Вівторок
23-06-06
14:58

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Канада: особливості поведінки

Канада: особливості поведінки

Хочеться дати загальне уявлення про середній канадеце - хто він? Які його відмінні риси?
Індивідуалізм
Середній канадець упевнений, що повинен прагнути до повної самостійності і незалежності. Тому, перш за все, він вважає себе особою, індивідуумом, а не членом сім'ї, трудового колективу або суспільної групи.
Багато хто називає це самовдоволенням, самовпевненістю. Проте з іншого боку, хіба не можна вважати таку позицію здоровим проявом свободи і незалежності?

Раськрепощенность
Канадці твердо дотримуються ідеї загальної рівності і вважають, що їх суспільство вільне від соціальної нерівності, світських забобонів і умовностей. В більшості своїй вони однаково відносяться до людей не залежно від їх підлоги, віку і службового положення. Пріоритет чоловічої статі над жіночим підданий перегляду і часто тут жінки добиваються великих успіхів, чим чоловіки.

Обмежена дружелюбність
Дружні взаємини між канадцями не характерні, як для представників інших культур. Оскільки канадці вважають себе незалежним, живуть в дуже мобільному суспільстві і за своє життя міняють багато міст і робіт, вони не прагнуть встановлювати тісні дружні відносини. Найчастіше друзі, в розумінні канадців, це колеги по роботі, навчанню або спорту, сусіди. Відповідно, при зміні роботи, місця навчання, проживання, міняються і друзі.
Такий "раціональний" вибір друзів не пріємлют багато "приїжджих", що створює труднощі в спілкування з канадцями. З іншого боку, подібну позицію можна вважати результатом пошуку особистого щастя в умовах мобільного і такого, що постійно змінюється оточення.
Відпочинок у Карпатах

 

Відчуття часу
Канадці дуже цінують свій час і, як правило, пунктуальні і прагнуть організувати себе за допомогою різних планів і розкладів. Вони майже завжди поспішають перейти від однієї термінової справи до іншого, при цьому, не маючи можливості зупинитися, озирнутися і, тим більше, розслабитися. Але, якщо розібратися, хіба це не кращий спосіб завжди бути в потрібному місці в потрібний час.

Матеріалізм
Успіх для канадця виражається, перш за все, в хорошій зарплаті, власному будинку, престижному автомобілі і так далі Ради втілення своєї мрії вони готові трудитися до сьомого поту. Цікаво, що багато іммігрантів сприймають це як відсутність духовності. Проте треба бути об'єктивним: тільки завдяки наполегливій праці канадцям вдалося добитися високого рівня життя і зробити свою країну одним з найбільш сприятливих місць в світі для мешкання.

Спілкування
При коротких зустрічах ("small talk") канадці зазвичай обмінюються враженнями про погоду, спорт, роботу, загальних знайомих. Вони уникають розмов на політичні і релігійні теми, особливо, з людьми, яких вони погано знають. Проблеми сексу, здоров'я вважаються дуже особистими і обговорюються тільки з близькими друзями, а інтимні відносини бувають предметом дискусій в основному в молодіжному середовищі.

У бесіді канадці віддають перевагу діалогу. А оскільки переривати співбесідника вважається непристойним

виразив свою думку, вони дають можливість висловитися і співбесідникові.

Спори
Канадці прагнуть уникати суперечок. Навіть якщо вони не згодні один з одним, вважають за краще вести розмову в спокійній манері, не підвищуючи голосу. Приїжджі ж, як правило, гарячаться і підвищують голос. Галасливі спори з нервовою жестикуляцією, коли одночасно говорять декілька чоловік, для канадців неприйнятні. Вони вважають, що такий спосіб ведення суперечки не сприяє встановленню теплих відносин і заважає нормальній роботі.
Нерідко "холодність" в спорах сприймається іммігрантами як відсутність контраргументів. Але це далеко від істини. Просто віддають перевагу діловому обговоренню емоційним спалахам і готові привести свої аргументи, але в спокійній манері.

Випадкові зустрічі
Канадці не чекають, що під час випадкових зустрічей бесіда буде тривалою. Коротке вітання цілком достатньо, хоча багато іммігрантів сприймають це, як непривітність. Крім того, коли канадці під час короткої зустрічі заговорюють про погоду, спорт або, скажімо, навчання, це сприймається як низький інтелектуальний рівень співбесідника і нездатність обговорювати "високі матерії".
У багатьох народів прийнято при зустрічах розповідати про свої сім'ї, розпитувати об життя і здоров'я, співбесідника, вдаючись при цьому до медичних подробиць.
З малознайомими людьми канадці небагатослівні. Вони рідко вживають енергійні жести. Не слід сприймати стриманість канадця, як холодність або не бажання мати з вами справи.

Звернення по імені

На відміну від багатьох інших країн, звернення по імені в Канаді не вважається фамільярністю. Ледве познайомившись, люди звертаються один до одного по імені і, перш за все це говорить про дружню прихильність співбесідників. Багато іммігрантів, з погляду канадців, мають дуже довгі і такі, що важко запам'ятовуються прізвищу, і використання імен значно спрощує справу.

Подарунки
Кому в Канаді прийнято дарувати подарунки? Як правило, родичам або близьким друзям. Не прийнято дарувати подарунки особам, що посідають офіційні посади і, тим більше, своїм начальникам, адже подарунок може розглядатися як хабар. Як і в інших країнах, подарунки в Канаді підносять на дні народження, весілля і інші урочисті події. Зазвичай дарили чого-небудь недорогого.

Куріння
В більшості суспільних місць Канади куріння заборонене. Багато канадців не палять будинку в е р б

автомобілі. Перш ніж закурити, слід поцікавитися, чи не перешкодить це таким, що оточує. Непристойним вважається палити, коли поряд їдять.

Ментальність
Ментальність канадської нації, якщо таке поняття існує, займає проміжне положення між Європейською і Американською ментальністю, віддаляючись поступово від заморських предків і наближаючись поступово до могутнього південного сусіда.

Пошана до д

еньгам
В Канаді всі верстви населення виховані на пошані до грошей і положенні в суспільстві. Рядовий канадець, як дитина, так і дорослий, знає: той, хто їздить на шикарному Lexus, не вкрав гроші, а запрацював. Звідси шана праці, шана освіті, звідси і норми поведінки. Вам не подряпають цвяхом машину і з Вас не знімуть в підворітті дублянку. Вас не покалічать відморожені малолітки, унаслідок перехідного віку і поганої генетики. Вам не загрожує торба і в'язниця, бо таке прислів'я могло народитися тільки в багатостраждальній Росії. Канадцеві не можна пояснити, чому він не повинен зарікатися ні від торби, ні від в'язниці, адже він не краде і працює.[10-01-23][All for the tourists of]
Five remained under an avalanche (0)

[09-09-19][Карпати]
Панорами Карпатських Гір (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Кухня Малайзії - повнота вражень (0)
[09-09-18][Відпочинок і поради]
Як зробити політ комфортним і приємним (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-08-15)
Переглядів: 2524 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: