П’ятниця
24-04-26
18:17

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Яремче, туризм, наш регіон.

ПРИЇЖДЖАЙТЕ В ПРИКАРПАТТІ!

ПРИЇЖДЖАЙТЕ В ПРИКАРПАТТІ!

Івано-Франківськ

привіт Європі!

Привід приїхати на Прикарпатті для мене був більш ніж приємний. Етнографічний фестиваль «Карпатський вернісаж», на який нас запросив його організатор, - Радий з туризму Карпатського регіону - був справжнім святом в Івано-Франківську. На камерній площі Шептіцкого, оточеній головними храмами міста, розташувалися стенди народних умільців, що демонстрували і продавали свої вироби. Попутно проходили мастер-класси, забавні конкурси, виступи фольклорних колективів, компанію яким, до речі, непогано склали іванофранковци «Гринджоли». Проте найяскравішим враженням для мене став не фестиваль, а сам Івано-Франківськ. Аристократичний, інтелігентний і одночасно затишний і домашній - таким з'явилася переді мною Станіславів (а саме так називалося місто до 1962 року). За статистикою, туристи в основному чомусь відносяться до нього як до «перевалочного пункту», слідуючи далі на відпочинок або екскурсії в інші міста і села Прикарпаття. І дуже дарма, адже Івано-Франківськ - це та сама як там не є Європа, якою зараз марять українці. Адже в цьому місті так приємно неквапом гуляти витіюватими вулицями, шанобливо заглядати у величні храми, якими рясніє Франковськ, та і просто оглядати місцеві визначні пам'ятки - неважливо, з екскурсоводом або без, все одно цікаво! Закінчити променад можна відвідинами концерту класичної музики (що я і зробила), театрального уявлення або літературної вечірки. І ви скажете, що це не елітний відпочинок?!... А якщо за вікном негода, то чом би просто не посидіти годинка інший в по-галіцки затишному кафе. І обов'язково спробувати банош, який готують по місцевому рецепту гірських пастухів. Це дуже смачне живильне блюдо, зварене на сметані з кукурудзяної муки і посипане бринзою. До речі, Івано-Франківськ повний кафе і ресторанами на будь-який смак. Ціни - дуже демократичні. Смачний ситний обід в центрі міста може обійтися всього лише 15 гривень. Особисто мені дуже сподобався затишний ресторанчик в стилі ретро «Старий Станіславів», який відкрився у вересні, - банош тут подають відмінний!

Вареники для мільйонерші

Прекрасні враження від Івано-Франківська доповнилися під час пресс-тура по регіону після фестивалю. Туристична інфраструктура області динамічно розвивається, не роблячи ставки на певний сезон. Сьогодні в Прикарпатті мандрівників готові приймати круглий рік скрізь - і у великих готелях, і в садибах зеленого туризму. Навесні, літом і осінню - це походи в гори, збір лікарських трав, ягід і грибів, катання на конях і квадрациклах, цікаві екскурсії в Яремче, Коломию або Косів. Ну а взимку - безперечно, гірські лижі, сноубордінг і санки. «Для наших туроператорів і готелів вже не проблема організувати тур за індивідуальною програмою, - ділиться досвідом регіону Галина Яремчук, менеджер туристичної фірми «Галичанка ІФ», що супроводжувала групу журналістів. - Ви можете кататися в горах, а в один з днів поїхати в село ткати шерстяні ліжники. Сауна із запашними травами і цілющим чаєм навіть не обговорюється. Місцеве населення вже відчуло, що на туризмі можна непогано запрацювати, і тому охоче включається в прийом туристів». До речі, зараз серед гостей Прикарпаття особливі багато іноземців, які з великим задоволенням «занурюються» в нашу культуру. Наприклад, Віталій Павлюк, господар котеджа «На гуляй» в Коломиї запропонував якось мільйонерші з Америки ліпити вареники. Абсолютно за безкоштовно, звичайно (хоча за кордоном за таке часто беруть гроші). Розповідають, що пані, яка за все життя і яєчню не засмажила, потім дуже просила дати їй почистити картоплю і підмести підлоги. До речі, у цієї заповзятливої молодої людини можна повчитися і багато чому іншому. Здобувши престижну юридичну освіту у Відні, Віталій вирішив все ж таки повернутися в рідне місто. І на базі власного будинку відкрив сімейний пансіон. Дев'ять невеликих по-домашньому обставлених кімнат із загальним санвузлом на поверсі не порожні круглий рік. У вартість мешкання, 70 гривень в добу, входить тільки сніданок. Клієнти, переважно іноземці, знаходять Павлюка по Інтернету. А по телефону Віталія вже знайшли і зарубіжні інвестори, спільно з яким він зараз реалізовує свою ідею - будівництво елітного котеджного комплексу на 14 км. в глибину карпатського лісу. Займатися туристичним бізнесом так прибутково і просто, знизує плечима Віталій. Головне - бажання!

Разом нас багато!

Серед інших об'єктів туристичної інфраструктури, в яких побували учасники пресс-тура, - і новий тризірковий готель «Водоспад» в Яремче. Тут окрім просторих затишних номерів від економ-класса до люкса (300-900 грн. в зимовий сезон), радує наявність добротного бізнес-центра з Інтернетом, чудово обладнаного конференц-залу на 80-100 місць, а також велику дитячу ігрову кімнату. У вартість мешкання входить користування сауною спортивним залом. А ще безперечна перевага «Водоспаду» полягає в тому, що він знаходиться в сусідстві - півгодини їзди - від «Буковеля» (с. Поляніця Яремчанського району). Адже цей, дійсно, самий кращий український гірськолижний курорт здатний в своїй гірськолижній інфраструктурі в зимовий сезон прийняти близько 7 000 туристів одночасно. Але зараз в своїх елітних котеджах «Буковель» може розмістити не більше 350 чоловік. Проте плани у курорту по справжньому «наполеонівські». Нині тут у всю продовжується прямо таки «будівництво століття». За словами прес-секретаря «Буковеля» Оксани Говери планується завершити будівництво 59 чотирикімнатних котеджу з номерами люкс і напівлюкс, 19 шале, а також обладнано два великі паркінги. На додаток, в найближчому майбутньому на «Буковеле» значно збільшиться кількість точок швидкого живлення, прокатов гонолижного спорядження, apre-ski закладів, побудовано ще 8 сучасних підйомників чотирьохкрісел (які тут любовно по-українськи називають «витягамі»). А загальна площа гірськолижних трас з сьогоднішніх 20 000 м збільшиться до 53 000 м. «В наших довгострокових планах - резюмує Оксана Говера - споруда 26 підвісних канатних доріг з устаткуванням 116 000 м лижних трас. З можливістю розміщення силами власного житлового фонду до 30 000 відпочиваючих і прийому до 20 000 туристів в інфраструктурі зимових аттракций. На основі аналізу досвіду багатьох європейських країн це абсолютно реалістичні завдання, реалізація яких в майбутньому, упевнена, визначатиме економіку цього краю».
до
Ита , у туризму в Західній Україні - велике майбутнє! Такий оптимістичний вивід після поїздки на Івано-франкивщину був зроблений мною зовсім не на емоціях. І, перш за все тому, що тут професіонали і справжні ентузіасти туристичної сфери об'єднали свої зусилля на глобальному і локальному рівні. Туристичним потенціалом відразу п'яти областей на івано-франківській, Львівській, Тернопільською, Чернівецької і Закарпатської областей на маркетинговому рівні опекаєтся недержавна організація Радий з туризму Карпатського Регіону, яку очолює суперенергійна і креатівная Наталія Гасюк. У Раду, ведуча свою діяльність ось вже п'ять років, входять готелі, музеї, туристичні оператори. Для реалізації туристичних проектів вони діють спільно. Кожні два тижні мені приходять від пані Гасюк на e-mail грунтовні прес-релізи про діяльність Ради: взяли участь в туристичній виставці в Берліне провели літню школу по зеленому туризму, здалека каталог турів «Івано-Франківськ - ворота до Карпат» і компакт-дисків з туристичною інформацією про регіон, підписали угоді про розвиток туризму з розділами районних адміністрацій Івано-франковщини. Залишається тільки побажати, щоб досвід такої плідної роботи був з успіхом реалізований і в інших областях України.



[09-10-14][Все для туристов]
Татарив? (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Австрійська казка - Хайлігенблют (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Паломництво - символ духовного відродження (0)
[09-09-19][Відпочинок]
Турестичний Комплекс "Буковель". (0)

Категорія: Яремче, туризм, наш регіон. | Додав: Lubchuk (09-10-26)
Переглядів: 1343 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: