Неділя
23-05-28
14:47

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Програми


Програми
Додаток 1. Указ Президента РФ "Про обов'язкове особисте страхування пасажирів"
Додаток 2. Постанова уряду РФ "Про медичне страхування іноземних громадян, які тимчасово перебувають в Російській Федерації, і російських громадян при виїзді з Російської Федерації"
Додаток 3. Лист дирекції Федерального фонду ОМС "Про медичне страхування іноземних громадян"
Додаток 3. Лист дирекції Федерального фонду ОМС "Про медичне страхування іноземних громадян"
від 3 листопада 1999 р. № 5545/30-3і)

Федеральний фонд обов'язкового медичного страхування у зв'язку з вступниками з територіальних фондів ОМС зверненнями з питань медичного страхування іноземних громадян та оплати за надану їм медичну допомогу з коштів обов'язкового медичного страхування, відповідно до роз'яснень Міністерства закордонних справ Російської Федерації та Федеральної міграційної служби Росії, повідомляє наступне .

Згідно зі ст. 8 Закону Російської Федерації «Про медичне страхування громадян у Російській Федерації» іноземні громадяни, які постійно проживають в Російській Федерації, мають такі ж права та обов'язки в галузі медичного страхування, як і громадяни Російської Федерації, якщо міжнародними договорами не передбачено інше.

Медичне страхування іноземних громадян, які тимчасово перебувають в Російській Федерації, здійснюється у порядку, встановленому Урядом Російської Федерації.

Визначення понять «постійно проживає» і «тимчасово перебуває» іноземний громадянин міститься в ст. 5 Закону СРСР «Про правове становище іноземних громадян в СРСР» від 24 червня 1981 р. № 5152-х (у редакції Федеральних законів від 19 травня 1995 р. № 82-ФЗ. Від 15 серпня 1996 р. № 114-ФЗ). Згідно дайной статті до постійно проживають в Росії іноземним громадянам відносяться особи, які мають відповідний дозвіл і вид на проживання, видані органами внутрішніх справ.

Іноземні громадяни, що знаходяться в Російській Федерації на іншій законній підставі, вважаються тимчасово які перебувають. Вони в'їжджають на територію Росії за діючими документами і зобов'язані в установленому порядку зареєструвати свої закордонні паспорти чи які замінять їх документ в органах внутрішніх справ і виїхати з Російської Федерації після закінчення визначеного їм терміну перебування.

Зазначені тлумачення понять «постійно проживають» і «тимчасово перебувають» іноземні громадяни застосовуються до всіх категорій іноземців, в тому числі до громадян держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав, і безвідносно до того, чи займаються ці особи трудовою діяльністю в Російській Федерації.

Крім того, відповідно до ст. 7 вищезазначеного Закону іноземні громадяни, які постійно проживають в Російській Федерації, можуть працювати в якості робітників і службовців на підприємствах, в установах і організаціях або займатися іншою трудовою діяльністю на підставах і в порядку, встановленому для громадян Російської Федерації. Тимчасово які в Росії іноземні громадяни можуть займатися трудовою діяльністю у Російській Федерації, якщо це сумісно з цілями їх перебування в Росії.

Відповідно до ст. 1 Закону Російської Федерації «Про прибутковий податок з фізичних осіб» від 7 грудня 1991 р. № 1998-1 (у редакції Федерального закону від 4 травня 1999 р. № 95-ФЗ) до фізичних осіб. мають постійне місце проживання в Російській Федерації, відносяться липа, проживають в Російській Федерації в цілому не менше 183 днів у календарному році.

Положенням про залучення та використання в Російській Федерації іноземної робочої сили, затвердженим Указом Президента Російської Федерації від 16 грудня 1993 р. № 2146, передбачено, що в проектах трудових контрактів або інших документів про намір залучення іноземних працівників до Російської Федерації, що надаються роботодавцями у Федеральну міграційну службу Росії, умови, оплата і охорона праці іноземних громадян, їх соціальне забезпечення і страхування визначаються нормами законодавства Російської Федерації з урахуванням особливостей, встановлених міждержавними і міжурядовими угодами Російської Федерації з зарубіжними країнами.

Правові норми, передбачені Положенням про медичне страхування іноземних громадян, які тимчасово перебувають в Російській Федерації, затвердженого Постановою Уряду Російської Федерації від 11 грудня 1998 р. № 1488, не вносять змін в існуючий порядок, що стосується обов'язкового медичного страхування іноземних громадян, встановлений нормативно-Правовою базою з обов'язкового медичного страхування. Крім того, дія цього Положення не поширюється на іноземних громадян, які тимчасово перебувають в Російській Федерації, але які працюють в Російській Федерації за трудовими договорами (підпункт «6» п. 2 Положення).

Відповідно до Інструкції про порядок справляння та обліку страхових внесків (платежів) на обов'язкове медичне страхування, затвердженої Постановою Ради Міністрів-Уряду Російської Федерації від 11 жовтня 1993 р. № 1018, платниками Страхових внесків (платежів) до фондів обов'язкового медичного страхування є організації, установи, підприємства незалежно від форм власності та організаційно-правових форм діяльності, у тому числі підприємства з іноземними інвестиціями. При егом платники страхових внесків (платежів) підлягають обов'язковій реєстрації в територіальних фондах обов'язкового медичного страхування в порядку, передбаченому податковим законодавством.

Згідно зі ст. 6 Закону Російської Федерації «Про медичне страхування громадян у Російській Федерації» норми, що стосуються обов'язкового медичного страхування, встановлені цим Законом та прийнятими відповідно до них нормативними актами, поширюються на працюючих громадян з моменту укладення з ними трудового договору.

Відповідно при занятті іноземними громадянами трудової діяльністю у Російській Федерації обов'язкове медичне страхування та видача їм страхових медичних полісів обов'язкового страхування здійснюється нарівні з іншими працівниками даних підприємств, установ і організацій, а термін дії страхового медичного полісу обов'язкового страхування визначається терміном дії укладеної з іноземним громадянином трудового договору (контракту). При цьому положення Інструкції про порядок фінансових розрахунків між територіальними фондами ОМС за медичну допомогу в обсязі базової програми ОМС громадян Російської Федерації, надану за межами території страхування громадян Російської Федерації, затвердженої наказом Федеральної. »Фонду ОМС від 25 квітня 1996 р. № 36, у частині зазначення в реєстрі номери та серії паспорта, у разі відсутності у громадянина страхового медичного полісу обов'язкового страхування щодо вищезазначених іноземних громадян не застосовуються.

Одночасно повідомляємо, що згідно з Федеральним законом «Про біженців» від 19 лютого 1993 р. № 4528-1 (у редакції від 21 липня 1998 р. № 117-ФЗ) особа, визнана біженцем, і що з ним члени його сім'ї мають право на медичну і лікарську допомогу нарівні з громадянами Російської Федерації відповідно до законодавства Російської Федерації, якщо інше не передбачено міжнародними договорами Російської Федерації (підпункт 7 п. 1 ст. 8 Закону).

Відповідно обов'язкове медичне страхування іноземних громадян і членів їх сімей, які прибули в Російську Федерацію з підстав, передбачених Федеральним законом «Про біженців», здійснюється на загальних підставах з громадянами Російської Федерації, якщо інше не передбачено міжнародними договорами Російської Федерації, у разі встановлення їм органами Федеральної міграційної служби Росії юридичного статусу біженця і видачі відповідного посвідчення. При цьому страхувальниками для непрацюючих іноземних громадян, визнаних біженцями, є органи виконавчої влади, місцева адміністрація.

Зміст


[10-01-23][Все для туристов]
Планета Драгобрат 2006 (0)

[09-07-30][Відпочинок і поради]
Як правильно відпочивати з дітьми (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Киргизстан: пам'ятники історії (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
Самий кращий подарунок на 23 лютого! (0)