Неймовірні ландшафти Африки: Кенія
Прекрасні піщані пляжі побережжя Індійського океану відвіку привертали сюди безліч туристів, особливо любителів підводного плавання. Найбільш знаменитими вважаються пляжі в районі містечка Ламу, а також в райнах Малінді, Ватаму, Геді і Момбаса. У Кенії більше 40 національних парків і заповідників, що займають близько 7,5 % території країни, де нескінченна різноманітність африканської флори і фауни представлена в їх природному середовищі.
Національні парки
Національний Парк Амбоселі розташований біля підніжжя Кіліманджаро, найвищої вершини Африки. Амбоселі створений для охорони представників прекрасної п'ятірки тварин Африки - леопарда, буйвола, носорога, слона і лева. Це саме те місце, де кожен може отримати найбільш класичне уявлення про Африку.
Національний Парк Масаї Мара лежить на захід від Найробі, його західна частина граничить з Серенгеті - Національним Парком Танзанії. Тут, в савані і хащах акації уздовж річки Мара, мешкає популяція чорних левів і інші хижі тварини. З липня по вересень тут можна стати свідком пересування величезних мас копитних, коли мільйони антілоп-гну, зебр і інших тварин рухаються з півдня, з просторів Серенгеті.
На півдорозі від Найробі до Момбасе розкинувся один з найбільших в світі національних парків - Тсаво(Цаво), межі якого символічно позначені потоками застиглої лави. Його найцікавішими місцями є каньйон Нгуліа, джерела Мзіма і річка Тсаво, на берегах якої знайшли собі притулок величезні зграї птахів, стада антилоп, буйволів і інших тварин. Відвідини парку дозволяють побачити відразу майже всі найбільш значущі об'єкти тваринного світу Східної Африки. Відпочинок у Карпатах
Національний парк "Гора Кенія і Абердер" - сніжна вершина Кенії привертає багато альпіністів і любителів підкорення гірських вершин. Нижче за альпійські луги, в сухих розріджених лісах, можна зустріти слонів, чорних носорогів, капських буйволів і антилоп. Тут же розташовані знаменитий клуб "Сафарі" і комфортабельні готельні номери, встановлені на палях або верхівках дерев.
Національні заповідники Морський Національний заповідник - декілька ділянок парку розташовано по всьому побережжю Індійського океану. Парк привертає можливістю не тільки провести час на пляжі, але і зробити підводне сафарі в царство коралових рифів в прибережних водах. У заповіднику збереглися дивовижні мангрові ліси, що регулярно заливаються океанськими водами під час приливу.
Рифи і острови
Риф Веллі - на відстані однієї години їзди від Найробі розташовано оз. Найваша, над яким підноситься гора Лонгонот. У районі озера мешкає більш ніж 340 видів птахів. Після недовгої подорожі на катері Ви можете опинитися на острові Кресент, в самому центрі дикого тваринного світу. Прекрасна дорога проходить уздовж озера Елментайта у напрямі іншого озера - Накуру, знаменитого зграями прекрасних фламінго. Біля озера розташований найстаріший розплідник носорогів в Кенії. У цьому ж районі розташовані озера Туркана і Богорія, які називають найкрасивішим местомом в Африці. Тут знаходяться гарячі джерела і гейзери, що нагадують про вулканічне походження Ріфт Веллі.
Кенійські міста Найробі - англійський форт, на місці якого виросло місто, сучасний діловий центр міста і Будівля Парламенту, Залізничний музей і Національний музей, де представлені експонати, присвячені знахідкам останків доісторичної людини, різним племінним релігіям і розділ багатющої флори і фауни Кенії, а також "Зміїний Парк", де подаються блюда національно
й кухні.
Момбаса - місто на острові, для охочих побувати на екваторі і зануритися в теплі води Індійського океану. Тут можна відчути атмосферу середньовічного східного міста, де химерним чином з'єдналися арабські, персидські і місцеві африканські традиції з європейським відтінком.
Малінді - стародавнє арабське місто з дорогими готелями, збудованими прямо на пляжі, фешенебельними ресторанами, нічними клубами, агентствами по організації підводного сафарі серед коралових рифів або традиційного сафарі в саванах.
Ламу і Паті - найстародавніші міста в Пріекваторіальной Африці, знаходяться на сході країни, на побережжі Індійського океану. У них збереглася екзотика середньовічного суахилійського міста, і до цих пір немає автомобілів - такі вузькі вулиці.
|