увійшла набагато пізніше.

Обмеження в житті людини починаються з дитячого саду. Мабуть, перше слово після «мами» і «папи», яке дізнається дитина - «не можна». Потім з'являється «повинен - повинна».

Шкільні роки несуть у собі масу обмежень, те ж саме можна сказати і про вуз, хоча студенти і дають час від часу собі різні послаблення.

Робота. Для когось це слово асоціюється з благополучною життям, для кого-то - з каторгою, і лише в деяких - з любов'ю, натхненням, радістю. І будь-яка робота накладає на людину ті чи інші обмеження. Кордон може бути в часі, дотримання дрес-коду фірми, в будь-яких встановлені правила організації, офісу.

Але кожна людина володіє самосвідомістю, має власне «Я», свою індивідуальність відрізняє його від інших. І це «Я», з одного боку, хоче свободи вибору, а з іншого - змушений йти на самообмеження. Особистістю можна стати, лише усвідомивши свою відмінність від інших, і в той же час неможливо жити в суспільстві, сім'ї, не зважаючи на бажаннями інших - таких самих особистостей. Хоча особистості можуть бути і махровими егоїстами і несамовитими альтруїстами, він дуже дивувався або захоплювати людей, а у деяких викликають глузування.

Але це крайнощі. Велика частина людей перебуває в межах розумної середини. Тобто, людина розуміє, що він, в принципі, абсолютно вільний у виборі своєї поведінки, але існують такі поняття, як відповідальність за свою сім'ю, свою справу і багато іншого. І коли деякі сучасні психологи завзято борються зі словом «повинен», стверджуючи, що людина нікому нічого не винен, це викликає подив та іронію. Нехай такий психолог заявить, що призовник нічого не винен військкомату, вірніше, нашій державі ... Або ще краще на роботі нехай скаже своєму начальнику, що він працювати на нього не повинен. Ну і що відповість бос?

Неприйняття слова «повинен» і впертість на необмежену свободу особистості призводить до одних нескінченним конфліктів з оточуючими людьми і нерідко з самим собою.

Однак існують і необгрунтовані, навіть шкідливі крайності. Наприклад, нерідко у виборі професії, місця навчання, слово «повинен» є важкою ломакою, якої начебто люблячі батьки, що піклуються про майбутнє дитини, розмахують над головою уже дорослих сина чи дочки. Не у всіх молодих людей і дівчат вистачає сили волі і рішучості відстояти своє право вибору. Адже батьки не просто лякають, вони позбавляють неслуха підтримки, як матеріальної, так і моральної. І часто скорився волі батьків людина потім мучиться все життя, ненавидячи обрану професію. Добре, якщо він потім знайде в собі сили все змінити. Але і в дорослому стані ми часто ходимо на роботу не по любові, а тому, що потрібно годувати себе і сім'ю.

Але більше всього в світі, всім і завжди, повинна, звичайно, жінка. Це починається ще з дитинства. Всім, напевно, знайоме: «Не хулігань, не лазь на паркан, не забирайся на дерево, не бийся і т.д., тому що ти дівчинка і повинна бути скромною». Може бути скромність і прикрашала дівчину в домостроївські часи, але тепер дівчатам самим доводиться пробивати шлях у житті і ніхто за них не вирішить їхніх проблем. А якщо дівчинка ще й не вміє давати здачі, то її будуть клювати все, починаючи з дитячого саду і закінчуючи нав'язали чоловіком-дебоширом, відчув у ній схильність до довготерпіння і жертовності.

У шлюбі, безсумнівно, доводиться йти на багато самообмеження. Але йти на них варто лише тоді, коли вони взаємні. На мій погляд, обидва не повинні ходити наліво, повинні домовлятися про спільні покупки, не зловживати «дівочими вечірками» і «Вечір», доводити до відома партнера, якщо затримуєшся на роботі, в дорозі. Разом планувати проведення дозвілля, відпустки, йти на певні компроміси. Якщо ж одна зі сторін не бажає вводити самообмеження для себе, то інша сторона так само не зобов'язана на них йти.

У разі розлучення багато жінок ставлять хрест на особистому житті - з-зе дітей. Але чи варто робити себе нещасною заради того, щоб зрощувати в дитині егоїзм? Ви його любите і хочете, щоб йому було добре. Але кохання все-таки повинна бути взаємною, і люблячий дитина не стане позбавляти маму особистого щастя. Потрібно просто поговорити з дитиною, запропонувати йому стати на ваше місце або навіть, граючи, помінятися ролями на якийсь час.

Так що всі особисті кордону ми встановлюємо самі, навіть якщо над нами і тяжіють ті чи інші обставини. Не варто забувати, що свобода вибору надана нам згори, і відмовлятися від цього найціннішого дару було б просто необачно. Так що не варто встановлювати для себе якісь штучні межі. Досить і тих, які життєво необхідні.

З днем прикордонника! І будьте до себе добрі! Тоді і весь світ навколо стане світліше від доброти кожного з нас.

І коротко про самому дні прикордонника. Відомо, що кордон охоронялася і захищалася ще в Стародавній Русі. У ті часи для захисту від набігів кочівників споруджувалися вали і засічні риси. Засічна варта і була першою прикордонною службою. Державний кордон Російської Федерації в наш час складає 61031290 км. І межує Росія з шістнадцятьма країнами. Ні в одній іншій країни немає такої кількості межують країн.

Саме свято прикордонника бере початок з 28 травня 1918 року, коли Рада Народних Комісарів затвердив декрет про заснування Прикордонної охорони при Народному Комісаріаті фінансів. Спеціальні ж війська для охорони кордону були створені лише в січні 1921 року. Під час Великої Вітчизняної війни першими прийняли бої з противником саме прикордонники - 796 прикордонних застав. День прикордонника був встановлений в СРСР в 1958 році. А з 1 березня 1983 року закон «Про Державну кордоні СРСР».

Сучасний же день прикордонника був встановлений Указом Президента РФ від 23 травня 1994 року «з метою відродження історичних традицій Росії і її прикордонних військ». Тепер країна охороняється не лише на землі, але і з повітря, і з моря.


[10-02-22][All for the tourists of]
"Well, just condensed energy of oatmeal" (0)

[09-09-18][Яремче]
Яремче + Івано-Франківськ. (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
Все, що треба знати про чарівні гриби (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Туризм в Білорусі (1)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: galin4ik (11-02-24)
Переглядів: 1065 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: