Понеділок
23-03-27
06:56

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

"Музей партизанської слави" м. Яремче

"Музей партизанської слави" м. Яремче

13 квітня урочисто відкрився один із залів колишнього "Музею партизанської слави". Запалений мозок якогось клерка від музеїв, перейменував його в "Музей визвольних змагань". Тепер, завдячуючи допомозі Коломийського музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття, музей набув нову назву: "Музей етнографії та екології Карпатського краю"і невдовзі відновить всі виставкові зали.

 Не зважаючи на малосніжну зиму, лавина біля Говерли забрала життя чергового необачного туриста. Двоє відпочиваючих з Маріуполя та Новгорода вирішили підкорити зимові Карпати і зійти на гору Говерлу. В провідники вибрали випадкового знайомого, жителя Хмельницького, що за 100 доларів. Провідник з незрозумілих причин відділившись від товаришів, проклав собі шлях під сніговою шапкою.

Яремча зникає з лиця землі і географічних карт! Курортному місту Прикарпаття рішенням Верховної Ради України, - передає кореспондент БРІЗу, - повернуто історичну назву Яремче. "За" прийняття відповідної постанови "Про уточнення найменування міста Яремча Івано-Франківської області" проголосували 408 народних депутатів із 438, зареєстрованих у сесійній залі. 

дача Ющенка в околиці Яремче Ющенко продає дачу, бо в ній завівся Нечистий.... Подейкують, Ющенко не міг заснути у новій дачі. Нічого дивного. Охоронці розповідали, що в розкішному будинку всю ніч чути дивні звуки: шум, дзвін, іржання підковуваних коней. Так ніби під вікном усю ніч тяжко працює кузня. А зранку вийдеш – а на тому місці навіть трава не прим'ята. Такі чудеса. Відтак усі спроби Ющенка відпочити на своїй яремчанській дачі зазнавали краху. А президент, аби зарвати бодай дещицю сну, змушений був їхати аж за 20 кілометрів на новий курорт Буковель

[11-01-16][Все для туристів]
Ірена Карпа. Папуаські коломийки (0)

[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Значення туристичної галузі (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
П'ята пора року (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Мальта. Визначні пам'ятки (0)