Понеділок
23-03-27
05:38

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Яремче - найбільш відомий кліматичний курорт
Яремче - найбільш відомий кліматичний курорт

Вашій увазі пропонується добірка інформації, що стосується аспектів перебування і відпочинку в чудовому куточку Українських Карпат - м. Яремче

Яремче - найбільш відомий кліматичний курорт і туристичний центр Прикарпаття, знаходиться на висоті 585 м над рівнем моря. З усіх боків оточений горами. Через місто протікає річка Прут, яка бере початок в п'ятдесяти кілометрах вище за течією, з підніжжя гори Говерла. Яремче - низькогірний кліматичний курорт лісової зони. Літо тепле, переважає малохмарна погода. Середня температура липня досягає +18 С. Осінь тепла, часто бувають тумани. Зима м'яка, сніжна, середня температура січня -6 С.

Рослинність навколо Яремче досить багата. Гірські сосни, ялина, вільха, бук, берези і безліч інших порід дерев. Багато ягід і грибів. Багатий і тваринний світ Карпат - вовки і ведмеді, лисиця, заєць, куниця, олені, козулі, білки, дикі кабани, (диких туристів в рахунок не брати).
Транспортне сполучення: приміське і міжобласне залізничне, рейсові автобуси, маршрутні таксі, легкове радіотаксі дозволяють швидко дістатися, практичні в будь-яке місце, за Вашим бажанням.
Довгі і пологі схили в прилеглих до міста селищах, обладнані підйомниками, що зумовлює великий приплив любителів зимових видів спорту.
Один з найцікавіших куточків України, привертає до себе своїми мальовничими пейзажами, чистим повітрям, річками і струмками, джерелами, гірськими вершинами, незабутніми туристичними маршрутами і народними традиціями.
Територія міста, приміські селища, місця відпочинку туристів покриваються мобільним зв'язком від всіх операторів України. Вузол зв'язку у м. Яремче та смт. Ворохта надасть вам зв'язок з будь-яким містом світу.

most

Відпочинок - це не тільки походи в гори, це похід у країну "гурманів".

Ринок - те місце, де отоварюються овочами, одноразовими китайськими кросівки, грибами, ягодами, молоком та іншими речами першої та останньої необхідності перед ривком в гори чи на пляж. Як на будь-якому поважному ринку, тут представлені практично всі види товарів. Відпочиваючі практикують приїжджати з мінімумом речей, отоварюватися на Промринке і викидати речі після декількох днів використання. Це легко, зручно і необтяжливо.

[09-10-12][Все для туристов]
Музеи нашего края - А Вам интересно? (0)

[09-08-19][Відпочинок і поради]
Чоловік-Жінка-рибалка або, як сумістити несумісне (4)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Про, Ріо.о, Ріо-де-жанейро.. (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Сосиски, пиво і капуста. Кухня Німеччини (0)