Понеділок
24-05-20
16:53

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

РОЗДІЛ 3. ЕКОНОМІЧНЕ ДІЯ ТУРИЗМУ


РОЗДІЛ 3. ЕКОНОМІЧНЕ ДІЯ ТУРИЗМУ

Почнемо з того, що туристи витрачають гроші в готелях, ресторанах, транспорті і т.д. і таким чином проникають в економіку країни перебування. Це проникнення можна досліджувати за допомогою оцінки прямого і непрямого проникаючого впливу. Прямий вплив - це обсяг витрат туристів за винятком обсягу імпорту, необхідного для повного забезпечення товарами і послугами туристів. Підприємства, до яких безпосередньо надходять витрати туристів, також мають потребу в купівлі товарів і послугах інших секторів місцевої економіки. Наприклад, готелі користуються послугами будівельників, комунальних організацій, банків, страхових компаній, виробників харчових продуктів та ін Таким чином, генерована економічна активність, отримана з цих послідовних етапів витрачання, і є непрямим впливом. Однак воно не охоплює всі витрати туристів під час прямого впливу, тому що частина грошей виходить з обороту через імпорт та оподаткування.

Під час прямого і непрямого витрачання у місцевого населення накопичується доход у формі заробітної плати, орендної плати та ін Цей додатковий дохід місцеві жителі можуть витрачати на покупку вітчизняних товарів і послуг, створюючи тим самим новий виток економічної активності.

Туризм, однак, може надати і негативний вплив на економіку. Виробництво туристської продукції та послуг вимагає перекидання ресурсів з інших сфер економіки, де потреба в них також висока. Наприклад, при переміщенні трудових ресурсів у туристську сферу з сільських місцевостей відбувається скорочення працівників у виробництві сільськогосподарської продукції і створюється наднапруження в міській місцевості через додаткових місць у лікарнях, школах і т.д. Тому для складання повної картини треба враховувати і визначати ціну використання рідкісних ресурсів для туризму замість використання їх в інших сферах.

Інфляція може привести до скорочення кількості вживаних місцевим населенням продуктів. Цей інфляційний ризик особливо великий у країнах, що розвиваються через нееластичність пропозиції там і неможливості імпортувати якісні продукти за причини низького курсу місцевої валюти по відношенню до твердих валют. Інфляцію можна призупинити за допомогою зменшення попиту з боку іноземних і місцевих споживачів або за допомогою збільшення імпорту за рахунок фінансових коштів, одержуваних від тих же іноземних гостей.

Зміст


[10-03-16][All for the tourists of]
Than in the tourist travels (1)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Франція: замки Луари (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Домініканські визначні пам'ятки (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Австрія: культура і музеї (0)