Понеділок
23-03-27
05:11

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

місто Яремчи









місто Яремчи

Стоїть над річкою Прут, під високою Замковою горою, старовинне українське місто Яремчи. Відпочинок в Яремчи і порадує Вас завжди, незалежно від сезону і пори року. Особливо неповторюване місто навесні. Над повноводною Прут, Річкою і Яремчицем схиляються низько-низько косі верби, квітне черемха, черешня, акація. В кінці весни в заповідній Долині нарцисів біло-біло квітнуть казкові квіти.

Чудово тут і літом - довкруги прекрасні гори, в зелені утопають міські вулиці, біля річки розкидаються палаткові містечка.

Восени - набережні, Замкова гора, парки переливаються всіма барвами веселки. Казковий листопад… Золота осінь...

Далі приходить зима. Замкова гора покривається білим одягом, морози сковують річки на утіху тим, хто катається на ковзанах. Дітвора спускається з гір на санках, а більшість відпочиваючих катаються на лижах.

Ще відомий Яремчи своєю славною історією, яка є невідокремленою частиною історії Закарпаття. Важливу роль зіграла Яремчиська фортеця під час відбиття останнього вторгнення на територію краю татаро-турецьких полчищ в 1717 р.

Біля самого міста знаходитися Долина нарцисів - єдине в світі місце, де збереглися природні чагарники нарциса вузьколистого, а на 10-кілометровій відстані - відомий санаторій з ще відомішими мінеральними водами.

Є в Яремчиі ж/д вокзал і автобусна станція забезпечують з’єднання з Ужгородом і Мукачевом.

На сторінках нашого сайту Ви зможете підібрати для себе пансіонати, санаторії, бази відпочинку, готелі, приватний сектор не тільки в Яремчиі, але і інших містах Карпат. Для полегшення організації відпочинку в Яремчиі на сайті є прямі телефони і адреси розміщення.

Яремчи знаменитий як туристичний центр і як місто в яке взимку з’їжджаються любителі зимових видів спорту, таких як гірські лижі або сноуборд. Періодично на сторінці Яремчиа поповнюватиметься інформація про гірськолижну інфраструктуру, середні ціни, фотографії визначних пам’яток, описи туристичних маршрутів розташованих недалеко від Яремчиа.














[11-01-16][Все для туристів]
Погулянський «гриб» для чемпіонів (0)

[09-09-19][Яремче]
Дизель поїзд в Яремчі на Вокзалі. (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
Що одягнути на Новий рік? (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Ісландська кухня (0)