Субота
24-05-25
10:16

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Програми


Програми
Додаток 1. Указ Президента РФ "Про обов'язкове особисте страхування пасажирів"
Додаток 2. Постанова уряду РФ "Про медичне страхування іноземних громадян, які тимчасово перебувають в Російській Федерації, і російських громадян при виїзді з Російської Федерації"
Додаток 3. Лист дирекції Федерального фонду ОМС "Про медичне страхування іноземних громадян"
Додаток 1. Указ Президента РФ "Про обов'язкове особисте страхування пасажирів"
від 7 липня 1992 р. № 750 (зі змінами від 6 квітня 1994 р., 22 липня 1998)

З метою забезпечення захисту інтересів громадян постановляю:

1. Ввести на території Російської Федерації обов'язкове особисте страхування від нещасних випадків пасажирів повітряного, залізничного, морського, внутрішнього водного і автомобільного транспорту, а також туристів і екскурсантів, які роблять міжміські екскурсії по лінії туристично-екскурсійних організацій, на час поїздки (польоту).

Обов'язкове особисте страхування не поширюється на пасажирів:

- Усіх видів транспорту міжнародних сполучень;
- Залізничного, морського, внутрішнього водного і автомобільного транспорту приміського сполучення;
- Морського і внутрішнього водного транспорту внутрішньоміського сполучення і переправ:
- Автомобільного транспорту на міських маршрутах.

2. Установити, що до набрання чинності закону Російської Федерації, що регулює питання забезпечення страхового захисту пасажирів (туристів, екскурсантів) обов'язкове особисте страхування вказаних осіб здійснюється шляхом укладення в порядку і на умовах, передбачених законодавством Російської Федерації, договорів між відповідними транспортними, транспортно-експедиторськими підприємствами (далі іменуються перевізники) і страховиками. Ліцензії на здійснення цього виду обов'язкового страхування видаються страховикам в порядку, передбаченому чинним законодавством.

Страховики зобов'язані забезпечити доведення до відома кожного застрахованого ними особи правил проведення обов'язкового особистого страхування пасажирів (туристів, екскурсантів), в тому числі про місце, порядок і умови одержання страхових виплат при настанні страхового випадку.

3. Розміри страхового тарифу з обов'язкового особистого страхування пасажирів (туристів, екскурсантів) повітряного, залізничного, морського, внутрішнього водного і автомобільного транспорту встановлюються страховиками за погодженням відповідно з Міністерством транспорту Російської Федерації, Міністерством шляхів сполучення Російської Федерації та затверджуються федеральним органом виконавчої влади з нагляду за страховою діяльністю.

Сума страхового внеску включається до вартості проїзного документа (путівки) і стягується з пасажира (туриста, екскурсанта) при продажу проїзного документа (путівки). Пасажири (туристи, екскурсанти), що користуються правом безкоштовного проїзду в Російській Федерації »підлягають обов'язковому особистому страхуванню без сплати ними страхового внеску.

4. Встановити страхову суму за обов'язковим особистим страхуванням пасажирів (туристів, екскурсантів) у розмірі 120 встановлених законом на дату придбання проїзного документа мінімальних розмірів оплати праці.

Пасажиру (туристові, екскурсанту) при отриманні травми в результаті нещасного випадку на транспорті виплачується частина страхової суми, відповідна ступеню тяжкості травми. У разі смерті застрахованої особи страхова сума виплачується її спадкоємцям повністю.

Страхова сума за обов'язковим особистим страхуванням пасажирів (туристів, екскурсантів) при настанні страхового випадку виплачується незалежно від виплати застрахованим особам або їх спадкоємцям грошових сум у зв'язку з тим же подією з інших підстав, передбачених законодавством Російської Федерації.

Страхова виплата за обов'язковим особистим страхуванням пасажирів (туристів, екскурсантів) проводиться застрахованій особі або її спадкоємцям не пізніше 10 днів після отримання страховиком складеного перевізником акта про нещасний випадок, що трапився на транспорті з застрахованою особою, та інших необхідних документів, передбачених правилами проведення цього виду обов'язкового страхування.

5. Перекладач зобов'язаний скласти акт про кожний нещасний випадок, що трапився на транспорті з застрахованим пасажиром (туристом, екскурсантом), перший примірник якого вручити застрахованій особі, його представнику або спадкоємцям. Перевізник також зобов'язаний за письмовим запитом страховика направити йому протягом 10 днів з моменту отримання запиту копи зазначеного акта.

6. Установити, що частина страхових внесків, отриманих страховиками при здійсненні обов'язкового особистого страхування пасажирів (туристів, екскурсантів), в передбаченому законодавством порядку направляється на створення резервів для фінансування заході щодо попередження нещасних випадків на транспорті.

7. Порядок взаєморозрахунків з обов'язкового особистого страхування пасажирів (туристів, екскурсантів) визначається страховиками спільно з Міністерством транспорту Російської Федерації. Міністерством шляхів сполучення Російської Федерації та іншими зацікавленими відомствами та юридичними особами.

8. Цей Указ набирає чинності з моменту його підписання.

Зміст


[10-01-20][All for the tourists of]
On horse (0)

[09-09-19][Карпати]
Карпати ТК "Буковель" В літку. (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Перспективи розвитку туризму в Горганах (1)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
Їдете на гірськолижний курорт? Ознайомтеся з радами експертів (0)