Понеділок
23-06-05
22:39

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

ВІД АВТОРА


ВІД АВТОРА

Мета підручника - дати системний виклад основних положень, визначень і дефініцій, які розкривають зміст, характер, тенденції, основні принципи розвитку феномену міжнародного співтовариства XX століття - туризму - туристського комплексу, туристського руху, туристської діяльності і туристського ринку.

Туризм не тільки явив світу свій невичерпний потенціал, а й визначив конкретні закони свого економічного і соціального розвитку на законодавчому рівні як в національних кордонах держав і країн, так і в системі всесвітніх туристських зв'язків.

Еволюція кількісних показників міжнародних туристських обмінів XX століття ставить перед усією туристський громадськістю, функціонерами, працівниками, менеджерами, керівниками та персоналом проблему якісно інших, підкреслюю, революційних, змін в туристському бізнесі і відносинах, висунутих новими викликами XXI століття - століття ресурсів, інформації та послуг .

Знання студентами - майбутніми протагоністом (соціальними учасниками) і організаторами небаченого раніше туристського буму наступаючого XXI століття людської цивілізації - основ туризму, його світових, національних і регіональних особливостей і закономірностей, його філософія та технології, систем управління (менеджменту) і продажів (маркетингу) з'явиться тієї стійкої базою, здатної підпорядкувати туристський бум логіці регулювання, кваліфікованих умінь і навичок молодих спеціалістів, вбирающих в себе досвід країн, народів і століть.

Підручник складається з п'яти частин, що розкривають основні принципи та історію туризму, мотивацію туристських подорожей, економіку туризму, специфіку туристського маркетингу і, нарешті, еволюцію туристського ринку, оскільки сам туризм не тільки формує й доповнює загальноукраїнські та всесвітні туристські зв'язки і руху, а й репродукує і розширює ринок попиту, збуту і зайнятості.

Підручник увібрав в себе не тільки досвід, роздуми і судження самого автора, а й його численних колег по Російської міжнародної академії туризму, туристським об'єднанням СРСР і Росії, з Всесвітньої туристської організації (ВТО), ЮНЕСКО - Організації Об'єднаних Націй з проблем освіти, науки і культури (оскільки в жовтні 1999 р. в Парижі відбулося затвердження міжнародної кафедри ЮНЕСКО з культурного туризму в цілях миру і розвитку за участю Російської міжнародної академії туризму), самої ООН - Організації Об'єднаних Націй, а також інших численних радянських, російських і зарубіжних вчених та фахівців , які присвятили себе туризму. Важливими джерелами з'явилися офіційні документи, журнальні статті та газетні публікації, зустрічі з туристськими діячами, спілкування з аспірантами і студентами.

Підручник може слугувати теоретичною основою для студентів туристських вузів, які навчаються за спеціальностями "Менеджмент туризму" та "Менеджмент готельного господарства".

Висловлюю подяку випускникам РМАТ 1999 С. Кузнєцової, Є. Куликової, С. Стоянової, Л. Туркіної та Ю. Федотової за сприяння у підборі та аналізі фактологічного матеріалу, включеного в підручник.

В. Квартальнов, доктор історичних наук, професор

Зміст


[10-10-17][Все для туристів]
Буковинської (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Чим пригостить Доміникана? (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Бірманський дайвінг (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Чилі: національна кухня (0)