Неділя
23-05-28
14:10

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Програми


Програми
Додаток 1. Указ Президента РФ "Про обов'язкове особисте страхування пасажирів"
Додаток 2. Постанова уряду РФ "Про медичне страхування іноземних громадян, які тимчасово перебувають в Російській Федерації, і російських громадян при виїзді з Російської Федерації"
Додаток 3. Лист дирекції Федерального фонду ОМС "Про медичне страхування іноземних громадян"
Додаток 2. Постанова уряду РФ "Про медичне страхування іноземних громадян, які тимчасово перебувають в Російській Федерації, і російських громадян при виїзді з Російської Федерації"
від 11 грудня 1998 р. № 1488

Відповідно до ст. 8 Закону РРФСР "Про медичне страхування громадян у Російській Федерації" (Відомості З'їзду народних депутатів РРФСР і Верховної Ради РРФСР. - 1991. - № 27. - Ст. 920) Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Положення про медичне страхування іноземних громадян, які тимчасово перебувають в Російській Федерації.

2. Міністерству охорони здоров'я Російської Федерації розробити за участю Міністерства фінансів Російської Федерації, зацікавлених організацій і затвердити мінімальний перелік медичних послуг (включаючи медико-транспортні послуги), що надаються у системі медичного страхування застрахованим іноземним громадянам, які тимчасово знаходяться в Російській Федерації.

Мінімальний перелік медичних послуг, що надаються у системі медичного страхування застрахованим іноземним громадянам, які тимчасово знаходяться в РФ. затверджений наказом МОЗ України від 6 серпня 1999 р. № 315.

3. Установити, що при введенні іноземною державою порядку, відповідно до якого обов'язковою умовою в'їзду на її територію громадян Російської Федерації є здійснення на час їх перебування медичного страхування Міністерству закордонних справ Російської Федерації в установленому порядку розглядати питання про необхідність введення аналогічної умови при в'їзді громадян цієї держави в Російську Федерацію.

4. Міністерству закордонних справ Російської Федерації спільно з Міністерством фінансів Російської Федерації. Міністерством внутрішніх справ Російської Федерації і за участю зацікавлених організацій розробити і затвердити план першочергових заходів, спрямованих на посилення страхового захисту російських громадян при виїзді з Російської Федерації.

Голова Уряду Російської Федерації Є. Примаков
Положення про медичне страхування іноземних громадян, які тимчасово перебувають в Російській Федерації

1. Це Положення відповідно до Закону РРФСР "Про медичне страхування громадян у Російській Федерації» встановлює порядок медичного страхування іноземних громадян, які тимчасово перебувають в Російській Федерації.

2. Це Положення не поширюється на іноземних громадян:

а) проживають у Російській Федерації в цілому більше 183 днів у календарному році;
б) працюють в Російській Федерації за трудовими договорами;
в) перебувають у службових відрядженнях в іноземних дипломатичних представництвах, консульських установах, міжнародних організаціях, акредитованих при Міністерстві закордонних справ Російської Федерації;
г) перебувають в Російській Федерації з офіційним візитом;
д) знаходяться в Російській Федерації на запрошення працівників іноземних дипломатичних представництв, консульських установ та міжнародних організацій, акредитованих при Міністерстві закордонних справ Російської Федерації;
е) які мають право на безоплатне надання медичної допомоги (включаючи медико-транспортні послуги) відповідно до міжнародних договорів Російської Федерації.

3. Медичне страхування громадян держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав, які тимчасово перебувають в Російській Федерації, виробляється на основі міжнародних договорів Російської Федерації з цими державами.

4. Медичне страхування іноземних громадян, які тимчасово перебувають в Російській Федерації, передбачає надання їм медичної допомоги, включаючи медико-транспортні послуги, і в тому числі екстрену евакуацію (репатріацію).

5. Надання і фінансування медичної допомоги (включаючи медико-транспортні послуги) іноземним громадянам, які тимчасово знаходяться в Російській Федерації, в рамках медичного страхування здійснюється відповідно до договору медичного страхування та розміром фактично виплаченого страхового внеску, але в обсязі, не меншому, ніж передбачено мінімальним переліком медичних послуг (включаючи медико-транспортні послуги), що надаються у системі медичного страхування застрахованим іноземним громадянам, які тимчасово знаходяться в Російській Федерації, що затверджується Міністерством охорони здоров'я Російської Федерації.

6. Російські страхові організації здійснюють медичне страхування іноземних громадян, які тимчасово перебувають в Російській Федерації, на підставі ліцензії, що видається в установленому порядку федеральним органом виконавчої влади з нагляду за страховою діяльністю.

7. Організація і фінансування медичної допомоги (включаючи медико-транспортні послуги) іноземним громадянам, які тимчасово знаходяться в Російській Федерації, медичне страхування яких здійснено іноземною страховою організацією, що уклала договір з російською страховою організацією, яка має ліцензію на проведення страхування даного виду, або з сервісною організацією, що забезпечує організацію медичної допомоги (медико-транспортних послуг), здійснюються російської страхової організацією (сервісною організацією) в обсязі, не меншому, ніж передбачено мінімальним переліком, зазначеним у п. 5 цього Положення.

Зміст


[10-01-23][Все для туристов]
Форель: ловить запрещено уничтожать (0)

[09-08-19][Відпочинок і поради]
Сім пивних чудес світу (0)
[09-08-31][Відпочинок за кордоном.]
Знаменитий льодовик Періто-морено! (0)
[09-09-18][Яремче]
Карпати-Яремче Рафтінг (0)