Понеділок
23-03-27
06:17

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Верховина Яремче

Верховина Яремче

Верховина Яремче (до 1963 р. - Жаб`є) розташована в 150 км. від м. Івано-Франківськ і в 31 км. від залізничної станції Ворохта. Селище розташоване в гірській частині Карпат східніше від Чорногорського хребта. Його природний ландшафт різноманітний. Центр знаходиться на висоті більше 574 м над рівнем моря. Відпочинок у Верховині Яремче відкриває вам ряд вершин і хребтів, які в своєму комплексі створюють своєрідну місцеву екзотику. Це, зокрема, гори Гармаш - 812 м, Мазурка - 1025 м, Синиця - 1186 м і Біла Кобила -1473 м над рівнем моря, які є улюбленими місцями відвідин туристами. Гармаш і Мазурка в літньо-осінній період багаті різними видами грибів, Синиця і Біла Кобила - дикорослими ягодами. Крім того, гора Синиця цікава, так званими, Довбушевими скелями. Це пам’ятка не тільки природи, а також історії, пов’язана з легендарним Олексієм Довбушем, в загонах якого були селяни з Жаб`єго. Існує немало легенд про переховування тут Довбуша, опришків і їх скарбів. Що стосується різноманітності висоти гір і рівня складності туристичних маршрутів, то Гармаш - найбільш низька по висоті гора і маршрут сходження на неї найбільш легкий. За Гармашем по висоті і складності маршруту йде Мазурка, Синиця, Біла Кобила. Це дуже зручно в організації проведення турпоходів, вибираючи шляхи від меншої складності до більшої. Наприклад, з Верховини Яремче до Буркутських джерел, Верховина Яремче – гірська долина Смотрич, Верховина Яремче – Писаний камінь та ін. Верховина Яремче в кінці ХІХ - на початку ХХ ст. була центром відпочинку письменників, науковців. Тут побували І. Франко і М. Коцюбинський, Леся Українка і Ольга Кобилянська, англійська письменниця М.М. Дауї - автор книги "Дівчина в Карпатах".

На сторінках нашого сайту Ви зможете підібрати для себе пансіонати, санаторії, бази відпочинку, готелі, приватний сектор не тільки в Верховині Яремче, але і інших містах Карпат. Для полегшення організації відпочинку у Верховині Яремче на сайті є прямі телефони і адреси розміщення.

Якщо Ви любитель зимових видів спорту, таких як гірські лижі або сноуборд, то інформацію про гірськолижні підйомники дивитеся на сторінці Верховини Яремче. Періодично на сторінці Верховини Яремче поповнюватиметься інформація про гірськолижну інфраструктуру, середні ціни, фотографії і статті про Верховину. Якщо у Вас є цікава інформація про Верховину присилайте її на vkarpatah@ukr.net  і ми з радістю все опублікуємо з вказанням вашого імені. Створимо разом цікавий сайт про відпочинок і розваги в Україні.

 
[09-10-12][Все для туристів]
Музеї нашого краю - А Вам цікаво? (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Кращі блюда з щурів для новорічного столу (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Що таке діловий туризм (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Яремче – перлина Карпат (0)