П’ятниця
23-01-27
22:35

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Мадагаскарські раритети

Мадагаскарські раритети

Мадагаскар відрізняється вельми своєрідним рельєфом. Через всю східну частину острова з півночі на південь протягнулося Центральне нагір'я, розбите тектонічними процесами на окремі масиви заввишки до 2900 метрів. На Мадагаскарі немало вимерлих вулканів; нерідкі землетруси. Плато прорізає долинами річок, в западинах утворилися крупні і дрібні озера. На сході Центральне нагір'я двома крутими уступами спускається до океану, уздовж берега якого протягнулася вузька низовина.

Побережжя
Морське побережжя на заході плоске, з численними піщаними дельтами повноводних річок. Майже всюди берегова лінія облямована могутніми кораловими колоніями, а східний берег порізаний безліччю дрібних бухт і заток, закритих з боку океану невеликими кораловими рифами.
Відпочинок у Карпатах

Марсіанська земля
На Мадагаскарі переважає червоний колір. Більше 50% всієї його території займають червоно-жовті латеритні грунти. На рівних місцях червону землю покриває шар перегною, але на горбах дощові потоки змивають верхній шар, оголяючи червоні скелі. Французький географ Готье якось порівняв Мадагаскар формою, квітну і родючості з цеглиною. Проте хай Вас не лякає деяка ваговитість і грубість цього порівняння. Мадагаскар - величезний заповідник посеред Індійського океану, природний палеонтологічний музей. Перед мандрівником відкриваються не підвладні ні людині, ні часу простори напівпустель, де ростуть баобаби, шиповидні рослини і кактуси; зелено-червоні горби, з тим, що виростає на них удосталь комахоїдною рослиною - непентес; кілометри пляжів; наповнені екзотичними квітами лісу - всюди можна зустріти квітучі равенали і орхідеї.

Лемур ні лямур
Мадагаскар по праву заслужив славу острова-заповідника. Мандрівник, що вперше опинився на

чудовому острові, переживає ні з чим не порівнянне почуття - Мадагаскар вражає, зачаровує, дарил незабутніх вражень від зіткнення із справжнім багатством дикої природи. Тваринний світ Мадагаскару незвичайно багатий. Це і ссавці, і земноводні, і велика кількість різноколірних птахів. З унікальних тварин тут мешкають лемури - найменші мавпи на планеті, зокрема рідкісні представники сімейства лемурів - індрі.

Світові рекорди
80% флори і фауни Мадагаскару - ендемічни. Налічується близько 19 тис. видів рослин, зокрема більше 1 тис. видів орхідей (світовий рекорд). У тропічних лісах (10% територій) ростуть равенала (дерево мандрівників), залізне, палісандрове і хлібне дерева, іланг-іланг, каучуконоси, папороті, в саванах (80% територій) - баобаби і пальми. Площа лісів із-за їх вирубки під плантації скоротилася на 1/3. Мешкають єгипетські мангусти, дюгони (ссавці), зебу, лемури (28 видів, два новий вигляд цих тварин виявлено американськими ученими на північному заході острова на початку 2005), кольцехвостиє мунго (нагадують невеликих мангустов), руконіжки ай-ай (ссавці, одні з найрідкісніших тварин в світі), тенреки, фусси, черепахи, багато плазунів (гекони, крокодили, удави, хамелеони і ящірки). Велика кількість птахів (ванги, голуби, ібіси, зелені папуги, коралловоклювиє повзики, орли, сині голуби, цесарки, ястреби) і комах (3 тис. видів метеликів, мурашки, павуки, скорпіони). У прибережних водах багато риби і креветки. І в цьому невивченому раю гостро коштує проблема охорони навколишнього середовища.[10-03-04][Все для туристов]
центр Европы (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
День бабака (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
ОАЕ: курорти (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Проблеми і перспективи українського туризму (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-08-15)
Переглядів: 1060 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: