Четвер
24-06-13
22:59

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Додаток 4. Повідомлення МЗС Росії від 01.07.2000 р.


Додаток 4. Повідомлення МЗС Росії від 01.07.2000 р.

Про нові правила здійснення малого (умри) і великого хаджу до Королівства Саудівська Аравія (КСА)

Міністерство закордонних справ Російської Федерації повідомляє, що Рада міністрів КСА з метою запобігання масових порушень іноземцями візового режиму країни, 20 вересня 1999 затвердив новий закон за правилами умри. Він містить 59 статей і має на меті реорганізувати існуючий порядок релігійного ритуалу його учасників. Нові правила здійснення малого хаджу (умри) у Саудівську Аравію вступають в дію з 1 липня 2000 р. За новими правилами дозволяється реєстрація комерційних підприємств за ліцензією міністерства хаджу зі статутним капіталом не менше 500 тис. ріалів під банківську гарантію в 200 тис. ріалів. Ліцензія видається на 5 років і може бути відновлена. Крім того, прочани повинні пред'явити чек одного з банків, що мають дозвіл Монетарного агентства КСА, на ім'я агента і зворотний квиток на повернення.

Правила не відносяться до деяких категорій бажаючих відвідати КСА: гостям уряду, працівникам ЗМІ, студентам, членам культурних, спортивних делегацій, офіційно запрошуваним особам. При цьому, однак, ці категорії осіб повинні користуватися послугами агентів.

Для здійснення умри та відвідування мечеті Пророка Департаменту паспортної служби надано право видавати візи транзитним пасажирам, що перебувають у міжнародних аеропортах Абдель Азіза в Джидді і принца Мухаммеда в Медині або в Ісламському порту Джидда більше 24 годин. Як вже повідомлялося раніше, період умра візи буде складати 30 днів. Агенти мають зустрічати паломників в пунктах прибуття з-за кордону, піклуватися про їх транспортування, забезпечувати комфортні умови перебування та надавати медичні послуги.

Міністерство хаджу в координації з Міністерством торгівлі має видати перелік і тарифікатор надаються агентствами послуг, які будуть дійсні протягом трьох років і можуть переглядатися за розсуд цих міністерств. Агенти мають забезпечувати своєчасний виїзд паломників до закінчення терміну дії візи. "Якщо паломник втрачає свій квиток, агент зобов'язаний допомогти отримати відшкодування від транспортної компанії. Якщо у цьому відмовлено з якихось причин, агент повинен забезпечити зворотний квиток для паломника і пізніше отримати від закордонного контрагента відшкодування своїх витрат", - говориться в правилах.

Агенти зобов'язані отримати від паспортного департаменту МВС КСА повідомлення з детальними даними обслуговується паломника і представити копію цього повідомлення за 24 години до його прибуття до Міністерства хаджу.

Вони також повинні інформувати міністерство про місцезнаходження орендуються для паломників готелів і приватних будинків.

Агенти мають інформувати міністерство, паспортний департамент і поліцію про перевищення візового терміну перебування паломника без поважної причини і після закінчення місяця направити його квиток і копію паспорта міністерству. Якщо паломник перебуває понад термін з поважної причини, агенти інформують про ці причини міністерство.

Якщо Ліцензійну агентство знаходиться у власності жінки - підданою КСА, воно повинно бути юридично посвідчено від імені чоловіка, який наділяється дієздатністю з обслуговування паломників.

Загалом, директор організації з прийому паломників, а також глави його відділень і всі керівники повинні бути саудівцями, відомими своїми добрими намірами, поведінкою, і не мати будь-яких кримінальних епізодів у своєму житті.

Якщо повноваження директора агентства перериваються, в 60 денний термін повинен бути призначений новий директор, і про це інформується міністерство.

Організації обслуговування прочан повинні мати відділення в Мецці, Медині та Джидді. Апарат управління розташовується в зручних і легкодоступних для обслуговування місцях за погодженням з міністерством.

Компанії повинні надати міністерству список своїх співробітників із зазначенням їх національності, посади, фотокопії посвідчення особи (ікама) та дозволу на наймання на роботу на термін до 30 днів.

Міністерство хаджу може припинити видачу ліцензій, якщо вважатиме їх кількість відповідним для обслуговування гостей.

Згідно зі статтею 17 видача віз на помру покладається відповідно до умов контракту на контрагентів в країні перебування паломників. Ці вимоги не поширюються на політичних діячів. Глави дипломатичних місій за кордоном мають також право не застосовувати положення Статті 17 до ісламським релігійним діячам і важливим громадським діячам у повній мірі чи частково.

Контрагенти наділяються правом звертатися до саудівські місії за кордоном за візами під час виконання паломниками кандидатами наступних умов:

1) вони повинні відповідати медичним вимогам Міністерства охорони здоров'я КСА;
2) мати зворотний квиток з підтвердженою датою вильоту;
3) мати банківський чек одного з банків системи Монетарного агентства Саудівської Аравії, сума якого достатня, щоб покрити всі витрати по поїздках та проживання в КСА. Для групової поїздки досить одного чека на всю групу. Оплата витрат може здійснюватися також через іноземних агентів. У будь-якому випадку паломник повинен представити документи, що підтверджують переказ необхідної для його обслуговування суми ліцензованому агенту в КСА.

Відповідно до статті 21 поїздки на помру передбачають необхідність ліцензійного агентства в КСА зробити всі формальності з оформлення поїздки паломників до їх прибуття в КСА.

Стаття 22 передбачає, що партнери агентства повинні слідувати таким умовам:

1) законами і правилами королівства;
2) іноагенти за кордоном повинні суворо дотримуватися програм поїздки, а агенти в КСА повинні відповідати контрактними вимогами обслуговування;
3) іноагентства повинні надати банківську гарантію одного з банків у рамках Монетарного агентства Саудівської Аравії в межах не менше 100 тис. ріалів. Гарантія діє на період дії контракту.

Стаття 23 вказує на абсолютну відповідальність агентства по обслуговуванню прочан перед ними.

Стаття 34 передбачає зберігання зворотних квитків паломників, а також копії їх паспортів до моменту їх виїзду (вильоту) з королівства. Агент повинен бути впевнений, що паломники залишають країну до закінчення терміну візи, і представити заяву про відправку від паспортного департаменту міністерству хаджу протягом 24 годин.

Стаття 39 зобов'язує агента інформувати міністерства хаджу, фінансів, поліцію і 1 ї паспортний департамент МВС про смерть паломника, надавши їм всі відомості (ім'я, національність, вік, номер паспорта, список його власності, місце смерті та її причина). Агентом виконується вся робота по реєстрації смерті, видачу свідоцтва, захоронення або транспортування труни з тілом покійного.

Стаття 40 передбачає всі перевезення паломників всередині КСА авіакомпаніями "Сауді Арабіан Ерлайнс", "Сауді Арабіан Паблік Транспорт Компані", ліцензійними транспортними компаніями та таксомоторами.

Керівництво країни і представники ділового світу прийшли до спільного висновку, що нові правила виконання умри послужать потужним стимулом розвитку комерційної структури королівства, збільшення зайнятості населення. Вони навіть визначають приріст комерційного прибутку на 50% за рік. Особливі надії покладаються на те, що нові правила допоможуть закласти в КСА основу для розвитку туризму, зокрема, для залучення в країну іноземних туристів. (Повідомляється в порядку інформації.)

Зміст


[11-01-17][Все для туристів]
Виноградів: незвичайна провінція (0)

[09-09-01][Відпочинок за кордоном.]
Готелів в Санкт-Петербурзі катастрофічно не вистачає (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Історія розвитку екскурсійної діяльності в сучасній Україні (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Легенда Гуцульщина (0)