П’ятниця
23-06-09
13:27

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Частина 2. Організаційні аспекти зростання ефективності управління туризмом


Частина 2. Організаційні аспекти зростання ефективності управління туризмом

У сучасних великих корпораціях ефективна організація - не просто попередня умова успішного виконання стратегії. Сама корпорація є або повинна бути логічним відображенням своєї стратегії.

З тих пір, як довгостроковий успіх зумовлений багато в чому абсолютно адекватним зовнішнім менеджментом, залишаються два або кілька моментів, які більш критично важливі: структуризація і реструктизація корпоративної організації. Дана проблема має свою частку уваги з боку вчених і теоретиків, але їх пошуки стосуються в найкращому разі не більше ніж принципів керівництва старшими, менеджерами, заперечуватимуть необхідність структуризації в контексті змінюється економічного оточення і величезного комплексу діяльності і ресурсів для підтримки обумовленості розроблених корпоративних цілей. У цьому випадку організація перевершує науку, виступаючи як один з найтонших елементів і претендуючи на все мистецтво управління.

У розділі "Організаційний механізм взаємодії і співпраці в управлінні процесами" зазначається мистецтво організованості в умовах її впливу на персонал, який підніме економіку. Висловлюється попередження щодо упущень в організаційному плануванні, розроблюваних програмах і визначеннях, прийнятих на основі формальних повноважних установок. Правильно сприйняте організаційне планування ніколи не може бути точною наукою. Воно - процес, розроблений для керуючих, таких, якими вони є з усіма своїми прекрасними якостями, а також з їхніми недоліками.

Людська натура - ось що існує, а не плани, що вимагають досконалості. Серйозні дефекти організаційної структури, однак, майже точно пов'язані з найгіршим в кожній справі і можуть послабити корпорацію внутрішніми розбіжностями. Звідси важливий критерій будь-якої організаційної структури: вона повинна руйнувати до мінімуму політичні та персональні конфлікти так, щоб вони якомога менше впливали на енергію, необхідну для концентрованого ривка компанії вперед.

Якщо ефективний менеджмент надихає зростання корпорації, то зростання є розумним попередником реорганізації, проектованої з метою поліпшення діяльності корпорації. Іноді він виконує це завдання, але частіше - ні.

Розділ "Реорганізація як чинник стратегії зростання" проливає світло на ряд пасток, які зустрічаються при плануванні. Уміло розроблені, класичні принципи організації можуть служити неоціненним вкладом при складанні правильного плану організації. Але ці принципи не є ні визначальними, ні священними. Насправді існують ситуації, коли вони повинні бути порушені. Не можна бути пов'язаним з минулим досвідом, але й не можна ігнорувати його.

У розділі "Фактори глобалізації туристського бізнесу" вивчається зростання числа дійсно транснаціональних підприємств, які більшою мірою використовують ресурси своїх корпорацій за глобальною схемою, ніж діючи як національні компанії з інтересами за кордоном. Викликають занепокоєння організаційні альтернативи, які вступають в конфлікт з конкретними компаніями, так як вони підводять їх "до інтенсивного і зіпсованому суперництва" по всьому світу. Зокрема, вони досліджують зміни, які повинні впливати на всю важливість вибору регіональної та функціональної структури.

У розділі "Нові концепції інвестування в туризм" робиться спроба оцінити початкові перешкоди, які неясно простежуються на шляху транснаціональних підприємств, та виявити можливість уникнути їх за рахунок свіжого підходу до концепції іноземних і внутрішніх інвестицій. Управлінський контракт, який пропонується, може бути хорошим дозволом дилеми, як отримати прибуток з закордонного бізнесу, створеного з іноземною власністю, без шкоди для фірми.

Зміст


[11-01-17][Все для туристів]
Прутик до прутика (0)

[09-09-01][Відпочинок за кордоном.]
АФРИКАНСЬКЕ САФАРІ (0)
[09-09-18][Відпочинок і поради]
Петра - чудо світу під владою бедуїнів (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Історія канадського прапора (0)