Вівторок
23-06-06
05:12

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

РОЗДІЛ 1. КЛАСИФІКАЦІЯ ВИТРАТ


РОЗДІЛ 1. КЛАСИФІКАЦІЯ ВИТРАТ

Витрати - спожиті, витрачені або втрачені матеріальні, трудові та фінансові ресурси для отримання прибутку в процесі господарської діяльності підприємства. Існує багато видів витрат, і проявляють вони себе по-різному. Служби управління та виробничі підрозділи потребують найрізноманітнішої інформації про витрати, згрупованої різним чином.

Система оперативного управлінського обліку, що використовує витратні показники, дозволяє досягти традиційних цілей обліку витрат та визначення доходу, при цьому одночасно задовольняються різноманітні потреби окремих менеджерів організації. Забезпечується це шляхом організації обліку витрат у відповідності з системою їх класифікації. Дані по витратах піддаються перехресної класифікації для задоволення практично всіх потреб, пов'язаних з прийняттям управлінських рішень і регулюванням фінансово-господарської діяльності підприємства.

Використання системи класифікації витрат дозволяє аналізувати і прогнозувати показники продажів і чистого доходу за туристичної організації в цілому і по окремих видах турпродукту, по клієнтах і продавцям, по каналах реалізації та іншим категоріям. Таке розбиття даних застосовується в управлінні собівартістю, при плануванні прибутку й оцінки якості роботи, а також для контролю витрат. Вся ця інформація об'єктивно необхідна менеджерам для управлінського обліку. Для того щоб краще зрозуміти характер поведінки витрат, проведемо їх класифікацію по декількох базових ознаках.

Зміст


[10-02-20][Все для туристів]
Сувенірний ринок (0)

[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Сербія: відпочинок і лікування (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Головні визначні пам'ятки Австралії (0)
[09-08-22][Відпочинок за кордоном.]
Чорногорія: морська і гірська (0)